320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.managerzone.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

    Algselt postitas kaala


    Reiting: (5834)
    siiamaani minu parim reiting mz ajaloos
    Kõrgeim reiting: 124
    Minu parim rank siis kah ...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

      Minu parim reiting 3069, hetkel 1500 kohta sellest puudu.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

        Ahjaa ostke mu mehi. JK Pärnu Tervis (danel111) kõik täiseas mehed müügis

        Kommentaar


          Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

          Täna siis tuli välja MZ uus kujundus. Hetkel veel väga harjumatu, kuid vist parem kui eelmine

          Kommentaar


            Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

            uus kujundu tõesti suht lahe....algul oli weits naljakas aga harjumuse asi

            Kommentaar


              Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

              Rõve kujundus...
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                Mis tähendab \"naljakas\" disain? Ainult naersid we?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                  kas see ikka tasuline?
                  .

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                    Algselt postitas RVN


                    kas see ikka tasuline?
                    Jah Crew koorib sult seljast seitse nahka, võtab maja panti ja püksid jalast. Siis peaks registreerimine makstud olema.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                      Nii kas üldse siit foorumist veel mängijaid on ja ehk see teematõstmine kergitab uute kasutajate arvu. Uus hooaeg on juba 4 mängu kestnud ja kogu põnevus on alles ees.

                      Muidugi on hakkamas ka U-18 noorte maailmameistrivõistlused, kus Eestil arvestades kogu maailma noorte mitte väga head taset, on hea õnne korral lootust saada küllaltki hea koht.

                      Veel ühe uudisena on managerzone meeskond loomas uut Javal põhinevat online multiplayer jalgpallimängu (like fifa or pes/we). Mängu nimeks saab Power Football ja hetkel on mäng beta testimisel. Põhimeõtteliselt saab ise luua endale meeskonna või importida mängu oma ManagerZone meeskonna. Esimesi betamänge pidades tõutab asjast päris hea pela tulla, arvestades et asi toimub netis.

                      Kolmandaks räägiks, et MZ Eesti kogukonnal on vana foorumi lagunemisena tekkinud uus MZ Eesti mitteametlik foorum, mis on lastekingades aga loodetavasti edukam kui eelmine. Kellel vaja alustamisega infot ja tekib küsimusi, siis muidugi meie lehelt läbi astuda. Kommuuni kogunemiskoht ise asub siin http://mzeesti.no-ip.info/. Varsti plaanis Eesti kogukonnale ka vastav portaal luua.

                      Ühe uuendusena lisandunud nüüd ka raha pealekandmise võimalus kohaliku panga kaudu. Sooritada tuleb vaid siseriiklikmakse Hansapanga kontole. Vähem muresid endiste Moneybookersi/krediitkaartidega mässamise jaoks.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                        suht toredad uuendused tunduvad...

                        ent mina oma vanuritest koosneva satsiga enam suurt looma ei lase... las noored möllavad
                        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                          minu reiting 30
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'www.managerzone.com\'



                            ei pane hetkel seal pappi peale aga olen muidu ise div 2.9 ja hetkel liider seal,kes ei mängi seda võix mängima hakata sest see on ypris kõva mäng 17 kle sul ka tiim on v ?ja kui on äkki ytled nimekese

                            kus juures inimestele kes ei ole veel liitunud ja tahaxid liituda,teile teadmisex et varsti kaotataxe see aktiveerimis tasu ära et siis nagu kõik registreerima
                            REAL MADRID!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                              Nüüdsest siis liitumine kah tasuta, kaotati aktiveerimistasu. Samas on suuri asju tegemas noortekoondis, olles omaealiste MM-l jõudnud juba poolfinaali. Täna toimus ka poolfinaali eismene kohtumine, kus Eesti oli Norrast 2-0 üle. Kuigi turniiri eelselt peeti meid üheks autsaiseriks, kuna meie noored jäävad teiste maade noortest maha ja seda just füüsise poolest, ometigi oleme oma teel isegi kõikvõimsa Rootsi välja puksinud.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                                Algselt postitas gamer


                                Nüüdsest siis liitumine kah tasuta, kaotati aktiveerimistasu. Samas on suuri asju tegemas noortekoondis, olles omaealiste MM-l jõudnud juba poolfinaali. Täna toimus ka poolfinaali eismene kohtumine, kus Eesti oli Norrast 2-0 üle. Kuigi turniiri eelselt peeti meid üheks autsaiseriks, kuna meie noored jäävad teiste maade noortest maha ja seda just füüsise poolest, ometigi oleme oma teel isegi kõikvõimsa Rootsi välja puksinud.
                                Registreerisin ära just.Ja mul kohe siuke idiootne küsimus, et kuidas ma eesti keele peale saan ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X