320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM4\'

    esiteks ma ei saa aru, miks teha nii suurt kuradi numbrit \'piraat\'tarkvarast? näed, hilja sattusin lugema, aga nyt ei saagi teada, mis speedy täpselt kirjutas või kust mida soovitas tõmmata?? kui tehnilised võimalused lubavad, siis kasutame! Näiteks, suht ammu ei saa ma aru, milleks osta cd-plaati, kui kõik kraam on soulseekis või wateva kus üleval. savi mul see bitrate, ma oma lontis kõrvaga ei tee nagunii vahet kas on 128 või rohkem. kui mp3 on nii räige piraatlus, nagu plaadikompaniid väidavad, siis oleks viimane aega kaevata kohtusse ka kõik tehnikafirmad, mis mp3mängijaid toodavad ja sellega justkui asja propageeerivad, yepp ja muud sellised asjad kokku korjata ja suure leegiga põlema panna. või mis, ma pole elu sees ka yhtki arvutimängu ostnud ( ok-ok, raua saunast fifa 2002 200 eeguga:P), ja kinos vaatan ma aint neid filme, mis arvutiekraanil tunduvad olevat seda väärt, et neid uuesti ja kogu \'hiilguses\' kaeda. ehk lisada siia, et ka ühistranspordis sõidan ma juba viimased viis aastat põhimõtteliselt jänest? olen ikka lontrus küll..

    cm4-st ka. sain siis teie mõjutusel ka esmatutvuse selle mänguga tehtud (rõhutan sõna \'esma\'). skoorimuutumisbuge on mul seni ette tulnud ainult friendlydes, see eest minu jaoks kaks huvitavat momenti on
    1 ühe teatud suurklubiga mängides langesin tabelis kaheksandaks, kuid board oli very satisfied. niipea, kui mõõnast üle sain, hakkasin saama ähvardusi ja peale viiendat järjestikust võitu, olles tõusnud viie punni kaugusele liidrist, sain kinga.
    2 proovisin ka sunderlandiga liigas püsimist, kuid ei tulnud toime:P . see selleks, kõik mehed, kelle ma first divisioni mansadele maha myysin, lõid mulle järgmises mängus oma uue klubi eest kolli. isegi thome võttis kätte ja triblas cardiffi särgis läbi kogu kaitse ja kõmm!
    edit: selle unustasin päris ära,et soetasin ManU reservidest sellise mehe nagu Nardiello ja vaat-ei-mäleta-kust Jorge Leitao - ja need kahekesi tegid miinimum koll per nase igas mängus. lausa lust ja lillepidu, flo vaesekene maksis pingil lõpuks 30K..

    aga muidu on tore, et mul pole tänu sellele isegi aega lõputööd kirjutada. viimati vaatasin \'game statust\', siis seisis seal \'it\'s time to change your underwear\'... ja teie mängite seda juba aastaid.. lihtsam on vist suitsetamisest loobuda?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM4\'

      Sinu loogika kohaselt tuleks m6rvade eest relvavalmistajad kohtusse kaevata, v6i mis?

      Muuseas, suitsetamisest loobumine on k6vasti raskem.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM4\'

        No väga hea,et siin igast adred ära korjati. Ma just olengi võõrutusravil. Siiamaani olen enam-vähem toime tulnud. Aga ega see nali kaua ei kesta...järgmise CM versiooni plaanin ikka muretseda. Aga vähemalt suvi peaks tulema päikeserohkem nüüd .



        Suitsetamisest on kõige lihtsam loobuda seda mitte tegema hakates

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM4\'

          Originally posted by Nistelrooy
          Suitsetamisest on kõige lihtsam loobuda seda mitte tegema hakates
          ei tea öelda, pole sedasi proovinud:P , aga CM 4 on küll täitsa normall

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM4\'

            Originally posted by Jaan

            Muuseas, suitsetamisest loobumine on k6vasti raskem.
            Jah aga mitte nii raske kui 6lust loobumine!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM4\'


              Jeee My Mate Fitti. RESPECT mees...


              Üldiselt on mul öelda kõigile, kes virisevad, et CM4 on sh:t seda, et tõmmake omale enhancement packid 1 ja 2 (mõlemad saab Sigamesi koduleheküljelt tasuta). Need parandavad kõik bugid, mis mängu välja tulles kollitasid. Need fixid peaksid parandama ka kogu sürri kammi mis algse versiooniga mängides teistes liigades toimub. Enhancement packidega on ainult üks aga... nad ei tööta pira versiooniga kui neile ei lisa õigeid faile...
              Üldiselt peab CM4 kiitma oma realistliku ülesehituse pärast. 01/02 kütsid ennast iga suvalise klubiga paari hooajaga liiga tippu-kõik me ju teame, et päris elus see ei ole eriti reaalne. Samuti on 2d mootor suurepärane lisand...Ning minu meelest on kõige šefim uuendus see, et poole hooaja pealt saab oma mängijaid praisida-kui mees ikka head tööd teeb, peaks treener kiitust andma. Samuti on hea lisand see,e t saab oma mängijaid teistele klubidele pakkuda. See uuendus välistab selle,e t muidu mingi päris korraliku hinnaga varumees kaotab pingil istudes metsikult oma väärtusest ja lõpuks maksab kopikaid (nagu Fitti Flo).
              Kui kellelgi peaks tekkima PROBLEEME cm4 tööle saamisega, siis kirjutage ja joonistage mulle meilikasse: speedy.gonzales.001@mail.ee
              Aitan meeleldi kõiki, kes tahavad saada taste`i kogu mängust...
              Tervitades SpeedyG.

              \\"and then a giant robot came out of nowhere and beat the crap out of us.\\"

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM4\'

                by m1kk: ka see postitus ei vastanud reeglistikule...
                see nüüd küll pisut off-topic, aga siiski.

                pean seda pisut paranoiliseks, kui keelatakse \"viidata soccernet.ee konkurendile\" (kes mäletab, see mäletab) või \"propageerida intellektuaalse omandi vargust\". vabadus jagada enda seisukohta ja infot ongi ju selle foorumi ainuke väärtus. sõnavabaduse piiramine on juba oma olemuselt üüratult persest asi. mina arvan, et inimesele peavad kättesaadavad olema nii Main Kampf, Siioni tarkade protokollid, Saatanlikud Värsid, Les Fleurs du mal, Pommivalmistamisõpetus Amatöörile, viide piraat CM4\'le etc. saadaval oleva info kasutamine sõltub siis juba isiku enda arusaamadest ja väärtushinnangutest.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM4\'

                  siuke kyss mult rumalalt algajalt.. kui player on unhappy - he feels he doesn\'t get support from you vms - vaatamata sellele, et ta on key player, pidevalt algkoosseisus ja saab piisavalt pappi, mis siis tema moraali tõstmiseks teha?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM4\'

                    Kui teda ajakirjanduses kiidetakse, siis kiida takka v6i v2hemalt 2ra ytle midagi.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM4\'

                      Üldiselt on mul öelda kõigile, kes virisevad, et CM4 on sh:t seda, et tõmmake omale enhancement packid 1 ja 2 (mõlemad saab Sigamesi koduleheküljelt tasuta). Need parandavad kõik bugid, mis mängu välja tulles kollitasid. Need fixid peaksid parandama ka kogu sürri kammi mis algse versiooniga mängides teistes liigades toimub.
                      Ka peale teist patchi on mängus ikka sitaks bug\'e sees. Peagi tulev enhancement pack 3 peaks selles osas suuri parandusi tegema, samuti sisaldab ta uuendatud andmebaasi.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM4\'

                        Fitti checki oma klubi coachid üle. Assistant manageril ja coachidel peaks olema piisavalt suur motivation rating.
                        \\"and then a giant robot came out of nowhere and beat the crap out of us.\\"

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM4\'

                          mingi kahtlane jama on mul cm4-as,et nagu sain selle 4.0.4 cracki,ja peale selle peale panekut viskab mängust välja kui 1 korra continue panen.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM4\'

                            Originally posted by makser


                            mingi kahtlane jama on mul cm4-as,et nagu sain selle 4.0.4 cracki,ja peale selle peale panekut viskab mängust välja kui 1 korra continue panen.
                            Meili aadressil contact@sigames.com - küllap nad aitavad.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM4\'

                              tnx speedy.. sunderlandist sain kinga, nyt tegelen fc hakaga
                              aga ikka ei näe ma võimalust hästi mängind meest praisida.
                              btw, cmgamer.comis välja toodud mängijate nimekirjast oli mulle palju kasu, eriti promising players vms
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM4\'

                                Originally posted by fittibaldi


                                tnx speedy.. sunderlandist sain kinga, nyt tegelen fc hakaga
                                tohoh vaata et ära ei lörtsi , soovitan soojalt omale Cleaver Vallu kõrvale hankida ja kahjuks Terja tõmbab ka tuld , kuda muidu ka läinud on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X