320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.managerzone.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

    Algselt postitas gamer


    Algselt postitas caesar112


    Keegi on Allstarsidega mänginud?
    Ikka oleme
    mul on kogu meeskond allstar

    Kommentaar


      Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

      kuradi jumala sitt värk sai praegu üks põhi ründaja vigastada ja on hooaja lõpuni väljas

      Kommentaar


        Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

        pavel, mis s6prusm2ngudes juhtus, et p6himeeskonnalt nii suur kaotus...duubliga kyll viiki

        vigastuste kohta niipalju, et minu noored m2ngumehed hooaja l6pupoole pidevalt vigastuste kyysis olnud ning seet6ttu ka liigaseis praegu v2ga tasav2gine...esikoht kyll praegu, kuid mitte yldse kindlalt.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

          Algselt postitas Chobram


          pavel, mis s6prusm2ngudes juhtus, et p6himeeskonnalt nii suur kaotus...duubliga kyll viiki

          vigastuste kohta niipalju, et minu noored m2ngumehed hooaja l6pupoole pidevalt vigastuste kyysis olnud ning seet6ttu ka liigaseis praegu v2ga tasav2gine...esikoht kyll praegu, kuid mitte yldse kindlalt.
          mul sai yks põhi ründaja vigastada ja ta pani mingi koba asemele nüüd on kõik ok aga praegu olen vist 5 bookitud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

            Peale tänast, hooaja viimast, mängu on selge, et Lehtse United FC tõuseb järgmiseks hooajaks 3. liigasse.
            Viimases 22. kohtumises alistati Konguta 6:0, seejuures puudusid vastastel väravavõimalused. Lehtse pool skoorisid Georg Blank (13, 16, 23, 32, 34) ja Edgar Võsa (11).
            Unitedi ridades tegi eduka tebüüdi Tobias Erasto, selle hooajalõpu viimane ost.
            Uuel hooajal on tähtsaim näidata hambaid kõikidele vastastele ning võidelda siiski kõrge koha eest liigas.
            Läheb joomax

            Kommentaar


              Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

              jee liiga 3,24 siit ma tulen
              jehaaaaaaaa

              Kommentaar


                Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                Algselt postitas Mikusiku
                Ikka veel ja tundub ka igavesti: div. 3.5. Sinna ma vist jäängi.
                Ja uuest hooajast jälle seal tagasi.
                4.15-s tuli siis 20 võitu ja 2 kaotust. Kaotused tulid täieliku nullvormi juures.
                Minu ründajad top skoorijate seas 1. ja 2. Mårten Brun 45 ja Enno Ülesoo 28 väravat.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                  Ise olen divj. 3.8 Järgmine khooaeg panen liiga kinni
                  Rahulik asjaarmastaja.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                    Lõpetasin paar hooaega tagasi mängimise, müüsin mängijad maha,praegu 7-8 milli raha

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                      kas keegi vi9itsib sõprus liigase tulla www.zone.ee/ervitacup andke teada adp

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'www.managerzone.com\'

                        tere kas keegi tahaks v2ljakutseid teha ma ise pr22ga 6. midagi et vaja natsa arendada ja kes oleks n6us teha paar m2ngu

                        Kommentaar


                          Päris hea hooaeg oli mul suht põneva võitu, kõik võidud tulid ja väravate vahe oli 185:8, Praegune hooaeg isegi huvitavam, olen Divj. 38 ja esikoha peale 4 tiimiga võistlus
                          Tiimi väärtus 6,5 milli.

                          Aga keegi viitsib mulle sõpruskohtumisi teha? Tiimi nimi on Anonüümsed Alkohoolikud
                          Rahulik asjaarmastaja.

                          Kommentaar


                            kes mänigvad üldse ?

                            Kommentaar


                              No kas soccerneti rahvas seda mängu enam ei mängi,et teema ära kadunud?

                              Kellel jalka või hoki team olemas või teeb omale ühe siis praegu hea aeg liituda tasuta ülemaailmse karikaturniiriga seoses sellega,et MZ-il 7 aastane sünnipäev.

                              Kommentaar


                                Väga hea mäng on !! Soovitan Alguses raske aga peale mingit 4. nädalat hakkab täiega meeldima !! Sinna uusi kasutajaid vaja, vaadake, mängige natuke aega, see hakkab teile meeldima.
                                Algselt postitas Hampton
                                Absurdset paska ajad sa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X