320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'CM4\'

    panin reso ka 1024*768

    aga ikka päeva edasi ei saa

    kui continue game panen viskab mängust välja..kõike muud nagu saan teha saveda ja loadida aga päeva edasi ei saa.....ei tea kas tasuks uuesti tõmmata või ma ei tea mida teha..tahax igaljuhul natuke kaugemale mänguga jõuda.

    Ethan selline fail nagu demo-readme.txt kirjutab nii
    ------------
    Requirements
    ------------

    The Minimum requirements for this beta demo are are:

    600 Pentium PC
    96 MB Ram (256MB recommended)

    isegi recommended ram on täidetud...hmm


    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'CM4\'

      Originally posted by ethan


      Originally posted by Epic


      Mingi eriti lahe värk juhtus mul :

      MONDAY 30TH DECEMBER 2002
      Evening Results
      Arsenal 2:0 Aston Villa
      Sunderland 3:0 Aston Villa


      Päris tihe graafik Aston Villa meestel 2 mängu samal päeval samal ajal :P
      ehk olid reservid?
      kui Sul seal erroreid ette viskab koguaeg, siis pole imestada ka...
      Ei olnud reservid õnneks või kahjuks mingi BUG võibolla:P
      Ja viimasel ajal ei olegi neid ERROREID nii palju ette visanud

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'CM4\'

        Huvitav on see, et klubid palkasid koguaeg sveitslasi managerideks

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'CM4\'

          Kurat, alati tuleb peale Augusti Manager of the Monthi vaatamist error ja viskab v2lja. Mis pull on? M2ng on normaalne, aga nurgal88kidest on kuidagi lihtne kolle saada. Newcastle l6i Evertonile vist 4 kolli korneritest. Shearer hooaja 4-st esimesest m2ngust 9 kolli.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'CM4\'

            Milner rändas ajas tagasi :P

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'CM4\'

              Originally posted by zoolazorts


              a bug
              See \"until 1900\" bug juhtub enamuste noorte mängijatega, kellega leping teha. SI\'le teada ning on lubatud ära parandada.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'CM4\'

                On ikka kõvad pennulööjad Wiganis. Sissesaamisega on muidugi raskusi, kui Poom väravas on

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'CM4\'

                  Selline uudis on, et kui algul plaaniti mäng välja anda lõplikult märtsi alguseks vähemalt, siis hetkeseisuga ei ole mängu turule ilmumist oodata enne üht kuud. Ehk siis kusagil aprilli keskpaigus peaks ta tulema

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'CM4\'

                    normaalne tõmbasin demo uuesti ja ikka ei vea demol päeva edasi
                    nõuetetäitmisprobleem ses suhtes on et on 500mhz 600 asemel aga
                    alles siin oli juhus kus 466ga vedas välja.ram ka 256 ei tohix surt puudust tulla.

                    aga mängu ära ei vea loodan et täisversiooniga mul sellist jama ei tule ma jääks sellega paljust ilma

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'CM4\'

                      Originally posted by zoolazorts
                      Selle matshi jälgimissüsteemi on nad ikke täiesti persse keeranud. Mis mõnu on mul vahtida mingit possessionijoont 90 minutit järjest vasakule paremale tõmblemas. 2D pilti näitab mängust 3-4 korda, vahel mitte kordagi. Jäägu see 2D olemata, korralikud kommentaarid ajavad ka asja ära...
                      Tegemist on demoga. Beetaga. Täiesti mõttetu versiooniga. Jne.... Tule issand appi.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'CM4\'

                        Originally posted by Swifty2002


                        normaalne tõmbasin demo uuesti ja ikka ei vea demol päeva edasi
                        nõuetetäitmisprobleem ses suhtes on et on 500mhz 600 asemel aga
                        alles siin oli juhus kus 466ga vedas välja.ram ka 256 ei tohix surt puudust tulla.

                        aga mängu ära ei vea loodan et täisversiooniga mul sellist jama ei tule ma jääks sellega paljust ilma
                        Hmm...ütleme nii, et veab ka minu 333 Celeroni ja 160 rami peal kuidagi ära. Vahepeal võin küll sõõmas käia, kuid siiski.....mängimisrõõmu saan tunda.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'CM4\'

                          mul on 300 ja 160 ram aga nii kui continue panen on kohe error ees.
                          ...

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'CM4\'

                            Originally posted by zoolazorts


                            Selle matshi jälgimissüsteemi on nad ikke täiesti persse keeranud. Mis mõnu on mul vahtida mingit possessionijoont 90 minutit järjest vasakule paremale tõmblemas. 2D pilti näitab mängust 3-4 korda, vahel mitte kordagi. Jäägu see 2D olemata, korralikud kommentaarid ajavad ka asja ära...
                            .
                            SI kodulehel on sellised kirjed mis ütlevad selgelt, mis on maha võetud meelega demost - nende hulka kuulub ka võimalus vaadata 2D terve mängu ulatuses

                            Vot nii on lood

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'CM4\'

                              Arsenaliga mängides olin demost vaimustatud kuni charity shield mänguni liverpooli vastu (sõprusmängud olid viperusteta sujunud). Läksin poolajal 1-0 ette aga vaheajal avastasin et olen hoopis 1-2 kaotusseisus. 80 minutil avastasin et Smicer (või oli see baros) oli hattrickiga hakkama saanud ja seis oli 3-0 . 93 minutit mängitud ja liverpool võitis 3-0 Heskey hattrickist .

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'CM4\'

                                Arsenaliga mängides olin demost vaimustatud kuni charity shield mänguni liverpooli vastu (sõprusmängud olid viperusteta sujunud). Läksin poolajal 1-0 ette aga vaheajal avastasin et olen hoopis 1-2 kaotusseisus. 80 minutil avastasin et Smicer (või oli see baros) oli hattrickiga hakkama saanud ja seis oli 3-0 . 93 minutit mängitud ja liverpool võitis 3-0 Heskey hattrickist .
                                kusjuures mul oli täpselt sama lugu ja lausa korduvalt niimoodi ... ainult et need vahepealsed skoorid muutusid aegajalt ... ja lõpuks kujunes välja niimoodi et sealt edasi ma mängida ei saanud ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X