320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CL Veerandfinaal võõrsil kodus olin 0:2 tappa saand üks hullemaid mänge siiani.

    yo

    Kommentaar


      Mis aadressilt Eesti liiga patchi leida võiks? Ei suuda blue88 valmistatud viimase variandi linki leida?

      Kommentaar


        Kommentaar


          ma ei ole eriline netihiiro, kas keegi oskaks aidata mis jama mul on, et tahan setupit teha ja kõik hästi ja kui tegema hakkan siis viskab et please insert cd, ma daemon toolsiga mountisin ära aga see ka ei aita.võib veits rumal jutt olla, aga paremini ei oska seletada

          Kommentaar


            Algselt postitas idikas Vaata postitust
            ma ei ole eriline netihiiro, kas keegi oskaks aidata mis jama mul on, et tahan setupit teha ja kõik hästi ja kui tegema hakkan siis viskab et please insert cd, ma daemon toolsiga mountisin ära aga see ka ei aita.võib veits rumal jutt olla, aga paremini ei oska seletada
            Piraatlus on paha.

            Kommentaar


              On küll, aga mul ei jäänud muud üle

              Kommentaar


                oskab keegi nõua anda selle koha pealt, et kui mul hooaeg läbi siis kui tihedalt ma peaksin sõprusmänge pausi aeg pidama ja teiseks, kas saadan kohe mehed puhkusele?

                tegemist siis Soome esimese divari meeskonnaga FC Viikingit ja võitsin liiga ning ees ootamas Veikkausliiga.

                kui keegi veel Soome emb-kumb liigat mängib, on teretulnud nipid ja nõuanded samuti.

                Kommentaar


                  oskab keegi aidata?

                  Kommentaar


                    Kas sa C kettal asuvas mängu kaustas "fm" nimelise faili(vist oli laiendiga .exe) asendasid kräkk failiga? Kui ei, siis ära loodagi midagi. Lihtsalt mountimisest abi sul pole.

                    Kommentaar


                      2012.12.31 crashib rsk

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kangura Vaata postitust
                        2012.12.31 crashib rsk
                        Maailmalõpp.

                        Kommentaar


                          rääkisin siin siis viimasest eesti liiga lingist mis siia pandi... oma eelmise kommentaariga lootsin kelleltki abi mitte et jose paska tuju näha

                          Kommentaar


                            Ei teadnud, et sa eesti lingist räägid. Aga ikkagi Maailmalõpp võib olla.

                            Kommentaar


                              mis iganes... sinult tarka juttu igaljuhul ei tule... aga kui kellelgi tuleb, siis oleksin tänulik

                              Kommentaar


                                Kas üldse sul originaal mäng?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X