320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Olen nõus, väravavaht ikka kohustuslikuks!

    Kommentaar


      #47
      Vaatasin ka järgi, et üldise punktisumma järgi pole väravavahid eriti kõvad skoorijad. Samas on meil kõigil vähemalt üks väravavaht. Seega argument, et võiks ikka jalkamoodi asi olla, kus on vähemalt väljakul väravavaht, minmaalselt kolm kaitsjat.

      Kommentaar


        #48
        Ok, muutsin ära. Nüüd peab kindlasti algkoosseisus väravavaht olema.



        Lubatud formatsioonid on samad mis teistelgi fantasyplatvormidel:

        3-5-2, 3-4-3, 4-4-2, 4-3-3, 4-5-1, 5-3-2, 5-4-1

        Kommentaar


          #49
          Kordan igaks juhuks üle, et erinevalt FPList toimuvad Fantraxis automaatsed vahetused rangelt kindla positsiooni piires (kaitsja kaitsja vastu jne). Kui on valida mitme varumehe vahel, siis prioriteet on kõrgema punktisaagiga mängijal. Lubatud on kuni 3 automaatset vahetust voorus.

          Waiver wire taotluste tähtaeg on iga teisipäev ja neljapäev kell 13.00.

          Kommentaar


            #50
            PL ennustusvõistluse teemas jäi silma, et
            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Ei ole mingit kontoga sisselogimist 4 nädalat.
            Ma eeldan, et see võib käia ka Fantraxi kohta. Kuid see tähendaks, et ta ei teeniks eelseisvas voorus ühtegi punkti, kuna tal on ainsana hetkel illegaalne roster (algrivistusest puudub väravavaht). Siit küsimus laiale ringile (ja eriti Katku selle nädala vastasele Qrkoodile): juhul kui ta pole homme enne 17.00 oma varumeestepingilt Fabianskit algkoosseisu pannud, kas oleksite nõus sellega, et ma komissarina selle lükke ise ära teeks. Oleks natuke jama, kui kellegi jaoks saavad kohe alguses määravaks tehnilised põhjused...
            Ainult et kelle vastu Fabianski sisse vahetada? Üks võimalus oleks nt võtta aluseks Katku meeskonna algrivistuse mängijate keskmine punktisaak (31,2) ja välja vahetada sellele kõige lähemale küündiv mängija (Bellerin)...

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas moya Vaata postitust
              PL ennustusvõistluse teemas jäi silma, et Ma eeldan, et see võib käia ka Fantraxi kohta. Kuid see tähendaks, et ta ei teeniks eelseisvas voorus ühtegi punkti, kuna tal on ainsana hetkel illegaalne roster (algrivistusest puudub väravavaht). Siit küsimus laiale ringile (ja eriti Katku selle nädala vastasele Qrkoodile): juhul kui ta pole homme enne 17.00 oma varumeestepingilt Fabianskit algkoosseisu pannud, kas oleksite nõus sellega, et ma komissarina selle lükke ise ära teeks. Oleks natuke jama, kui kellegi jaoks saavad kohe alguses määravaks tehnilised põhjused...
              Ainult et kelle vastu Fabianski sisse vahetada? Üks võimalus oleks nt võtta aluseks Katku meeskonna algrivistuse mängijate keskmine punktisaak (31,2) ja välja vahetada sellele kõige lähemale küündiv mängija (Bellerin)...
              Ammm. Tundub, et ma ei saanud seal lehel muudatustega mitte mitte kohe hakkama. Ei saanud aru kuidas seal üldse saab midagi muuta aga enda arust sai nagu tehtud. Eks ma lähen proovin uuesti...
              Ja see 4 nädalat mul ilmselt ei juhtu. ManU ei võida järgmist nelja mängu, camoon

              Kommentaar


                #52
                Ehk sai nüüd paika. Võid üle kontrollida igaksjuhuks jällegist

                Kommentaar


                  #53
                  Ei saanud väga hästi aru milles see teema siin üldse on?

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Ehk sai nüüd paika. Võid üle kontrollida igaksjuhuks jällegist
                    Nüüd on kõik korras.

                    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                    Ei saanud väga hästi aru milles see teema siin üldse on?
                    Valehäire.

                    Kommentaar


                      #55
                      Fakk, ma ei saa mitte midagi sellest mängust aru Mingid punktid tulevad, aga mille eest ja miks, seda ei mõika.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Fakk, ma ei saa mitte midagi sellest mängust aru Mingid punktid tulevad, aga mille eest ja miks, seda ei mõika.
                        Punktisüsteemi leiab siit: https://www.fantrax.com/fantasy/leag...jkohp0gs/rules

                        Eri kategooriad lahtiseletatuna: https://www.fantrax.com/newui/fantas...pbcqxyjkohp0gs
                        (Mõned asjassepuutuvad definitsioonid sealt pikast rodust:

                        AC=Accurate Crosses. An accurate pass from a wide position (via corners, open plays and set pieces) into a specific area in front of the goal. The pass must be touched next by a teammate of the crossing player.

                        AER=Aerials Won. Successful aerial duels (the definition of an aerial duel is that it is between two players - either both jumping or only one jumping and the other contesting the header by making it difficult to win - and one player has to win the contest with a header OR if it is between an outfield player and a goalkeeper then the goalkeeper is allowed to punch it clear)

                        BCC=Big Chances Created. Passes which led to a clear cut scoring opportunity, e.g. one-on-one situation or a shot from just a few yards out.

                        CLR=Effective Clearances. Successful defensive clearance - where player under pressure kicks the ball clear of the defensive zone and/or out of play

                        CoS=Successful Dribbles (Contests Succeeded). Total dribbles where a player beats an opponent - no overruns ["overrun" situations - the attacking player takes on an opponent but the ball runs away from them out of play or to an opponent]

                        Int=Interceptions. Player intercepts a pass (täpsemalt Opta kodulehelt: This is where a player intentionally intercepts a pass by moving into the line of the intended ball.

                        KP=Key Passes (Assists on Shots). Player assists a shot (including goals)

                        Sm =Smother. A goalkeeper who comes out and claims the ball at the feet of a forward gets a smother, similar to a tackle.

                        TkW=Tackles Won. Total tackles won (winning possession or putting the ball out of play)

                        Kommentaar


                          #57
                          Vahetused on automaatsed? Kui mul täna Ings ei mängi, siis tuleb pingil esimene mängija sisse positsioonist hoolimata? Või läheb formaadi järgi? Või formaat muutub? Kas on miinimum arv ründajaid, kaitsjaid jms, nagu premmi fantasys?

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Vahetused on automaatsed? Kui mul täna Ings ei mängi, siis tuleb pingil esimene mängija sisse positsioonist hoolimata? Või läheb formaadi järgi? Või formaat muutub? Kas on miinimum arv ründajaid, kaitsjaid jms, nagu premmi fantasys?
                            Algselt postitas moya Vaata postitust
                            Kordan igaks juhuks üle, et erinevalt FPList toimuvad Fantraxis automaatsed vahetused rangelt kindla positsiooni piires (kaitsja kaitsja vastu jne). Kui on valida mitme varumehe vahel, siis prioriteet on kõrgema punktisaagiga mängijal. Lubatud on kuni 3 automaatset vahetust voorus.

                            Lubatud formatsioonid on samad mis teistelgi fantasyplatvormidel:

                            3-5-2, 3-4-3, 4-4-2, 4-3-3, 4-5-1, 5-3-2, 5-4-1
                            Seega kui Ings ei mängi täna vahetatakse kahest ründajast su varumeestepingil sisse suurema skooriga mängija ehk Josh King. Ja Mendy asemele kaitsesse tuleb Joe Gomez.

                            Kommentaar


                              #59
                              Beleza!

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Beleza!
                                Nende vahetustega on ka võimalik teatud määral manipuleerida. Oletame, et Ings täna mängib, mis tähendaks, et Kingi 24,5 punkti jäävad sul kasutult pingile vedelema. Üks võimalus on muidugi loota, et Ings kogub sarnase punktiskoori.

                                Teine võimalus on Ings mõne täna kindlalt mänguminuteid mitteteeniva Brightoni või Sotoni vabaagendist ründaja vastu välja vahetada, et King koos oma 24,5 punktiga vooru lõppedes automaatselt sisse vahetataks. See oleks aga võib-olla üsna lühinägelik käik, sest nii oleksid sa Ingsist tõenäoliselt jäädavalt ilma, sest nüüd lisandub Ings üldisesse omanikuta mängijate ringi, kelle endalesaamiseks võib igaüks enne 13:00 teisipäeval taotluse teha (waiver wire). (NFL, NBA, NHL fantasy mängijatele tuttav teema). Ja kuna sa oled WW järjekorras viimasel kohal (algne WW järjekord=ümberpööratud draftijärjekord), siis ilmselt nopitakse Ings enne sind üles.

                                Kolmas võimalus eeldab teatud ettenägelikkust juba enne vooru algust või vooru käigus. Alati on hea, kui koosseisus on mõne pühapäeval/esmaspäeval mängiva meeskonna mängija(d), kellest (nt erinevalt Ingsist) poleks kahju loobuda. Seejuures pole vahet mis selle mängija positsioon on, sest kui vaja, saab ta vajamineva positsiooni vabaagendi vastu välja vahetada. Sinu satsi näitel oleksid sa Kingi punktid kätte saanud nt eile Yerry Mina (või Soarese) asemel Andy Carrolli koosseisu lisamisega ja siis nt Ingsi või Soarese (Mina) asemel algrivistusse lülitamisega. Seda siis eeldusel, et oled matchupi võidu/üldpunktisumma nimel valmis Minast/Soaresest loobuma.

                                (Neljas võimalus on juba enne vooru algust mõni vigastatud/mängukeeluga mängija meelega algkoosseisu ning varumeestepingile paar-kolm sama positsiooni meest jätta. Et siis neist parim hiljem automaatselt algrivistusse vahetataks.)

                                Mul endal nt ilutsevad pingil Matt Doherty 29 pt, kuid kuna mul on koosseisus täna õhtul mängiv Elyounoussi, siis on võimalik need punktid kätte saada, kui Elyounoussi asemel vabaagentide seast mõne BHA või Sotoni kindlalt 0 mänguminutit teeniva kaitsja üles korjan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X