320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 4 - Estonian research

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

    Originally posted by carey


    CM4 küll ei tule ja muideks ma rääkisin mõned päeavad tagasi Boah´iga SIst, et nad ka järgmisesse versiooni Läti liigat ei paneks
    Miks mitte? Mind võiks küll Läti liiga mängimine huvitada
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

      Originally posted by zoolazorts


      Originally posted by Stennur

      CM4 ilmub 2003 aasta veebruaris.
      Minu teadmist mööda peaks see ilmuma juba selle aasta detsembris või mõningatel andmetel lausa oktoobris.
      Esialgsed andmed rääkisid veebruar-märts. Nüüd räägitakse et ehk 1-2 kuud varem, et siis aastavahetusel umbes..

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

        Nonii, nüüd on mõni aeg jälle mööda läinud ja oleks taas midagi välja pakkuda.


        Olen nüüd mõne kuuga saanud abikäed osade klubide mängijate näitajate hindamiseks, aga peamine, et saaks paika üleüldiselt enamvähem õige meeste tugevuse hindamine klubi ja liiga tasandilt on üldkokkuvõttes poolik. Seega ootaks kõigilt kel teadmisi ML, esiliiga ja II liiga klubide kohta, hinnanguid mängijatele, et CM4\'s see siis ilusti kõik kajastuks.

        Mitu pead on ikka mitu pead ja kõigi arvamuste koosmõjul kujuneb kindlasti midagi mõnusat ja suht reaalset välja. Kõike ei olegi mõtet seal täita, aga see mida tead ja klubist keda oled ikka näinud ootaks meeleldi hinnanguid.

        Ning kui olete oma arvamuse kirja pannud, siis saatke see kirjaga kaasa aadressile:
        Stenk@ut.ee


        Tänud ette...


        Igaks juhuks mainin ka, et aega selleks on veel 8 päeva ehk 20 novembrini, mil kukub minu tähtaeg Sports Interactive\'le

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

          Et siis taaskord teema siinse sektori esimeseks tõstmiseks ja muidu meelde tuletamiseks, et CM on ikka parem kui NBA 2003 tahan tõdeda, et....

          Keda huvitab uue CM\'i Eesti usutavus ja kes tahab aasta pärast pelada mõnusat oma liigat võiks selle lihtsa asja ära täita lähipäevil. Tehke mis teate ja mida arvate..


          See olekski tagasihoidlikult kõik

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'



            tabel oli iseenesest tubli, aga võttis ikka muigama küll see pikk FC Fauna nimistu. No kuulge )

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

              Kuna te aga ilmselt ülaltpoolt eenevaid postitusi ei viitsi lugeda, siis kordan taas üle, et Eesti liigat ei tule veel, kuna seda asja alles kevadel ajama hakkasin, aga see liigade ja researchi üldboss ütles mu soome kolleegile, kes käis CM4 testimas Inglismaal, et suure tõenäosusega tuleb ta CM 2003/04. Suure tõenäosusega, loe: tuleb ise peale käia. Samas ootan ma seda juba ise pingsalt, sest on suht naljakas seda esimest Eesti liigat mängus ette kujutada - eriti arvestades, et meie teame, et Eesti liigad ei käi nii nagu mujal kombeks (loe: Eestis on vaid paar klubi)...

              Fauna. Nojah, kui aus olla, siis olen kõikidest paberitest, mis on ML, esiliiga ja II mansade registreeritud mängijad ainsana sellist hulka näinud Faunas, et siis maksimum 30 mängijat. Kusjuures olen kuulnud, et tuli ka veel nii 5-10 meest välja jätta. Aga III divaris on küll veel selliseid mansasid. Samas on Pärnu Levadias vist registreeritud mingi 14 meest ja Sillamäe Kalevis umbes 13. Ja need tahavad olla ML ja 1 divari mansad, päris põnev ju... Mängu tulevad ML, I, II ja III liiga klubid ning ML, I ja II liiga mängijad, III liiga oleks toonud juurde 40x25 mängijat, loe tuhat, mis oleks liiast, samas mõni nägu lipsab ikka sisse. Ja ei tea mis see max databaas teeb, aga eelmistes versioonides ta vist ka kõiki sisse ei löönud..

              Lisaks on plaan teha Eesti CM-list. Kus siis võiks nagu üldiselt mängust rääkida ning lisaks pikemas perspektiivis ühiselt kohendada Eesti liiga vigu ning teha seda reaalsemaks tulevikus... ning mingi mõte on ka väiksest oma kodulehest, aga see siis tulevikuks. Kõigepealt tuleks need asjad käima üldse saada..

              seega tabelit täitma

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

                Mõtlesin oma panuse ka anda: miks sa ei ühenda seda projekti sellise leheküljega nagu www.manager.ee?

                Või oled seda ehk juba teinud? Nendel ju lehekülg olemas ning seeläbi peaks olema ruumi igast areneda kah ilgelt.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

                  Originally posted by Stennur


                  Töö CM4 heaks on alanud ning hea uudis mängu huvilistele on see, et uues versioonis saab jõudsalt olema täienenud Eesti klubide-mängijate arv ning suure tõenäosusega tuleb CM 03/04 versiooni juba sisse ametlik Sports Interactive\'i loodud Eesti liiga. CM4 ilmub 2003 aasta veebruaris.

                  Olen viimased pool aastat suhelnud neti teel inimestega Sports Interactive\'st ja kohtunud soomlasest senise Eesti liiga uurijaga eesmärgiga 7 aastase puudulikkuse järel lõpuks Eesti mängijad ning pikemas perspektiivis Eesti liiga mängu kaasata.

                  Sellega seoses ootan teilt minu tööle selle nimel ABI. Lihtne on paberitelt kirjutada ümber klubide ning meeste andmed, aga et mängijad (peale koondise meeste) saaks enamvähem õiglaselt hinnatud on vaja mängijate näitajad reaalselt paika panna. Minu ülesandeks on taustatöö tegemine klubidest, võimalikult palju mängijaid hindamas käia ning lõpuks kõik ühtseks vormida. Kuna saan seda teha suuresti vaid Tartus Tallinnas ning sedagi ajuti, oleks vaja huvitatute tuge selles. Teie ülesandeks oleks käia mängudel spetsiaalsete ankeetidega mängijaid hindamas.
                  Minu teadmiste järgi Eesti liigat CM4 ei ole. www.thedugout.net andmetel!

                  Töö eest ei ole ette nähtud rahalist tasu, kuna tegemist on ikkagi Eesti liigaga (mis pole official leagua), aga SI on nõus andma osadele abistajatele midagi enda poolt ning mina saaksin mõnedele tõsisemalt huvitatutele EJL\'i kaudu EHK pakkuda tasuta sissepääsu liigamängudele ning lisaks võimalust juba tõsisemalt järgmiste versioonide loomisel kaasa lüüa. Samas inimesed, kes niigi juba mängudel käivad, võiksid siis samas ka paberit määrida ja mängu loomisele kaasa aidata.

                  Eriti oleksid abina oodatud inimesed väljastpoolt Tallinna - Transi, Tuleviku, Pärnu, Kohtla-Järve, Elva, Kuressaare, Tartu, Sillamäe, Valga ning Maardu klubide toetajad. Lisaks oleks hea ka II liiga meeskondadega seotute abi, sest mängijaid kavatsen mängu viia ka II lligast. Lisaks klubinfot ootaksin III liiga klubidelt.


                  Kes on huvitatud, võiksid minuga ühendust võtta edasiste juhiste ja dokumentide saamiseks,

                  Sten
                  stenk@ut.ee
                  GSM 056 685 369
                  ...

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

                    Minu teadmiste järgi Eesti liigat CM4 ei ole. www.thedugout.net andmetel!
                    ...

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

                      saad sa aru. iigat mängida ei saa, a mängijad ju on
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

                        Kas tõesti on India, Hong Kong ja Singapore kõvemad jalgpallimaad kui Eesti ,et nende liigad CM4 on?

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

                          Kui sa vähegi viitsiks oma ülemist mootorit käima tõmmata, siis ehk mõistaksid, et nende maade liigad on mängus puhtalt turunduslikel eesmärkidel.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

                            Nonii

                            CM 03/04 ilmub kusagil novembris ja viimast korda läbi Eidose ning jääb ka viimaseks Championship Manageriks, mis kunagi ilmub.

                            04/05 hooaeg tuleb juba uue mänguna Sports Interactive\'i poolt ja mängu nähakse maailmavallutajana (vähemalt aspektis, et sinna kolepalju liigasid soovitakse)

                            Seega - Eesti liigat võib 04/05 variandis suure tõenäosusega kohata, aga kes teab - arvestades, kui väike huvi on kellelgi üldse aidata selle liiga koostamisega

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'CM 4 - Estonian research\'

                              Täpsustaks veel. Nagu Glazza mainis, ilmub CM 03-04 viimast korda SI ja Eidose koostööna.

                              Nime Championship Manager autoriõigused kuuluvad aga Eidosele, kes seda tõenäoliselt ise tegema hakkab. Seni oli nii, et mängu tegi SI ning Eidos oli väljaandija.
                              Lühidalt tähendab see seda, peale järgmist versiooni hakkab Eidos mingit oma käkki tegema, mida CM-iks nimetab.

                              Mängu andmebaas ning sellega kaasnevad programmid jäävad SI-le. Ilmselt hakkavad nad nende baasil ka uut seeriat looma.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X