320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kus pagan staff responsibilities peidus on? Mitte kuidagi ei suuda leida praegu.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Kus pagan staff responsibilities peidus on? Mitte kuidagi ei suuda leida praegu.
      Menüüs Staff ning sealt responsibilities Tundub lihtne.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        #93
        Tundub..ainult et seal ei ole seda
        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Menüüs Staff ning sealt responsibilities Tundub lihtne.

        Kommentaar


          #94


          Kuna endal ei lasknud millegi pärast print screeni teha, siis suvaline pilt netist. Keel on ka võõras, kuid asukoha peaksid ära nägema. Või sul mingi muu skin, kus menüü mujal?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #95
            ManUga 19/20 hooaeg unbeaten liigas, 35 võitu ja 3 viiki, 108p. CLis nüüd PSGga finaal veel. Kuna ma "instant result"-in kõik seisud, siis päris huvitav, et mitte ühtegi kaotust.

            Kommentaar


              #96
              Selline vaatepilt on staff all.


              Ja Kalevi update. Alustasin hooaega. Paar free transferi tuli ka abiks, enamus mängud olen ära kobistanud kuidagi. Kalev Euroopasse!

              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

              Kuna endal ei lasknud millegi pärast print screeni teha, siis suvaline pilt netist. Keel on ka võõras, kuid asukoha peaksid ära nägema. Või sul mingi muu skin, kus menüü mujal?

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust

                Kalev Euroopasse!
                Ja Flora Esiliigasse.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Selline vaatepilt on staff all.
                  See näeb välja nagu FMC. Selles polegi sul abipersonali organiseerimiseks mingeid detailseid valikuvõimalusi.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust

                    Juvele ei leia ühtegi head WB'd vasakule, aga õnneks Evra on siiani hakkama saanud ja pole mänge pidanud vahele jätma väga.
                    Blind LWB.

                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Olles põhimõtteliselt terve hooaeg teisel kohal ehk playoffis suht kindlalt ning siis viimases neljas mängus saada kolm punkti, millest kaotasin kolm mängu meeskondadele, kes pääsesid minu asemel play-offi. Kokkuvõttes seitsmes koht ning uueks hooajaks valmistumine.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Keegi teab kas on olemas mingi scouting tool ka linuxile (nagu nt Genie Scout) ?

                        Kommentaar


                          On see mängitatav kui eelnevad? 14 viskas 5 kuuga üle, liiga lihtne jälle põhjast tippu jõuda. EPLi ei viitsinud proovidagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Keegi teab kas on olemas mingi scouting tool ka linuxile (nagu nt Genie Scout) ?
                            Kas see ei sobi? http://www.fmscout.com/a-macassistant-rt-for-fm15.html

                            Kommentaar


                              See kahjuks jah Macile mitte Linuxile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                                kõik meeskonnad on 2014 seisuga. 2015 oma teen siis kui tulevased liigad teada on. Kunas täpsemalt, ei oska öelda kahjuks?!
                                Aitüma! Jätan selle 2015 versiooni ostmiseks siis sinna auku kui sa sellega valmis peaksid jõudma
                                Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X