320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    peab selle waiver wire kohta lugema, ei saa aru mis see on

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas tsumase Vaata postitust
      peab selle waiver wire kohta lugema, ei saa aru mis see on
      Kõik omanikuta mängijad on vabaagendid, keda võib iga kell üles noppida põhimõttel kes ees, see mees. Waiver wire kujutab endast olukordi, kui see reegel ei kehti:
      • koosseisust eemaldatud mängijad (dropped players) n-ö külmutatakse teatud ajaks (vähemalt 24h)*, nende taha ilmub märge WW. Taotlused neile mängijatele rahuldatakse järjekorra alusel (selle leiab Transactionsi alt). Iga õnnestunud WW claimi teinud liiga liige liigub järjekorra lõppu. Kui konkreetsele mängijale WW ajal ühtegi taotlust ei tehta, siis ta läheb vabaagendiks (T ja N ca 13.00)
      • mängijad on vabaagendid kuni oma matši alguseni, pärast mida on nad kuni teisipäevani (või neljapäevani, kui PL mängudevoor on nädala keskel) WW-sse lukustatud.
      • väljastpoolt PLi üleminekuagende ajal tulevatele mängijatele kehtib samuti n-ö WW karantiin.

      * Et vältida sohitegemist ("player churning"), peab koosseisu lisatud vabaagenti enne sealt eemaldamist 24h hoidma, et see mängija WW alla kvalifitseeruks. Muidu võiks lihtsalt teiste eest add+drop meetodit kasutades vabaagentide seltskonda tühjemaks riisuda.

      Kommentaar


        #63
        Tundub, et see auto-subs millegipärast ei funktsioneeri hetkel. Liiga set-upis on kirjas, et automaatsed vahetused teeb süsteem siis, kui stat correctionsi tähtaeg kukub (meie liigas üks tund pärast viimase mängu lõppu) või kuni 6 tundi pärast viimase mängu lõppu. Kuid praeguseks ei ole kippu ega kõppu. Saatsin Fantraxi supporti järelepärimise. Loodetavasti see annab positiivse tulemuse. Kui mitte, siis peaksin saama need vahetused käsitsi teha. (Igal juhul ühe matchupi tulemus peaks automaatsete vahetuste järel muutuma (Katk vs QRKood)

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas moya Vaata postitust
          Kõik omanikuta mängijad on vabaagendid, keda võib iga kell üles noppida põhimõttel kes ees, see mees. Waiver wire kujutab endast olukordi, kui see reegel ei kehti:
          • koosseisust eemaldatud mängijad (dropped players) n-ö külmutatakse teatud ajaks (vähemalt 24h)*, nende taha ilmub märge WW. Taotlused neile mängijatele rahuldatakse järjekorra alusel (selle leiab Transactionsi alt). Iga õnnestunud WW claimi teinud liiga liige liigub järjekorra lõppu. Kui konkreetsele mängijale WW ajal ühtegi taotlust ei tehta, siis ta läheb vabaagendiks (T ja N ca 13.00)
          • mängijad on vabaagendid kuni oma matši alguseni, pärast mida on nad kuni teisipäevani (või neljapäevani, kui PL mängudevoor on nädala keskel) WW-sse lukustatud.
          • väljastpoolt PLi üleminekuagende ajal tulevatele mängijatele kehtib samuti n-ö WW karantiin.

          * Et vältida sohitegemist ("player churning"), peab koosseisu lisatud vabaagenti enne sealt eemaldamist 24h hoidma, et see mängija WW alla kvalifitseeruks. Muidu võiks lihtsalt teiste eest add+drop meetodit kasutades vabaagentide seltskonda tühjemaks riisuda.
          Tänan põhjaliku selgituse eest!

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas tsumase Vaata postitust
            Tänan põhjaliku selgituse eest!
            Pole tänu väärt!

            Algselt postitas moya Vaata postitust
            Tundub, et see auto-subs millegipärast ei funktsioneeri hetkel. Liiga set-upis on kirjas, et automaatsed vahetused teeb süsteem siis, kui stat correctionsi tähtaeg kukub (meie liigas üks tund pärast viimase mängu lõppu) või kuni 6 tundi pärast viimase mängu lõppu. Kuid praeguseks ei ole kippu ega kõppu. Saatsin Fantraxi supporti järelepärimise. Loodetavasti see annab positiivse tulemuse. Kui mitte, siis peaksin saama need vahetused käsitsi teha. (Igal juhul ühe matchupi tulemus peaks automaatsete vahetuste järel muutuma (Katk vs QRKood)
            Sain vastuse paar päeva tagasi ("We're looking into why auto subs did not automatically process for your league. We can retroactively execute them for you guys if you desire. They should function correctly moving forward."). Kuid vahepeal pole lillegi liigutatud ega vastatud ka mu eilsele meeldetuletusele. Nii et otsustasin, et lisan need auto-subs punktid ise järgmistele meeskondadele:
            moya 149,25+29=178,25 (Valery<->Doherty)
            Seagulls 121+4=125 (Fred<->Sessegnon)
            Katk 75,5+9,25=84,75 (Stones<->Mustafi)
            j6u1uv4n4 101,25+5,75=107 (Mendy<->Gomez)
            Uduvere 60+7=67 (Rondón<->Mounie)

            Loodetavasti edaspidi saadakse süsteem toimima. Kui mitte, siis hakkan igakord manuaalselt neid punkte lisama (1 tund pärast mängudevooru lõppu).

            Kommentaar


              #66
              Mulle meeldib see et mina oma kahe vooru 180 punktise kogutulemusega olen mõlemad võitnud kui samas nt FC Cariba United on saanud kokku 193.2 punkti ja mõlemad kaotanud

              Kommentaar


                #67
                fantasy lõbud

                proovisin telefoniga mingit mehe muudatust teha ja hoopis droppisin ühe oma mehe ja nüüd meeskond ühega vähemuses tahtsin kedagi vaba agendist asemele võtta ja tuli hoopis see waiver wire jutt .. loodame, et kellegi ikka saan ja ühte meest just ei kaotanud telefoniga katsetamise tõttu

                vaatasin seda transaction historyt ka ja moya vana kala vist vahetab seal viimastel minutitel omale mingeid suvalisi mehi, et siis need välja vahetada ja nii punkte juurde teenida tundub huvitav süsteem aga ikka päris raske aru saada kõikidest eripäradest jms. aga noh, hooaeg on pikk

                Kommentaar


                  #68
                  Ma ei saa endiselt mitte midagi aru, aga vähemalt on lõbus meeste mingeid asju vaadata või midagi. Jah, see kõlas teadlikult imelikult.

                  Kommentaar


                    #69
                    Kes see Cariba United on?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kes see Cariba United on?
                      tsumase peaks olema

                      Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                      proovisin telefoniga mingit mehe muudatust teha ja hoopis droppisin ühe oma mehe ja nüüd meeskond ühega vähemuses tahtsin kedagi vaba agendist asemele võtta ja tuli hoopis see waiver wire jutt .. loodame, et kellegi ikka saan ja ühte meest just ei kaotanud telefoniga katsetamise tõttu
                      Saan ma õigesti aru, et sa tahtsid Ndidit varumeestepingile istutada, aga kogemata hoopis droppisid? Kui nii, siis saaksin erandkorras Ndidi sulle tagasi koosseisu tõsta WW poolist, kui teistel midagi selle vastu pole.
                      (Koosseisusiseste vangerduste tegemiseks on seal see esimene tulp D, M, F, Res)

                      Kommentaar


                        #71
                        Mina olen Cariba United jah.

                        Tahtsin Ndidit meeskonnast vaba agendi vastu välja vahetada, kuid toimetasin vist valet pidi. Alguses droppisin Ndidi ja siis tahtsin minna uut meest valima, kuid nüüd ootan uue mehe järgi hoopis WW poolis. Ehk siis saan aru, et kui keegi, kes minust WW poolis ees on, teda ei taha, saan mina ta endale? Kui nii, siis ootan pigem selle WW tähtaja ära ja vaatan, mis saab. Küll Lingard edukalt asendab, ManU peab ju mingi aeg paugutama hakkama !

                        Igaljuhul sain nüüd aru, et kõigepealt tuleb vaba agendite seast mees valida ja alles siis otsustada kelle asemele teda enda meeskonda vahetada soovin. Kui tehing läbi ei lähe, siis ei dropi süsteem minu mängijat ka ja midagi ei muutu. Eks?

                        Kommentaar


                          #72
                          Mul savi, pane tagasi talle. Nagunii midagi aru ei saa

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                            Tahtsin Ndidit meeskonnast vaba agendi vastu välja vahetada, kuid toimetasin vist valet pidi. Alguses droppisin Ndidi ja siis tahtsin minna uut meest valima, kuid nüüd ootan uue mehe järgi hoopis WW poolis. Ehk siis saan aru, et kui keegi, kes minust WW poolis ees on, teda ei taha, saan mina ta endale? Kui nii, siis ootan pigem selle WW tähtaja ära ja vaatan, mis saab. Küll Lingard edukalt asendab, ManU peab ju mingi aeg paugutama hakkama !
                            Kui sa Ndidit niikuinii tahtsid välja vahetada, siis pole midagi katki ju. Sel hetkel, kui sa Ndidi droppisid, ei olnud lihtsalt ühtki vabaagenti saadaval, sest pärast mängudevooru lõppu kuni teisipäeval kella üheni on kõik mängijad waiverites. Nii et peab lihtsalt ootama veidike.

                            Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                            Igaljuhul sain nüüd aru, et kõigepealt tuleb vaba agendite seast mees valida ja alles siis otsustada kelle asemele teda enda meeskonda vahetada soovin. Kui tehing läbi ei lähe, siis ei dropi süsteem minu mängijat ka ja midagi ei muutu. Eks?
                            Just

                            Kommentaar


                              #74
                              Fantraxi asjapulgad pidavat endiselt auto-subs probleemiga tegelema (võimalik tõlge: "võtavad asja mingil hetkel käsile"). Seniks liidan ise need punktid üldskoorile juurde. Lõppenud voorus ühegi matchupi tulemus sellest ei muutunud.
                              moya 141,25 + 20.75 = 162 (A. Gomes<->Moutinho)
                              j6u1uv4n4 105,75 + 6,25 = 112 (Pedro<->A. Traoré)
                              Heavy Polysick 86 + 10,25 + 1 = 97,25 (B. Davies<->Azpilicueta, D. Sánchez<->Schindler)
                              Seagulls 52 + 2,75 + 6,5 = 61,25 (A. Young<->Montoya, Mkhitaryan<->Sessegnon)
                              Katk 95,25 + 18,75 = 114 (D. Silva<->Shaqiri)
                              FC Cariba Utd 100 + 12,25 = 112,25 (R. Pereira<->Diop)

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma ei saa endiselt mitte midagi aru
                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Nagunii midagi aru ei saa
                                Mõni konkreetne asi, mida võiksin täpsustada/selgitada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X