320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall pubis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
    ...
    Su black magic:


    Aga kui midagi pubide osas juurde kosta, siis Rakveres külastage ikka Carlat. On kergelt ka Rakvere JK Tarva sponsor, nt varustab poolajamängudel/loosidel kinkekaartidega ja nipetnäpet vist veel. Ning lubas meil ühe pubi nurga kohaliku fännitavaariga kaunistada.
    Lisatud failid

    Kommentaar


      #77
      Üllatusin, et isegi Maci grill tartu maanteel näitas eile mänge.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        #78
        Hiiul.
        Mina: milliselt ekraanilt Milani mängu näeb.
        Mingi uus dude: mis kanalilt see tuleb?
        MINA: Kust ma tean.
        Mingi uus dude: a kas ta ikka tuleb?
        Mina: no kodulehel oli kirjas
        Mingi uus dude: oot. ma otsin.

        Meh. Vähemalt leidis.

        ed. Astusin korra läbi kohast nimega Mad Murphys. Ma nüüd ei teagi, mis on hullem-kas vaadata mängu nimetas disko saatel, või Mad Murphys inglise poiste karaoke saatel.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          keegi pärnakas oskab ehk nimetada mõne hea pubi pärnus, kus saaks ka jalkut vaatamas käia? (eesti koondise mängud ja siis premier ja serie a)
          Citi on hea väike kohake, kuid julgeks sweet rosie pubi soovitada. Koondise mänge kannab kindlasti üle ja üldiselt ka asju mis tuleb eurospordist ( Bundesliga) ja viasatist( Premier, CL, Europa league). Tallinna pubide stiilis ajakava kahjuks puudub, kuna ei ole orienteeritud otseselt jalkapubiks. Tasub enne küsida üle kas mängu näidatakse.
          Viies Villem on tõepoolest nadi, kui sul on nukas kineskooptelekad siis jah.... võiks uude aastatuhandesse ka jõuda.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            #80
            Keegi oskab rääkida mida ja kas Meie Pubi Raplas täna näitab?

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Tonicus ehk endises Nimega baaris olid vähemalt EMi aegu tegevad endised Molly töötajad, kes üritasid seal ka talutavat vutinäitamiskultuuri juurutada. Mis seal praegu toimub, ei teagi, peaks tsekkima.
              Juusiis see oli EM. Sai esimest korda kiigatud, kuhu Molly järelejäänused kolisid, põhimõtteliselt Nimega, kus telekast tuleb jalka. Ei jagand keegi matsu kust kanalilt, misasi ja miks üldse häält vaja, kuigi ukse peal mäng suurelt kirjas. Ok europa liiga, polnd nii kõva mäng, aga läbi mingi kerli gaga tümmi pakutud vaatamisnaudingut kah ei ihalda.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                #82
                Hiiu pubi koduleht.
                Enne avalehel spordikava, nüüd sibularõngad ja küüslaugu leivad.
                Spordikava vist pole üldse enam.
                Success.

                Kommentaar


                  #83
                  Lost Continent on remondis?

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Hiiu pubi koduleht.
                    Enne avalehel spordikava, nüüd sibularõngad ja küüslaugu leivad.
                    Spordikava vist pole üldse enam.
                    Success.
                    Jeii. Kava tagasi.

                    Kommentaar


                      #85
                      Huvitav, mis aastast see Mart Mardisalu pilt seal on?

                      Kommentaar


                        #86
                        Kas Jőhvis ka mingi koht, kus VSBd näeb?
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #87
                          Vana nimega Molly polegi nädala keskel jalka vaatamiseks nii kole koht.
                          Kui karaoke välja arvata.
                          Mis oli kole.
                          Väga kole.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Vana nimega Molly polegi nädala keskel jalka vaatamiseks nii kole koht.
                            Kui karaoke välja arvata.
                            Mis oli kole.
                            Väga kole.
                            Mõni hetk on elus koledam kui teine,
                            mõni hetk on kohe väga väga kole.
                            Mikker käes sa laulsid "Mio o sole",
                            ja see oli kole.
                            Hiljem samamoodi laulsid sa ka hümni,
                            ja ma nägin et sul sõnad peas ei ole,
                            teadsin - hiljem õues sõidan sulle kümpi,
                            ja see oli kole.

                            / J. Tätte goes Ewert goes Papa /

                            Kommentaar


                              #89
                              Kritiseeriks Tartu jalgpallipühamut Illegaardi, tahtsin ma siis vaatama minna Real-Cityt, võtsime enne mängu mõned õlled ja mängu alguses selgus, et seda näidatakse ainult suure ekraani pealt ja palvetele, et olge inimesed ja näidake väikses saalis ka ei tuldud vastu .. Terve väiksem ruum pidi sinna ümber kolima, aga päris mitmed jäid pika ninaga ja mis meil siis ka üle jäi, pidime kodudesse tagasi kolima ja ca neljandik mängu jäi nägemata

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas idikas Vaata postitust
                                Kritiseeriks Tartu jalgpallipühamut Illegaardi, tahtsin ma siis vaatama minna Real-Cityt, võtsime enne mängu mõned õlled ja mängu alguses selgus, et seda näidatakse ainult suure ekraani pealt ja palvetele, et olge inimesed ja näidake väikses saalis ka ei tuldud vastu .. Terve väiksem ruum pidi sinna ümber kolima, aga päris mitmed jäid pika ninaga ja mis meil siis ka üle jäi, pidime kodudesse tagasi kolima ja ca neljandik mängu jäi nägemata
                                Vabandused ette ja taha hää Idikas (näedsa, kui halb on endale selline kasutaja valida). Meil on Illegaardis selline halb lugu, et jah seintel on kokku kolm pilti, kust saab mänge näha. Kõiki pilte igast lauast ei näe. Kahjuks ei saa su halba kogemust nüüd kohe korraga heaks teha aga edaspidi, kui sa tuled mänge vaatama küsi palun teenindajalt millistest ekraanidest parasjagu mida näidatakse. Siis ei tohiks probleemi olla. Vabandan igatahes ja loodan, et edaspidi selliseid fopaasid meie keldris ei juhtu. Saatsin sulle ka privaatsõnumi.

                                Mängude nimekiri ja muu inf peaks siin olema: www.illekas.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X