320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM4\'

    muide see on ka üks mängu bug\'e et ründajad löövad väravaid nagu oleks viimnepäev kätte jõudnud. kuigi jah mul löövad ikka teised ka natuke

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM4\'

      Originally posted by Epic


      See mäng on üldse mingi imelik mul on üle poole hooaja mängitud aga ükski kaitsja ei ole jalga/pead valgeks saanud

      Õnneks lööb Ruud peaaegu igas mängus värava :P
      njah aga kuidas mankus päriselt on??? samamoodi hobukese peale ainult mängitaxe

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM4\'

        Tegin Ajaxiga ühe hooaja ja kokkuvõtteks nii palju: Mido platsil, Mido MOM. Väravaid löi ka jah nagu enne viimset päeva ja üldiselt koos Zlataniga on Mido superpaar raisk - lammutavad ikka jubedalt.
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM4\'

          M2ngisin just CL teise grupi esimese vooru kohtumise Juventusega. L6id 5 min v2rava ja j2rgmine note mis tuli oli: Juventus changes their tactics defensive V2ga reaalseks on m2ng aetud

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM4\'

            Krt küll avastasin täna, et ainul neid koondiseid saab juhtida mis seal job informationis on CM01/02 oli mul ikka pidevalt kombeks mööda ilma reisida :P

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM4\'

              Originally posted by Epic


              Krt küll avastasin täna, et ainul neid koondiseid saab juhtida mis seal job informationis on CM01/02 oli mul ikka pidevalt kombeks mööda ilma reisida :P
              Et siis Brasiiliast Inglismaal Argentiinasse ja Saksamaale

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM4\'

                Cm01/02 ma alustasin Bulgaariast edasi Horvaatia, Jugoslaavia siis oli Venemaa:P ja Tsehhi vist ning siis mingi 2016 aastal sain Brasiiliasse, kus kohe peale MM\'i sain sackida siis läksin Taani ja sealt edasi Sotimaale


                ...Aaa...õige kõige pealt alustasin ju Nigeeriaga ja vahepeal olin ju Uruguay ja Rumeenia koondise eesotsas ka.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM4\'

                  Heh...avastasin väga huvitava mängija.Nimi on tal Rait Kasterpalu mängib Floras ja arvake kui vana mees/poiss on?14 aastane on ta, võibolla tõeline tuleviku staar CM4\'as

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM4\'

                    Eriti huvitav värk juhtus.Beckhami mängus ei olnud Rio Ferdinand läks karistuslööki lööma ja lõi sisse:P

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM4\'

                      mul lõi lihtsalt christanwal sisse karistuslöögi

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM4\'

                        cantona, katsu oma elamused kuidagi ühte postitusse kokku võtta (selleks võta appi käsklus \'muuda\'), muidu ei jõua su läbustamise vahelt keegi sinna äkki juhtuvaid asjalikke postitusi üles leida.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM4\'

                          mine selle cantona jutuga tead küll kuhu (tagumist otsa mõtlen kui sa veel aru ei ole saanud).
                          kui see nimi sulle nii väga meeldib võta endale ega mina sind takistama ei hakka

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM4\'

                            Originally posted by Epic
                            mine selle cantona jutuga tead küll kuhu (tagumist otsa mõtlen kui sa veel aru ei ole saanud).
                            kui see nimi sulle nii väga meeldib võta endale ega mina sind takistama ei hakka
                            kallis laps, mitte nimes ei olnud põhimõte, aga sa oled sellesse teemasse teinud viimase 5 päeva jooksul u. 7 postitust ning neist enamuse üksteise järel - selle pealt oleks saanud küll postituste arvu kokku hoida ja nii.

                            aga ükskord kantonaa, eluaeg kantonaa. you can run, but you can\'t hide.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM4\'

                              Originally posted by Epic


                              mine selle cantona jutuga tead küll kuhu (tagumist otsa mõtlen kui sa veel aru ei ole saanud).
                              kui see nimi sulle nii väga meeldib võta endale ega mina sind takistama ei hakka
                              Saad kümneka, kui täna siia veel 35 postitust jõuad teha. Skaudi ausõna.
                              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM4\'

                                Ma igaks juhuks mainin, et legaalne koopia mängust maksab Eesti poodides 600 krooni ringis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X