320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.managerzone.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hetkel olen...kuidas nüüd öelda...passiivselt aktiivne kasutaja. Mõni hooaeg tagasi sain 1.divisjoni, suutsin seal esialgu püsima jääda, teisel hooajal tuli tüdimus ja müüsin põhimehed maha ning jätkasin 16-aastaste noortega. Taandarengu käigus olen jõudnud div.4.8-sse. Eks vaatab, võib-olla alustan kunagi uue hooga.

    Kommentaar


      Soovitan hetkel kõigil, kes huvitatud mängust liituda. Kuna kohe algab uus hooaeg ja siis jõuate veel oma klubi hakata juhendama hooaja algusest

      Kommentaar


        Keegi 3.11 div ka tegutseb?

        Kommentaar


          Hakkan jälle natuke tõsisemalt võtma seda mängu.. varem olin kolmandas, jätsin pooleli mängimise ja pankrottt. Nüüd uuesti siis algusest, hetkel viiendas esimene, neljas liiga peaks kindel olema

          kasutaja: eti
          meeskond: rannaklubi.pri.ee
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            tõstan seda teemat väheke üles kuna parim jalka manageri mäng minu arvates ja soovitan kõigil seda mängima hakata.Mul ka praegu korralik tiim koos ja div 2 täitsa rahuldab mind

            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


            Kommentaar


              Tere,

              Tiba üle kuu aja on juba avatud Eesti ManagerZone kommuun, kus virtuaalne ajakiri, jututoa võimalus ja suurepärane foorum.



              Foorum: http://mzeesti.com/foorum
              Chat: http://mzeesti.com/chat/
              Ajakiri (The Zone): http://mzeesti.com/thezone/


              Päikest,
              Mario

              Kommentaar


                keegi sõprusmängu ei taha teha?
                kasutaja: akustav

                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                Kommentaar


                  4 liiga meeskonda ei taha keegi endale ärida kasutaja: eti
                  www.ehrakennus.ee
                  Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                  Kommentaar


                    Hea mäng (Y) Jalkas on 3 kasutajat, hokis 1.

                    *Hokis olen eelviimasel kohal. Liiga alguses oli sitt seis juba, ja taktika oli (N) muidu on rootslane kooseisus.
                    * Jalkas:
                    1 kasutaja: Liigas 3. kohal, suht hästi läheb, brasiilane ka kooseisus
                    2 kasutaja: Liigas 4. kohal, normaalselt läheb, palju viike on olnud.
                    3 kasutaja: Liigas viimasel kohal, vääga halvalt on läinud. Mitu-mitu kaotust ja viiki, eriti võite polegi.

                    niiet tutvustasin oma meeskondi, muidu kõige tugevam meeskond on TT Tosin Tussi
                    JALKA (L)

                    Kommentaar


                      Väga hea et sul 3 meeskonda on, ära ei bannita w ?

                      Ise sain sealt banni, nii mõtetu mäng, foorumis ei tohi isegi pede öelda, kohe banned. On ka paremaid aja raiskamis võimalusi.

                      Kommentaar


                        Pole veel bannitud
                        JALKA (L)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gerpux Vaata postitust
                          Hea mäng (Y) Jalkas on 3 kasutajat, hokis 1.

                          *Hokis olen eelviimasel kohal. Liiga alguses oli sitt seis juba, ja taktika oli (N) muidu on rootslane kooseisus.
                          * Jalkas:
                          1 kasutaja: Liigas 3. kohal, suht hästi läheb, brasiilane ka kooseisus
                          2 kasutaja: Liigas 4. kohal, normaalselt läheb, palju viike on olnud.
                          3 kasutaja: Liigas viimasel kohal, vääga halvalt on läinud. Mitu-mitu kaotust ja viiki, eriti võite polegi.

                          niiet tutvustasin oma meeskondi, muidu kõige tugevam meeskond on TT Tosin Tussi
                          peaks teatama mängu GA-le sinust...miks ei või ühe kasutajaga mängida???aru mai saa

                          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                          Kommentaar


                            täiesti pohh.... ega selline esteet küll ei oleks nagu sina
                            JALKA (L)

                            Kommentaar


                              Kui sa mingi 6. liiga oled siis ma ei viitsi sinu peale aega raisata, nii et ära põe.
                              Palju õnne, võid edasi mängida oma kontotega

                              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                              Kommentaar


                                Tänan väga
                                JALKA (L)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X