320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kas FM2012-s ongi nii, et kui alustad töötuna, siis kohe alguses polegi ühtegi pakkumist ja esimesed töökohad vabanevad oktoobris? On kellelgi sama probleem? Proovisin erinevaid seadeid ja muutsin ka rahvust ning reputatsiooni, aga ikkagi pole kohe alguses ühtegi vaba klubi.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas phljuh Vaata postitust
      game-is????
      Videomängude ja konsoolide ja asjade pood http://www.game.es/

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        Videomängude ja konsoolide ja asjade pood http://www.game.es/
        kuidas sa sealt nii odavalt said ,hind seal 28 naela plus tarne 3-5 naela
        Ma sama haruldane kui kaine farmer!

        Kommentaar


          #34
          Täna hakkas crackiga ka skidrow tegelema. Kui skidrow asja käsile võtab, siis saab see ka tehtud :P

          Lähemalt siit:

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas sigmar Vaata postitust
            Täna hakkas crackiga ka skidrow tegelema. Kui skidrow asja käsile võtab, siis saab see ka tehtud :P

            Lähemalt siit:
            http://www.skidrowgames.com/news-updates
            Mul kõik skidrow crakid jooksevad poole mängimise pealt kokku, aga see selleks, ma alates 2007 aastat originaali ostnud, et jätkan samas vaimus, uskumatu on see, et Viljandis kuskilt letist seda mängu veel osta ei saa.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas elukas Vaata postitust
              Mul kõik skidrow crakid jooksevad poole mängimise pealt kokku, aga see selleks, ma alates 2007 aastat originaali ostnud, et jätkan samas vaimus, uskumatu on see, et Viljandis kuskilt letist seda mängu veel osta ei saa.
              Sa peaksid ju vanglas olema?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #37
                Ei osta enne täisversiooni proovimata. Kui on väärt siis maksan. Nagunii tõmbas SI naha üle kõrvade FML-iga, andes mängu katkestamise eest mulle kasutu 6-7 kuud väljas olnud FM11'ne.
                sigpic

                Kommentaar


                  #38
                  ostsin kah selle kuradima mängu ära , hetkel download by steam ei jõua oodata raisk
                  Selle naise põlved on marraskil
                  Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                  Kommentaar


                    #39
                    Ei suuda uskuda, et lõpuks väljas.. päris kaua sai oodatud

                    Kommentaar


                      #40
                      Bromleyga alustasin mängu. Alguses läks jube kehvasti ja olin viimase 6 meeskonna hulgas esimesed 10 mängu voi nii, kuid siis hakkas paremini minema. Sain isegi playoffi koha kätte ja klubi kaotab iga kuu raha ning edasipääs oleks ülimalt oluline ning loomulikult mu kaks parimat ründajat said viimase kahe mängu jooksul enne üleminukumänge vigastada.

                      Kommentaar


                        #41
                        Mis mulje mäng iseenesest jätnud on? On mingi märgatav areng ka võrreldes eelmise aasta versiooniga?
                        Koondise põhimängija

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                          Mis mulje mäng iseenesest jätnud on? On mingi märgatav areng ka võrreldes eelmise aasta versiooniga?
                          ütleks, et mäng on kättesaadavam ja kui harjuda uue mänguga siis igasugu soovitused ja asjad on lihtsamalt kätte saadavad ja vähem igal pool klikkimist on. nati lihtsam mängu käigus muudatusi teha jne. mäng on nagu ikka tavaline FM. mida seal ikka nii väga muuta enam on?

                          Playoffi finaali sain lopuks. Veel läks kaks mängijat katki ainult, et paremkaitsja sai mänguks valmis ainult, et fitness on 86 sinna mängu minnes, aga paremat asendust pole... Eks näeb kuidas läheb Salisbury vastu.


                          EDIT: aina paremaks läheb

                          Kommentaar


                            #43
                            Millal tuleb eesti patch?

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas AreYouReady Vaata postitust
                              Millal tuleb eesti patch?
                              Siis kui keegi selle teeb

                              Ise tegin omale eesti, läti ja leedu liigad + baltic cup ja baltic league. liigadega on niiet meistriliigad neil kõik reaalsed, aga madalamatest liigadest võtsin välja duublid ja ehitasin nad teist moodi üles kui reaalelus. aga kui huvi on võin üleslaadida ja sheerida

                              Kommentaar


                                #45
                                sain ka siis mängu ja küsimus järgmine - kas enam polegi sellist asja nagu "load all players from estonia" ?
                                otsisin tükk aega aga no ei pannud tähele. muidugi pole seem inig väga tähtyis asi, aga oleks lihtsalt tore.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X