320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet Keeper hooaja vahetus 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Seoses tänase uudisega kuulutan välja uue manageri otsingud. Teen ettepaneku, et uus manager saab nimekirja meestest "The Revenge" meeskonna eelmise hooaja lõppseisuga. Seejärel saab uus manager teha loobumised uuesti. Draftijärjekord on loositud ja eriti meeskonnal draftis ei vedanud seega mingeid mahhinatsioone oodata pole.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas therevenge Vaata postitust
      Teeme lühidalt. The Revenge kuulutab välja pankroti ja lahkub liigast. Edu kõigile oli tore.
      Vanade sõjaratsude kaotusest on alati kahju. Samas kui ei ole enam vurtsu sees, siis ega vinduda pole ka mõtet. Edu NFL fantasys!

      Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
      Seoses tänase uudisega kuulutan välja uue manageri otsingud. Teen ettepaneku, et uus manager saab nimekirja meestest "The Revenge" meeskonna eelmise hooaja lõppseisuga. Seejärel saab uus manager teha loobumised uuesti. Draftijärjekord on loositud ja eriti meeskonnal draftis ei vedanud seega mingeid mahhinatsioone oodata pole.
      Revenge meeskonna ülevõtmise suhtes on huvi välja näidanud Tabasalu Välgupoiste manager. Aastaid liigapüramiidis osalenud GM. Temast paremat varianti oleks isegi raske tahta. Eks ta annab ise ka varsti märku.

      Commishi poolt välja pakutud variant, et uus manager valib ise allesjäetavad mehed jätkamiseks, on minu arvates väga mõistlik.

      Kommentaar


        #48
        Tere!
        Annan siis endast märku, et olen huvitatud The Revenge tiimi ülevõtmisest

        Tabasalu Välgupoisid manager Jaak

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas jaak20 Vaata postitust
          Tere!
          Annan siis endast märku, et olen huvitatud The Revenge tiimi ülevõtmisest

          Tabasalu Välgupoisid manager Jaak
          Tere tulemast liigasse!

          Kommentaar


            #50
            Minuni on jõudnud ühe meie manageri soovitus uue liikme kohta. Sõber foorumi liige pole, aga NBAst huvitub konstantselt (tema väljend).

            Kumb siis?

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas SDK Vaata postitust
              Vanade sõjaratsude kaotusest on alati kahju. Samas kui ei ole enam vurtsu sees, siis ega vinduda pole ka mõtet. Edu NFL fantasys!



              Revenge meeskonna ülevõtmise suhtes on huvi välja näidanud Tabasalu Välgupoiste manager. Aastaid liigapüramiidis osalenud GM. Temast paremat varianti oleks isegi raske tahta. Eks ta annab ise ka varsti märku.

              Commishi poolt välja pakutud variant, et uus manager valib ise allesjäetavad mehed jätkamiseks, on minu arvates väga mõistlik.
              +1 Tabasalule

              Kommentaar


                #52
                Kuulutan uueks manageriks Tabasalu. Siin siis mehed ja palun teha kiire valik keda alles jätta.
                Liiga reeglite link on teemas eespool. Küsimustele vastan.

                Kemba Walker Cha
                Joe Johnson Bkn
                Elliot Williams Phi
                Nate Wolters Mil
                Alan Anderson Bkn
                Mason Plumlee Bkn
                Marvin Williams Uta
                Tim Duncan SA
                Henry Sims Phi
                Pero Antic Atl
                C.J. Watson Ind
                Richard Jefferson Uta
                Boris Diaw SA
                Jamal Crawford LAC
                Tiago Splitter SA
                Carl Landry SAC
                Carlos Delfino MIL

                Kommentaar


                  #53
                  Tere!

                  Tänan usalduse eest! Meeskonnas jätkavad järgmised mehed:

                  Kemba Walker Cha
                  Joe Johnson Bkn
                  Nate Wolters Mil
                  Mason Plumlee Bkn
                  Marvin Williams Uta
                  Tim Duncan SA
                  Henry Sims Phi
                  Jamal Crawford LAC
                  Tiago Splitter SA
                  Carl Landry SAC

                  Kommentaar


                    #54
                    Hooajaväliste trade`ide aken on avanenud. Põnevaid vahetusi.

                    Kommentaar


                      #55
                      Nonii, teeme siis esimese trade ära. Mul tekkis win-now moment ja annan noore lamba vana oina vastu ära.

                      1. Lihula Mõnumendid annab - Giannis Antetokounmpo (MIL)
                      2. Paide Pahtel annab - David Lee (GSW)

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                        Nonii, teeme siis esimese trade ära. Mul tekkis win-now moment ja annan noore lamba vana oina vastu ära.

                        1. Lihula Mõnumendid annab - Giannis Antetokounmpo (MIL)
                        2. Paide Pahtel annab - David Lee (GSW)
                        Paide pahetel kinnitab, kui kellegi on veel suurte kätega atleetlikke mängijaid pakkuda, siis võtan hea meelega kõik pakkumise arutlusele

                        Kommentaar


                          #57
                          Ouki-douki..mul vastu pole midagi sellisele aktiivsuse näitamisele keset kuuma südasuve.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                            Mul tekkis win-now moment
                            sõnasid ära...

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas SDK Vaata postitust
                              sõnasid ära...
                              Hommikuse pohmelusega George poisi vigastust vaadata oli halb mõte. Kallis rumm tahtis üles tagasi tulla... See hooaeg siis läks nii

                              Kommentaar


                                #60
                                Tahtsin hakata kokku panema vabade meeste nimekirja, aga selleks oleks tore, kui Nocturn enda järgijäävad mängijad ka üles paneks. Praegu ei suutnud ma seda kusagilt leida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X