320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.managerzone.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

    seoses eilse mz maas olemisega ning muude p6hjustega, pole the zone t6esti veel yleval.
    homsex yleval.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

      andsin välja...õigemini selle nädala lehes minult 0 artiklit..leht pole just kuigi hästi loetav, sest katsetasime asja natuke teistmoodi teha...ex näeb kuidas edasi..

      Kommentaar


        Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

        arvan, et teeme asja ikkagi samamoodi edasi. ainult, et kiri ei tule piltide peale, vaid alla.
        Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

        http://lisaaeg.wordpress.com

        Kommentaar


          Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

          ega suurt vahet pole praaga aint veic raskelt loetav...
          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

            Valige Maario eesti koondise treeneriks.

            Pikka juttu ei hakka tegema, sest endale tuli see üllatusena, et üldse seal kanditaat olen. Plaanis oli osaleda U21 treeneri valimistel, kuid eks vaatab, kuida nüüd läheb.

            ManagerZones olen tegutsenud juba 5 ja pool hooaega. Inglise ning Eesti liigas siis.

            Loodan eesti koondise saada vähemalt 15 parima riigi sekka. Mängijaid valin meeskonda ka nõrgematest liigadest (kuna mz ei loe mitte see, mis tasemel mees enne m2ngind vaid see, kui k6va ta ise on).

            Kõik, kes usaldavad ning soovivad mind sellele positsioonile, minge h22letage. Proovin teie usaldusele vastata võitudega.

            Hääletada saab: Spordiklubi=Rahvusmeeskonnad ning sealt lahtrisse kirjutada \"Maario\"

            Kommentaar


              Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

              Originally posted by Chobram
              Mängijaid valin meeskonda ka nõrgematest liigadest (kuna mz ei loe mitte see, mis tasemel mees enne m2ngind vaid see, kui k6va ta ise on).
              tra nagu et rsk kus idi kohas siis nii idilt meeste tugevust valitakse???????????????????????????7

              Kommentaar


                Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                Originally posted by tyrayrask


                Originally posted by Chobram
                Mängijaid valin meeskonda ka nõrgematest liigadest (kuna mz ei loe mitte see, mis tasemel mees enne m2ngind vaid see, kui k6va ta ise on).
                tra nagu et rsk kus idi kohas siis nii idilt meeste tugevust valitakse???????????????????????????7
                Oled sa enne mz\'i mänginud? Esimese postituse kohta paned ikka päris hästi, tore et sinusuguseid taunikuid leidub. Mine managerzone leheküljele ja vaata nats ringi. Ise mängin 4.65-s liigas ja tean, et nii mõnigi minu mängija on parem kui mitu liigat kõremal meeskonnas mängiv pelaja. Nii, et enne tasuks ikka asja veits uurida kah!!!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                  Ma lõpetasin esimesel hooajal teisena ja olin teisel hoosajal ka kogu aeg teisel kohal. Liider ja võitja oli Jollu.

                  Mina logisin korra nädalas, et sõprusmängud paika panna, jollu vist korra kuus.

                  Selge see, et nii saab edu saavutada. Täiesti haige mäng, mõttetu.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                    Sinusugused ongi selle meistrika ära rikkunud olid esimeste hulgas kes regasid ja siis tagasi häti juurde, see pole ka mingi ime kui sa 4 kohal oled, peale sinu on seal liigas veel aktiivsed 2 meeskonda! Kõvad liigad hetkel div1-div4 , div5 veel uus!

                    btw pärast liigahooaja lõppu, tehaxe täielik uuendus seal, nimelt pannaxe uus simulaator, mis praegusega võrreldes paistab esialgu päris võimas jääme ootama
                    ...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                      Neid aktiivseid pole seal olnudki! Järgmine hooaeg lendad sealt nagu lupsti :P
                      ...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                        asi selles, et aktiivsed m2ngijad, on k6ik madalamates liigades. paljud said meeskonna alles 3. 4. liigasse ning kuna yx hooaeg k2ib 14 n2dalat+2 n2dalat puhkust, siis ex j2rgmisel hooajal peax need k6vad meeskonnad tulema. kuigi praegu on tugevaimad meeskonnad mitte veel 1. vaid 2 jne liigades.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                          Hattrick > ManagerZone
                          Hattrick = tõestatud kvaliteet ; Managerzone = lipi ja lapi vahele oleks pidanud keegi siiski ka nõela pistma

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                            kes ikka ühega alustand see teist eriti ei salli...mulle jälle ei meeldi hattrick
                            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                              mina alustasin hätiga, ja nüüd see üldsegi kohe ei huvita...
                              ...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                                Originally posted by SoccerWorld


                                mina alustasin hätiga, ja nüüd see üldsegi kohe ei huvita...
                                ei saanud hakkama ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X