320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meil siin mõnel vaja 1. klassi juntsule neljapäeval torti anda õhtul.

    Kommentaar


      Aga pühapäeva õhtu? Ma vast ei ole ainus, kel reede pärast tööpäeva pole kõige optimaalsem aeg.

      Kommentaar


        Reedel pickides saaksime ju kohe nädalavahetuse voorust startida.

        Kommentaar


          Kuna tundub, et osavõtjad see hooaeg niigi napib, siis oleks hea, kui leiaks aja, mis kõigile sobib...Nii et võib ka vooru võrra edasi lükata minu poolest ja draftida siis pühapäeval (4. sept) või nädala keskel (K. 7. sept)

          Kommentaar


            Kui niikuinii edasi lükkame, siis teeks pigem kolmapäev drafti (7. sept). Muidu oleks tuleva reedega päri. Mulle sobib tavaline ja playoff. (Pigem playoff)

            Kommentaar


              Tõstsin drafti 7. septembrile (20.00) ja play-offid jätaks ära.

              Kommentaar


                Tahtmata väga hädaldada, siis kõigi "mulle ei sobi see ja teine kuupäev" tagajärjel on draft nüüd täpselt sel ajal, kui ma telekas Rangers - Ajax mängu kommenteerin.

                Kommentaar


                  Võib ka päev hiljem (8. sept 20.00) teha.

                  Kommentaar


                    Sobib iga aeg.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Teeks pühapäeva õhtul ära siis äkki? Mulle 6-8 ei sobi kuidagimoodi.

                      Kommentaar


                        Ok, teeme pühapäeval kell 21.00. Rohkem vist eriti manööverdada ei anna, nii et paneksin selle kuupäeva lukku (kellaaega võib ehk nihutada mingil määral)

                        Kommentaar


                          Oleks hea, kui need, kes seda veel teinud pole, annaksid oma (mitte)osavõtust teada, et saaksin draftijärjekorra aegsasti ära loosida.

                          Kommentaar


                            Mina osalen.

                            Kommentaar


                              Osalen.

                              Kommentaar


                                Proovin kohal olla või vähemalt auto-draftiks mingigi järjekorra paika panna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X