320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Peaks mainima, et see Al vv on päris tark. Lõpus, kui manu surus täiega ja nurgalöögis oli ka nende vv minu kastis, siis tagasi joostes ta ei jooksnud sirgjooneliselt oma kohale vaid survestas minu palliga mängijat äärel ja teise manu mängija kaasabil saidki mult palli kätte. Poleks ta survestanud oleks kenasti saanud ka sellest teisest väljakumängijast mööda keskele triblada ja kaugelt tühja väravasse löönud.

    Aga hetkel päris võimsat hooaega Southamptoniga tegemas. 23 mängu ja 15 võitu ning 8 viiki, 0 kaotust. Capital one cupis poolfinaalis hetkel Crystal Palace vastu ja FA Cup algas ka nüüd jaanuaris. Klavan on ka muidugi kaitses ja vvl on 16 nullimängu, vv vahe premieris 32-8. Kenasti olen selle kaitsemängu tööle saanud. Viimases mängus manu vastu löödi 21 korda peale aga mäng lõppes ikka minu 0-1 võiduga.
    Teine hooaeg siis käsil. Esimeses tuli 9. koht..terve hooaja püsisin 5-6 kohal aga mais enam mängud ei õnnestunud ja tuli järjest kaotusi. Nüüd siis loodetavasti 3. hooajas saab ka CL´i mängida. Hetkel siis liider 53p Chelsea 49p ja Tottenham 46p. 5. koht juba 15p taga.

    Et pmst hetkel siis Southamptoniga Juvet tegemas.

    paar kuud tagasi tegin Juvega Juvet. Ehk siis CL´is tuli täielik deja vu tunne peale, kui alagrupi viimases mängus Fenerbachega oli mäng ja türgis ning lumes. Esimest korda siis mängisin lumega ja tuli 0-2 kaotus ja alagrupist edasi ei saanud. Coppa italia ja Serie A tulid muidugi kindlalt ära. Teine hooaeg hetkel pooleli kuna tuli kõva tuju Southamptoniga mängida.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #92
      hea bug läks siin just jaanuari transferite ajal läbi...Tadici eest tuli kena summa siis...tahtsin Lacazette´i, Lyon pani hinnaks 19m, pakkusin siis 10m ja Tadic ja acceptiti...samal ajal tegi Dortmund 15m pakkumise ja loomulikult ma acceptisin selle offeri ja siis Lacazette nõustus minu lepingu pakkumisega ja kinnitasin ära ja samal ajal siis tuli teade, et Lacazette meeskonnas ja Tadic Dortmundile maha müüdud ja väike osa tuli mu transfer budgetile juurde.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        #93
        Kaks küssat Fifa 15 Ultimate team edition release (xbox 360) kohta:
        -Miks ma enam mängijaid ei saa? Oleneb see XPst? Mingeid hõbedaid/pronkse saan, aga nt Neuerit ei saa. Kui Lähen Fifa 15 esilehele, siis seal saan valida ainult, et gift to friend, aga ise Redeemida ei saa?
        Millest see oleneb vms? Enne sain kuldseid mängijaid küll
        -Miks mängijal ei ole skill tõusnud? Isco on mul hetkel 83 ikkagi, kuigi peaks 84 olema (Skill Upgrades apply to all versions of the players: in your Club, in-forms, new players in packs, etc.)

        Kommentaar


          #94
          74 rated Hurrikane. 1 goal per game, sweet. Harry on kuningas! Värise Leedu, värise...

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas zizi Vaata postitust
            Kaks küssat Fifa 15 Ultimate team edition release (xbox 360) kohta:
            -Miks ma enam mängijaid ei saa? Oleneb see XPst? Mingeid hõbedaid/pronkse saan, aga nt Neuerit ei saa. Kui Lähen Fifa 15 esilehele, siis seal saan valida ainult, et gift to friend, aga ise Redeemida ei saa?
            Millest see oleneb vms? Enne sain kuldseid mängijaid küll
            -Miks mängijal ei ole skill tõusnud? Isco on mul hetkel 83 ikkagi, kuigi peaks 84 olema (Skill Upgrades apply to all versions of the players: in your Club, in-forms, new players in packs, etc.)
            Kust sa selle skill upgrades apply to all versions said? Ainult informide overall tõusis, kui mängija sai upgrade. Isco puhul oli sul tava 83 kaart ning seda ei upgradetud.

            Kommentaar


              #96
              Kõigil EA server maas?

              Kommentaar


                #97
                Suur võimalus, et Klavan võib saada Silver Most Consistent But Never IF TOTS kaardi.

                Kommentaar


                  #98
                  Brasiilia satsile saab lõpuks korraliku strikeri osta!

                  Kommentaar


                    #99
                    Ma eeldan, et sa pead ikkagi 84 Isco ostma endale. Su kaart tiimis ei muutu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Brasiilia satsile saab lõpuks korraliku strikeri osta!
                      Sick, mis su kaks keskkaitsjat maksta võivad. Endal kõige suurema väärtusega mees on Robben, kelle üritan maha müüa ligi 400 000 coiniga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                        Sick, mis su kaks keskkaitsjat maksta võivad. Endal kõige suurema väärtusega mees on Robben, kelle üritan maha müüa ligi 400 000 coiniga.
                        See on lihtsalt provisional squad, futhead.com saidil. Mul endal enam väga palju fifa raha ei ole, kuna tol hetkel kui uus hinnasüsteem tuli, olid mul väga valed mängijad ostetud, kelle hinnad langesid kokku miljonites.

                        Minu sats hetkel (Bolasie on 74 IF Silver, satsi kõige kallim mees ca 400k):



                        Bentaleb ja Kouyate on väga head kaitsemängijad. Harryl on sitaks hea finishing, ning Can'i ja Bolasiega on lahe skillitada. Muud on meh.

                        Kommentaar


                          ultimate.jpg

                          Nii kui jõudsin kirjutada, siis läks Robben minema 380 000 coiniga. Enda meeskond on hetkel selline, kellega olen liikunud neljandasse liigasse. Alles hakkas avastama enda jaoks Ultimate Teami. Varem mängisin rohkem Be a Pro'd ja Manager Mode.

                          Kommentaar


                            keegi be a prod pelab oleks klubi vaja!
                            T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                            Kommentaar


                              http://fifaforums.easports.com/en/di...raft-is-out/p1 Võiksite kommenteerida miks Klavan väärib Never IF TOTS kaarti.

                              Kommentaar


                                Kas keegi viitsib seletada, miks enam EA ei luba coine nö osta saitidelt? Paljud gamerid vist sellepärast ka lõpetanud?
                                YNWA

                                Kommentaar

                                Working...
                                X