320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaadates Chelsea meeste potentsiaale, jah...

    Kommentaar


      Algselt postitas EstGaMerHD Vaata postitust
      Mis on Ojamaa potensiaal?
      Ise teen manager QPR.
      Ojamaa potensiaal on TOHUTU.
      Mängin Wiganiga ja seal ta on mul põhis...Ovrl juba 78 juurde tulnud, sprint speed 96....see on ikka midagi müstilist...ja peale poolt hooaega on premier liiga top scorer mul 15 väravaga...mängus.. Southamptoni vastu lõi 4 väravat...Eelmisel hooajal ta oli mul rohkem söödumasin, aga seekord on hakanud väravaid tulema talt...25st mängust 15 siis.
      Nüüd just algas Jaanuar ja kohe esimesel päeval tegi Everton 6.5 miljonise ja PSV Eindhoven 9M pakkumise...see advisor soovitab müüa teda hinna vahemikus13-15miljoniga...

      Üldiselt olen kasutanud teda kolme mehelises ründeliinis LW kohal...kuigi CF kohal ta on isegi natuke ehk parem...Aga kuna mul on Falcao, kes oma väikese speediga sobiks ainult CF kohale, siis sp on Ojamaa rohkem mul LW...Aga kui Falcao ei mängi, siis on Ojamaa mul CF.

      Varsti teen vahekokkuvõtte senisest hooajast ja siis lasen paar pilti ka temast.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        kui ma veel offlines pelasin ja omale Leicesteri Ojamaa ostsin, siis ta oli 2 hooajaga ka (vb 3, ei mäleta enam täpselt) vist 78 juba ja müüsin ta mingi ulme summaga maha. Kõige parem ost selles mängus karjääris on vist ikkagi Deulofeu. Ostad mingi 3 milliga ja 2-3 hooajaga on ta mingi 80-83 ja väärtus ka sinna 20 ringi!

        Kommentaar


          Algselt postitas jürks Vaata postitust
          Vaadates Chelsea meeste potentsiaale, jah...

          Mis chelsea meeste potensiaalil viga on?

          Kommentaar


            Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
            Falcao, Dani Alves, Casillas, IF Alba, IF Pepe, Ramos

            või siis muudad formatsiooni
            [ATTACH=CONFIG]1616[/ATTACH]
            Heh kui ainult veaks nii palju et saaks Messi voi Ronaldo

            Kommentaar


              tra kuna selles mängus hakkavad ründajad 1vs1 olukordi ära lööma, ühes mängus mingi 10x ronaldoga 1vs1 ja lihtsalt ei löö ära, proovi kuidas tahad

              edit: eriti lahedad on sellised tühjast posti või latti olukorrad

              Kommentaar


                Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                tra kuna selles mängus hakkavad ründajad 1vs1 olukordi ära lööma, ühes mängus mingi 10x ronaldoga 1vs1 ja lihtsalt ei löö ära, proovi kuidas tahad

                edit: eriti lahedad on sellised tühjast posti või latti olukorrad
                Sama siin

                Kommentaar


                  Kobad olete järelikult .
                  "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                  Kommentaar


                    pmst jh otse peale ei tohi minna...peab mingi pette tegema ja siis lööma...



                    Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                    kui ma veel offlines pelasin ja omale Leicesteri Ojamaa ostsin, siis ta oli 2 hooajaga ka (vb 3, ei mäleta enam täpselt) vist 78 juba ja müüsin ta mingi ulme summaga maha. Kõige parem ost selles mängus karjääris on vist ikkagi Deulofeu. Ostad mingi 3 milliga ja 2-3 hooajaga on ta mingi 80-83 ja väärtus ka sinna 20 ringi!
                    Ostsin ka endale selle hooaja algul Deulofeu...3´s hooaeg käib vist ja tema ovrl on 74...21 mänguga ei löönud ühtegi väravat, paar assisti aind...aga noh ega ta väga palju põhis pole mänginud ka ja paistab, et ta vajas sisse elamiseks aega...nüüd kahes viimases mängus on löönud 3 väravat ja andnud 2 assisti...et vb saab asja veel temast siiski. Ostsin ta Realist 5.5m
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      No olen natukene edasi teinud ja hetkel siis 26. vooru juures.


                      5 kaotust on tulnud Swansealt hooaja algul, 2-4...Spursile olen mõlemad mängud kaotanud...kodus 0:1 ja võõrsil 3-1...viimastel minutitel oli veel 2-1 seis ja meeleheitlikult üritasin viigiväravat ja lõpus siis kiirrünnakuga löödi veel viimane nael kirstu...Tottenham on sel hooajal ikka eriti tugev rsk...siiamaani pole ühtegi kaotust...ühes mängus vaatasin, et 81. minutil lõi liverpool 2-1 aga mängu lõppedes vaadates tulemusi, oli Tottenham suutnud veel 2 väravat lüüa 3-2 võitsid..4. kaotus on Chelsealt..0:1 võõrsil ja siis Man Citylt 3-2...nüüd aga just teine mäng jäi 1-1 viiki...75. minutil Falcao lõi 1:0 aga 84. minutil sai City penalti ja Balotelli lõi 1:1...siit ka küsimus, et kas keegi oskab öelda kuidas penalteid kaitsta? Sama süsteemiga nagu eelmises Fifas see igatahes ei ole...kordagi pole saanud väravahi hüppama ja on alati keskele jäänud...Balotelli löögi aimasin ka ära aga lihtsalt vv ei hüpanud..

                      Aga jh see hooaeg mängin ikka proffessionaliga aga no kuidagi raskem on...eelmisel hooajal võitsin ikka suht lihtsalt Spursi ja teisi...tuli kindel teine koht...aga nüüd pean võitlema 3. koha eest..Vb ka ehk sellepärast, et üks ründaja, kes eelmine hooaeg lõi palju väravaid on sel hooajal suht kuival olnud...Luis Muriel...23 aastane ja ovrl 87..32st mängust 8 väravat...assiste on küll jaganud, 10 ja sellega premier liiga parim..Jaanuaris Real Madrid tegi 45miljonilise pakkumise aga lükkasin tagasi selle.

                      Sel hooajal olen esimest korda ka CL´is ja alagrupp läks päris hästi...CLi debüüt algas 4-0 võisma võiduga kodus Celticu vastu...teises mängus võitsin 2-1...Galastarayd võõrsil võitsin 2-1, kodus 1-0..ja kolmas klubi oli Atletico Madrid keda võõrsil võitsin 2-1 ja alagrupi viiamses mängus jäin viiki 1-1..Huntelaar, kes oli osaline vahetusdiilis, millega sain Falcao endale lõi Atletico värava..
                      kokku siis tuli 16punkti..Atletico oli teine 10. punktiga ja Galastaray 5 ja Celtic 4punkti.

                      Playoffi esimes ringis on siis vastaseks Ajax keda võõrsil võitsin 2-0...Hamsik ja 90minutil Ojamaa..
                      teine mäng on veel pidamata..

                      League Cupis jõudsin poolfinaali välja...teel sinna kõige pealt alistasin Norwcihi 3-0, Liverpooli 2-1, Middelsbrough 4-0, veerandfinaalis Manu 1-0 aga poolfinaalis ei käinud jõud üle Crystal Palace´st...esimene mäng võõrsil 0:1 ja teine mäng 2-2 :S Aga noh, kaotasin vähemalt võitjale...finaalis alistasid siis Chelsea 2-0.

                      Fa Cupis 3. ringis alistasin Bradford City 3-2 ja 4. ringis Man City 1-0. 5. ringis Leeds United 2-1

                      Jaanuaris oli siis raha 15m...üsna mitmed mängijad eesotsas Kaka ja Skrtel olid mul transfer listis...mõlemad juba 30 ringis ja tahtsin vähe nooremat kaitsjat osta...Smalling oli mul siis silmapiiril aga kuna vahepeal uurisin PSG´lt palju nad Lavezzi eest tahavad, siis üllatuslikult olid nad tema hinnaks pannud 14m...ja noh mõtlesin, et ühte ründajat oleks veel vaja igaksjuhuks..nii siis tegingi pakkumise, millega nad olid nõus...aga kuna mul palju palga raha ei olnud...siis Lavezzi küll nõudis 110k aga tegin pakkumise 78k ja 4 aastat...üllatavalt oli isegi nõus. Lootsin, et Jaanuari lõpuks saan ka Kaka ja Skrteli maha äritud, et siis Smalling osta...kahjuks ei õnnestunud see.


                      siin pilt peaaegu mõni põhi algkoosseisust...Üldiselt viimasel ajal on mul Ojamaa olnud CF kohal, Lavezzi LW ja Muriel RW...vahetustest on pingilt võtta Falcao, Deulofeu, Jeffren...vahest mängitan ka LW kohal Bale´i, aga üldiselt on ta mul LB...keskväli on mul selline nagu pildil on ja kaitses siis tavaliselt Skrtel Dede Asemel...LB kohal on kordamööda Clark ja Bale, vahest on Clark ka CDM.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        klaviatuuril oled?

                        Kommentaar


                          Jah..
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                            Kobad olete järelikult .
                            Mõni arvab endast ikka õige palju
                            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                              Kobad olete järelikult .
                              Raudselt oled mingi 9 aastane kes onab arvuti taga

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Jah..
                                Olen samuti klaviatuuril ja minul küll töötab sama süsteem nagu fifa 12 oli. Ehk siis nooleklahv + numpab 4,6. Ise olen suutnud nii mõnegi penalti ära võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X