320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ja nüüd (trummipõrin) Vihatuim klubi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    ee...ja siis ei meeeldi mulle veel fcfloora-ei tea mix ja ma tean et see on küll topic küsib sult sinu vihatumat klubi aga mulle ei meeldi ka usa koondis,sest mulle ei meeldi usa,sest see riik suckib aga see on minu arvamus.I rest my case!
    ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

    Kommentaar


      #17
      vihatuim klubi:

      Inter

      ja ega Lazio ja ManU ka yldse ei meeldi

      Kommentaar


        #18
        Kaks võrdset:
        Arsenal
        Juventus
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          Real, Juventus ja + kõik saksa bundesliiga klubid
          lincoln
          Jalgpallihaigla liige NR. 69

          Kommentaar


            #20
            Liverpool , sest ta on Manu suurim vastane , Bayern ja Levadia ( Maardu )

            Kommentaar


              #21
              ManU (tegelikult ferguson) peab klubi suurimaks rivaaliks(vähemat sellel hooajal) Chelseat, Pool on meid lihtsalt viimasel ajal palju võitnud(enam see ei jätku... )
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by m1ck

                ManU (tegelikult ferguson) peab klubi suurimaks rivaaliks(vähemat sellel hooajal) Chelseat, Pool on meid lihtsalt viimasel ajal palju võitnud(enam see ei jätku... )
                hehehehh, niikaua kui mehed vigastada ei saa, saab vorm vaid tõusta, oled sa näinud klubi, kes võidab komveerand-aasta jooksul 5 tiitlit ja siis järsku laneb ära, ei usu... vähemalt Pool ei ole selline
                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by yeg

                  Orginally posted by m1ck

                  ManU (tegelikult ferguson) peab klubi suurimaks rivaaliks(vähemat sellel hooajal) Chelseat, Pool on meid lihtsalt viimasel ajal palju võitnud(enam see ei jätku... )
                  hehehehh, niikaua kui mehed vigastada ei saa, saab vorm vaid tõusta, oled sa näinud klubi, kes võidab komveerand-aasta jooksul 5 tiitlit ja siis järsku laneb ära, ei usu... vähemalt Pool ei ole selline
                  ma ei öelnudki, et ta ära langeb, vaid on arvatavasti üks põhilisi pretendente tiitlile, ütlesin ma seda, et nende head tulemused ManU vastu ei jätku enam kauaks...
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #24
                    Keda see Ferguson ikka kotib , nagunii tõmbab uttu. Ta võix ütelda et manu suurim vastane on...............DERBY

                    [b] Samas,Sinule võiks siit foorumist bänni panna aga ei panda... Keda see tegelane Manchester ikka kotib,nagunii temast asja ei saa.

                    Kommentaar


                      #25
                      Ei vihka yhtegit konkreetset klubi.Kyll aga netukat ja lincolni siit foorumist.

                      Kommentaar


                        #26
                        Newcastle
                        Kõik Saksa klubid(va. Hertha), kõik Hispaania klubid(va. Barca), absoluutselt kõik Prantsuse klubid, Itaalia klubid(va. SS Lazio), Levadia jne jne jne
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #27
                          Millist klubi ma vihkan? Vastus: Ma ei vihka ühtki klubi.
                          Ma vihkan klubisid, mis mängivad igavat ja lõhkuvat jalgpalli. On ju huvitavam vaadatad atraktiivset ning ründavat jalgpalli, samas peab möönma, et ka hästi organiseeritud, vigadeta ja külmavereline kaitsetöö kogu mängu jooksul on nauditav vaatepilt.
                          Sellest sõltuvalt võivad eelistused muutuda, kunagi näiteks meeldis AC Milan, kui seal mängisid van Basten, Gullit, Rijkaard, Baresi jt. Oli üks mu lemmikmeeskondi. Kui aga kaob atraktiivsus ja rõhutakse betoonkaitsele siis võib ka sümpaatia kaduda. Sõnaga, palju sõltub mängijatest ja treenerist, kes antud hetkel klubis on. Praegusel hetkel on ilmselt minu suurim antisümpaatia Müncheni Bayern. Põhjuseks liiga "kuiv" mängustiil ja ebasümpaatsed mängijad.
                          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                          http://www.jkpiraaja.ee/

                          Kommentaar


                            #28
                            paier muunihh.

                            Kommentaar


                              #29
                              Distsipliiniga oli ammustel aegadel probleeme FC Flora Fännil.Kas keegi trumpab üle meie sigadused.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar


                                #30
                                ei saa olla Flora poolt, sest sellist erapoolikut jalgpallipoliitikat ei saa lihtsalt pooldada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X