320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal see aasta alustame?

    Kommentaar


      Pärast üleminekuakna sulgumist nagu eelmistel hooaegadel (?)

      Kommentaar


        Mulle sobiks.

        Kommentaar


          Ma kiidan ka heaks. Kas eelmine aasta oli osavõtu maksimaalne piir käes? Ehk äkki saaks drafti rohkem tähtsustada, kui oleks rohkem osalejaid või äkki piirata vahetuste arvu ühe vooru kohta?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma kiidan ka heaks. Kas eelmine aasta oli osavõtu maksimaalne piir käes? Ehk äkki saaks drafti rohkem tähtsustada, kui oleks rohkem osalejaid või äkki piirata vahetuste arvu ühe vooru kohta?
            Väga kahtlen, kas üle 12 osaleja kokku saab, tõenäolisem on 10 osavõtjat... Drafti osakaalu aitaks ehk mingil määral tõsta varumeestepingi suurendamine. Mängijate lisamisele piirangute kehtestamist ma ei poolda. Või pidasid sa silmas automaatseid vahetusi? Nende arvu võib küll vähendada

            Kommentaar


              Algselt postitas moya Vaata postitust

              Väga kahtlen, kas üle 12 osaleja kokku saab, tõenäolisem on 10 osavõtjat... Drafti osakaalu aitaks ehk mingil määral tõsta varumeestepingi suurendamine. Mängijate lisamisele piirangute kehtestamist ma ei poolda. Või pidasid sa silmas automaatseid vahetusi? Nende arvu võib küll vähendada
              Aga mingi kolm uut meest vooru peale? See annab veidi võimalust ka vastase koosseisuga arvestada ja neutraliseerida teatud mängijatega. Praegu käib siin mõnel, khm, tegelasel mängijate vahetamine nii tööstuslikus koguses, kui rikkamal ärimehel daamid nädalavahetusel.

              Kommentaar


                Osalen.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                  Aga mingi kolm uut meest vooru peale? See annab veidi võimalust ka vastase koosseisuga arvestada ja neutraliseerida teatud mängijatega. Praegu käib siin mõnel, khm, tegelasel mängijate vahetamine nii tööstuslikus koguses, kui rikkamal ärimehel daamid nädalavahetusel.
                  Ei ütleks, et see mängijate vahetamine niiväga massiline oleks. Eelmise hooaja üleminekute esiviisik vooru kohta: moya 3,6; FC Cariba United 3,3; Team LaRaBla 2,2; Heavy Polysick 2,1; Neymari Ema 1,4. Aga kuna see on siiski selline casual liiga, siis isiklikult võin hea tahte märgiks vabalt ka piirduda u 2 üleminekuga voorus.

                  Kommentaar


                    Ei osale. Ülehindasin oma mälu ja aega osalemiseks. Vabandan.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Ei osale. Ülehindasin oma mälu ja aega osalemiseks. Vabandan.
                      Arusaadav, eemaldasin su tiimi.

                      Kommentaar


                        Uuendasin liiga 2022/23 hooajaks, eelmisel hooajal osalenud kandusid automaatselt üle, Uued huvilised võivad liituda selle lingi kaudu: https://www.fantrax.com/newui/fantas...nt44fol6dubj4v

                        Esialgseks draftiajaks panin reede, 2.sept kell 20.00 (päev pärast üleminekuakna sulgumist ja päev enne 6. vooru)

                        Kommentaar


                          Kas see aasta tuleb tavaline liiga või jälle lõpus play-offid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                            Kas see aasta tuleb tavaline liiga või jälle lõpus play-offid?
                            Eelistaks tavalist, aga kui enamus soovib, võib ka play-offidega teha.

                            Kommentaar


                              Tavalise korral osalen, play-offide puhul võta mind palun maha

                              Kommentaar


                                Kas draftiks ehk N paremini ei sobiks? Mul endal reedega vähe kehvasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X