320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

    ok, esimene aasta ei riski suurelt peale minna,aga ma vaatan , kui nad mu raha aktsepteerivad, siis 140 krooni poole aasta põnevuse eest pole palju maksta.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

      Originally posted by CapitalLooser


      Tänud hea info eest.
      Ise mängisin eelmine aasta Sport1 fantasyt.

      Tegin Kickeris ka liiga:
      KamaKahnjate Klubu
      salasõnaks: jalgpall

      Vabandan trükivea eest liiga nimes.
      Regasin ära, sain mingi lingi, aga võta näpust link ei tööta ja seega pole ka tiimi siiamaani püsti saanud
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

        no mine kickeris all vasakul lingile anmelden (kui pole sisse loginud); kui oled sisse loginud mine lingile managerspiel ja sealt valid interaktivi täie mehi endale ning liitud olemasoleva liigaga, ehk saad hakkama.
        ¡No Pasarán!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

          link vapsee ei funksi ju!
          .

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

            Täna kicker vist veidi umbes, ilmselt põhjuseks asjaolu et õhtul hakkab hooaeg ja kõik kohad klikkijaid täis. mina sain igatahes läbi häda oma mängijad paika, kuigi närvirakke kulus omajagu
            ¡No Pasarán!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

              Ega see kerge ei olnud jah. Teinekord varem koosseisu paika panema

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

                Originally posted by dieter


                no mine kickeris all vasakul lingile anmelden (kui pole sisse loginud)
                Seda anmeldeni proovisin juba varem, aga tulemust andis samapalju st. mitte muhvigi.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

                  Mel ,krt - sa viid meie community keskmist jube alla! Lõpeta pull ja hakka tõsiselt tööle

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

                    oi oi oi oi küll esimene voor läks võssa. Hirmus lihtsalt
                    Mul on liiv ja sul on savi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

                      Vaadates momendi seisu, loodan esimese vooru lõpuks esituhande sees olla.Bginners luck...i quess..samas eks mulgi läks puusse..nimelt classic osa, ma ei märganud, et seal saab ka muudatusi teha ja nii jäi nagu algselt mehed valitud ehk ....vigastunud hamburglased ründes ja Christiansen pingil...damn...Õnneks on interactiv see, mis valitud peasuunaks.Loodetavasti suudan edukalt jätkata...arvata on, et ei suuda, sest nähes teiste spetsialistide ebaedu,kardan, et varem või hiljem jõuab see minunigi.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

                        Maarek ja kes tahab veel liituda - proovige!!!See esimene voor on enamus jaolt suht statistiline...teil isegi eelis kuna saate selle põhjal mängjiaid valida.Ja kuna valikut muuta ei saa ,siis see on eelis.Asi selles ,et meie Kamakahmjate Klubu vajab toetust, et communityte arvestuses ülespoole tõusta!!!
                        Kõik liituma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

                          huvitav on see, et Classic mängus paistab süsteem arvesse võtvat kõiki mängijaid, ka neid kes muidu pingil. selles mänguliigis on mu tulemus julgelt rõõmus 17 p. Samas on 1 selle vooru kohtumine 1860 Müncheni ja Hansa Rostock vahel pidamata. Loodetavasti toovad Hässler ja Max veel kenasti punkte juurde.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

                            Classicus ei too pingi mängjad siis punkte ,kui sul põhis kõik mehed olemas on.Aga kui mõni mingil põhjusel ei mänginud, saab punkte ka varumehe eest.ähemlt nii olen mina aru saanud.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Bundesliga manager\'

                              Rahvas , veel on mõtet liituda Bundesliiga Manageriga - peale esimest vooru on paljud alles miinustes, nii, et kaotanud pole te veel midagi!!!


                              Aadress:http://www.kicker.de/
                              Liiga(by CapLoo):
                              KamaKahnjate Klubu
                              salasõnaks: jalgpallno
                              Juhis(by Dieter):
                              mine kickeris all vasakul lingile anmelden (kui pole sisse loginud); kui oled sisse loginud mine lingile managerspiel ja sealt valid interaktivi täie mehi endale ning liitud olemasoleva liigaga, ehk saad hakkama.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X