320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Total Club Manager 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

    Originally posted by Arse


    Ehk kirjeldasin seda vähe valesti. Kontrolli üle totalclubmanager.com-ist. Kohe esimesel lehel on sellest nipist väike jutt ja peale klikates satud täpsete instruktsioonideni.
    Mul hakkas see värk küll tööle.
    Väga tuus asi!! Raha eest sain endale sport auto ja tiitli(Dr) , palka saan nii vähe et 2 hooaja pärast tuleb maja raha kokku
    Fc Uuemõisa

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

      JAMA MÄNG IKKAGI

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

        OK otsustasin jälle siis TCM mängima hakkata


        aga siuke asi et ma ei mäleta kuidas crackida äkki keegivärkendab mu mälu

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

          Ma avastin (taaskord) oma jaoks selle mängu - CM pole minu jaoks miskit erilist ja ega ma seda suurt oska, nii et TCM on täpselt paras. Ülimalt reaalne ja kuigi CM on üsna reaalsuse lähedane, siis TCM kindlasti alla ei jää.

          Nii et alustasin TCMi mängimist. Newcastlega tahtsin, aga tegin proovihooaja Celticuga:

          Halvasti läks, napilt võitsin liiga ja mõtlesin mis viga - mehed paremad kui teistel, taktika paistis ka korras olevat ja läksin nii närvi, et lõpetasin ära.

          Siis avastin Newcastlega mängima hakkamisel 100000 uut asja ja nüüd on juba mitu ostugi tehtud ning hooaeg on täies hoos - MLi ei saanud, Inglise Liigas olen eespool, kuid väga varjases staadiumis...


          Ärge olge nii lollid nagu mina - vaadake kõik asjad enne järgi, kui midagi tegema hakkate.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

            ega keegi ei tea kus premier league manageri müüakse??????? tahax väga????
            juhei!! go Arsenal!

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

              Alustan selle mänguga 5-dat hooaega, selle ajaga olen conferencest premier league-sse tõusnud. Siiani on vastastega lihtsalt läinud kuid pemieris tahaks ennast vähemalt 15 -dal kohal hoida. Managerina olen ma liigas üks paremaid ja tööandjaga on tehtud soliidne leping, mis toob mulle aastas kuskil 1M sisse nii et sportautode ja majade ostmine pole probleem.
              Fakt on aga see, et seda mängu pole ennem mõtet mängima hakata, kui oled netist sellele uue patch-i tõmmanud, sellega saab mängust mõned puudused kõrvaldada.

              Ilma patchita on mängus mitmeid vimkasid. Näiteks fänni nänni müük toob hooaja jooksul ainult 10 000 Ŗ kasumit vahel isegi kahjum.(patchiga võib see summa isegi 2 divisioni klubil küündida 2 millini aastas)
              Miinus on veel see, et mängijate level tõuseb ainult neil, kes mängivad minu klubis.
              Mõni müüdud mängija on kuskil teises klubis kolm aastat jäänud samale levelile toppama.
              Mängu vaatamine 3D moodis on täitsa mõtetu, sest võrtsete vastaste korral ei lööda ühtegi väravat. Selle asemel oleks võinud plaadil suurendada mängijate andmebaasi.
              Veel on miinuseks, et minu parimad mängijad keelduvad minuga lepingut pikendamast, kuni nad on transfer marketil 0 rahaga müügis alles siis on mul võimalus pakuda neile uut lepingut

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                Originally posted by Arse
                Fakt on aga see, et seda mängu pole ennem mõtet mängima hakata, kui oled netist sellele uue patch-i tõmmanud, sellega saab mängust mõned puudused kõrvaldada.

                Ilma patchita on mängus mitmeid vimkasid. Näiteks fänni nänni müük toob hooaja jooksul ainult 10 000 Ŗ kasumit vahel isegi kahjum.(patchiga võib see summa isegi 2 divisioni klubil küündida 2 millini aastas)
                Miinus on veel see, et mängijate level tõuseb ainult neil, kes mängivad minu klubis.
                Mõni müüdud mängija on kuskil teises klubis kolm aastat jäänud samale levelile toppama.
                Ei saa mina aru, mis fun on mängida igasugust manageri mingite petufailide abil? Kas poleks mitte parem olla ausalt keskpärane kui võltsides esimene? Kas mitte edu, mis on saavutatud enda oskuste abil ei ole mitte magusam? Kas mitte see mu postitus ei muutu kuidagi liiga filosoofiliseks antud teemasse kirjutatajate jaoks?

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                  See patch on ametlikult EA spordi poolt välja antud ja on kui vigade parandus nende oma mängule. Kuna mäng anti kiiruga välja, siis tahtsid parandamist ka sellised vead mis ajapikku oleks mängimist segama hakanud. Nagu see, et 10-da hooaja paiku pidi mäng nii aeglaseks muutuma, et loadimine ja savemine võtab mitmeid minuteid aega. Patchi kasutamine ei anna mingeid eeliseid mängijale, pigem muudab see mängu tõepärasemaks. Enne oli mängus selliseid klubisid, mille fännide arvu maximum oli 30 tuhhi, üks kõik kui edukas klubi oli juurde neid enam ei tulnud, nüüd on see viga parandatud ja poolehoidjaid lisandub ja väheneb vastavalt klubi edule.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                    teise divisioni klubi kasum merchandise müügist - 2 miljonit naela ei kõla just kuigi veenvalt ja realistlikult minu meelest, aga see selleks.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                      Tegelikult on EA Sports jõhkralt sõimata saanud selle mängu välja laskmise bläkkide eest.Mäng on üle keskmise ,aga umbes 25% inimesi ei saa seda algversiooni korralikult mängida.Kui just kohe ei chrässi siis chrässib mõne aja pärast.Esimesed kaks patchi aitasid hädast välja ,aga loetelu, mis buge nad ravisid näitab kui testimata EA selle mängu välja lasi.Ja ma usun, et on asju on veel paari pachi jaoks.Nii tehnilisi kui loogilisi vigu.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                        Mul ka mäng kipub väga kiiresti kr䚚ima
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                          Jõudu kõigile!
                          Mul on küsimus?
                          Kas mängijaid laenata ei saagivõi pole ma veel mängust selget sotti saanud?
                          Ühes vanemas Managerimängus sai nt. Leedsist rahuga madalamasse liigasse
                          McMasteri ja Arsenalist A. Cole´i laenata.
                          Andke nõu?

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                            Kui olete tähelepannud, siis kõigi Eesti liiga mängijate nimed on võetud avalikuelu tegelastelt. Nt: Veerpalu, Nool, Päts, Väino Laes( valiti mul Eesti aasta mängijaks) jne...

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                              Ja veel. Keegi ütles, et 3d mäng on mõtetu. Tegelikult alluvad mängijad üsna hästi käsklustele( D, S). Eriti, mis puutub võitlustesse palli pärast. Kui lisada kiirust, lüüakse igas mängus väravaid ( F12 vist). Ma mängisin kolm hooaega praktiliselt kõik mängud 3d- ga ja 0:0 on vaid paaril korral jäänud.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Total Club Manager 2003\'

                                Olen nüüd vaadanud, et kõvadel satsidel tuleb 3d moodis mängu vaadates päris palju väravaid. Madalamate liigade probleem on selles, et mehed ei suuda seal korralikult üksteisele sööta ja 3 d moodis mängu vaadates suditi ainult keskväljal ja mäng lõppes tavaliselt 0:0
                                3d pluss on veel see, et näed kas sinu taktika, mis sa oled oma meeskonnale määranud, ikka töötab või paneb puusse.
                                Näiteks vaatasin, et minu mehed tegid vastase värava all 10 lühikest söötu järjest ilma kordagi peale löömata, tuli välja, et taktika alt tuli anda meestele käsk, et nad hakaksid kaugemalt väravale lööma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X