320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Janinho Videod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Eesti TOP15 väravat - http://www.youtube.com/watch?v=Uz8FWejE2Qo
    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

    Kommentaar


      #92
      Väga hea!Tahtsin ise kah juba ära teha.Mul oleks olnud veel materjali veits aga noh pole hullu!

      Kommentaar


        #93
        Päris hea, aga mulle jääb kripeldama üks Teet Allase värav, kui ei eksi, siis Moldova vastu?!
        Samuti, päris tähtis oleks ka Venemaa vastu üks Operi väravatest, nad polnd nii ilusad, aga päris tähtsad (esimene sõprusmäng 2-1)

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas apoc Vaata postitust
          Päris hea, aga mulle jääb kripeldama üks Teet Allase värav, kui ei eksi, siis Moldova vastu?!
          Samuti, päris tähtis oleks ka Venemaa vastu üks Operi väravatest, nad polnd nii ilusad, aga päris tähtsad (esimene sõprusmäng 2-1)
          Teet Allase väravast olin teadlik ja otsisin seda väravat, aga ei leidnud. Ja selles videos keskendusin ma just iluväravatele.
          Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

          Kommentaar


            #95
            Endiselt ei mõista, miks sa oma videod sedasi lapikuks vajutad (seda pean silmas). See ei ole efekt, vaid defekt. Kui niiväga oma kinolikku aspect ratio'd soovid (kuigi 16:9 oleks täiesti normaalne), siis lõika/crop'i ülevalt ja alt, mitte ära suru kokku.

            (Ja mida see "HD" peaks tähendama, kui algmaterjal su videodel on kõike muud kui HD? 720p ei anna sel juhul midagi juurde, piisaks ka 480p-st)

            OK, võta kommi.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Meireles Vaata postitust
              Endiselt ei mõista, miks sa oma videod sedasi lapikuks vajutad (seda pean silmas). See ei ole efekt, vaid defekt. Kui niiväga oma kinolikku aspect ratio'd soovid (kuigi 16:9 oleks täiesti normaalne), siis lõika/crop'i ülevalt ja alt, mitte ära suru kokku.
              Kui ülevalt croppida logo, siis jääb alt ju mingi ala selle blackbari taha ja sellepärast tõstsingi blackbari tagant oleva pildi ka ülesse, mille tagajärjel ta läheb natuke lapikuks. Minu arust paistab see vaevugi välja, et ta natuke alt kokku surutud on. Aga noh, kuna sa nii tungivalt tahad ja ütled, et nii jube on, siis eks ma enam nii ei tee.

              Algselt postitas Meireles Vaata postitust
              (Ja mida see "HD" peaks tähendama, kui algmaterjal su videodel on kõike muud kui HD? 720p ei anna sel juhul midagi juurde, piisaks ka 480p-st)
              Kui ma selle kasutaja tegin, siis ma ei mõelnud, et ma hakkan tegema klippe eesti koondisest, millest ei levi kõrgkvaliteet klippe. Ja ära nüüd nii tüütuks ka mine, et lihtsat kasutajanime norima hakkad. Tegevust siis tõesti nii vähe?

              Algselt postitas Meireles Vaata postitust
              OK, võta kommi.

              Ja ükskõik kui kõvasti ma ei pingutaks, siis see ei tundu ikka mitte kuidagi moodi lahe või naljakas, proovi uuesti.
              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                Kui ülevalt croppida logo, siis jääb alt ju mingi ala selle blackbari taha ja sellepärast tõstsingi blackbari tagant oleva pildi ka ülesse, mille tagajärjel ta läheb natuke lapikuks. Minu arust paistab see vaevugi välja, et ta natuke alt kokku surutud on. Aga noh, kuna sa nii tungivalt tahad ja ütled, et nii jube on, siis eks ma enam nii ei tee.
                Mitte "nii jube", vaid tõrvatilk muidu maitsvas kompotis.

                Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                Kui ma selle kasutaja tegin, siis ma ei mõelnud, et ma hakkan tegema klippe eesti koondisest, millest ei levi kõrgkvaliteet klippe. Ja ära nüüd nii tüütuks ka mine, et lihtsat kasutajanime norima hakkad. Tegevust siis tõesti nii vähe?
                Mhmh. Muuhulgas ütlesin ka seda, et 720p on sellise video puhul tarbetu (s.t klõpsan sellel, kuna loodan paremat kvaliteeti, aga seda ei saa ja video laeb kauem). Saan aru, et Õhtuleht lingib su videosid ja puha ja sedasi võib tunduda, et maailm on vallutatud, aga julgen oma "tüütut" kriitikat siiski konstruktiivseks pidada.

                Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                Ja ükskõik kui kõvasti ma ei pingutaks, siis see ei tundu ikka mitte kuidagi moodi lahe või naljakas, proovi uuesti.
                Komm oli kiituseks hea töö eest, sa õrnahingeline.

                Kommentaar


                  #98
                  Novikov lajatas kunagi korraliku pommi Küprosele, see võiks ka 15 hulka mahtuda.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Novikov lajatas kunagi korraliku pommi Küprosele, see võiks ka 15 hulka mahtuda.
                    Teadlik ka sellest väravast, puudus kahjuks videomaterjal.
                    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                    Kommentaar


                      Konstatin Nahk - http://www.youtube.com/watch?v=3wtrCOjgwdE
                      Meireles, nüüd peaks kõik ka su ootustele vastama.
                      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                      Kommentaar


                        Viimases kahes videos oled sa nime Konstantin valesti kirjutanud. Mitte Konstatin, vaid Konstantin.

                        Just sayin'
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Naha viimast "saavutust" ei pannudki sisse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            Naha viimast "saavutust" ei pannudki sisse?
                            Unustagem juba, siiski kvaliteet mängumees.
                            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                            Kommentaar


                              Kuulaks arvamusi/soovitusi - http://www.youtube.com/watch?v=l8pe0bTVUDE
                              Narva JK Trans 1:1 Tallinna FC Flora - Meistriliiga XX vooru tipphetked 16.07.2011
                              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                              Kommentaar


                                Vahelduseks siis midagi erinevat - http://www.youtube.com/watch?v=MKNCRZA6PaU
                                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X