320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Liiga patch CM 01-02 vers 3.9.68-le

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei lähe närvi, ei lähe närvi



    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Minu lemmik. Siis, kui väravavahil on lampi "halb päev" ja laseb enamvähem kõik sisse, mis tema suunas tuleb.

      Tavaliselt taipab selle mingi 30. minutiga ära ja kahjustuste parandamine hakkab teise väravavahi sisse vahetamisega.

      Olen katse-eksitus meetodil avastanud, et see juhtub enamvähem iga 6-7 mängu tagant. Mõnikord veab, vastane on lihtsalt nii pask, et ei suuda midagi korda saata. Aga kui mingi hiidklubi ei ole, siis on tark väravavahte roteerida.

      Kommentaar


        kohtunik ka nussis?

        Kommentaar


          no 9 lööki kodus sellisel vastasel lasta lüüa, ei saa ainult vv süüdistada. Aga muidu eks ajab selline asi närvi küll.Tihti endal 10+ lööki värava pihta ja vastasel 1-2 ja siis tuleb 1-0 v 2-0 kaotus. Mul eelmine aasta CLi poolfinaalis CSKA vastu löögid kahe mängu peale 16-5 ja kaotasin kokkuvõttes 2-1 ja 0-3. Ja nii iga aasta läinud.Prantsuse liigas juba 6ndat hooaega järjest meister aga ei suuda euros korraldada midagi.Tavaliselt lihtsalt otsustavas mängus paar punast saanud Klubi endal Sochaux ja mängin ainult Prantsuse kodakondsetega.

          Kommentaar


            Väike bump ,aga kas keegi mängib veel 01/02-te ? Ise pole kunagi mänginud seda , uuemad FMid on ära tüütanud ja mõtlesin ,et proovin seda .

            Kommentaar


              Ise saab vahest ikka jäle mängitud kui igasugused uuemad graafikat täis jamad ära tüütavad. Vana hea CM on ikka parim

              ps. Eelmisel nädalal potsatas postkasti kiri, et www.champman0102.co.uk domeen on müügis

              Kommentaar


                Proovin ka legendaarse mängu ära. Viitsib keegi öelda, miks just see 01-02 kõige parem on?
                Täh

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                  Proovin ka legendaarse mängu ära. Viitsib keegi öelda, miks just see 01-02 kõige parem on?
                  Täh
                  niipalju, kui ma olen seda mänginud, tundub, et seal ei ole asjad nii keeruliseks aetud. See on minu arvamus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                    niipalju, kui ma olen seda mänginud, tundub, et seal ei ole asjad nii keeruliseks aetud. See on minu arvamus
                    see oleks tore küll

                    Kommentaar


                      Jipi-jou.

                      Mul on selline probla, et mäng on peal, lasin ka 3.9.68 patchiga üle, panin peale värsked rosterid (champman'ist). Alustasin mängimist, natuke aega sain mängida (mingi nädal umb. mängus) ja siis viskab pildi kotti, tuleb see error ette, kus valikud on send error report ja dont send (loodan et saite aru, see kõige tavalisem error).

                      Äkki keegi teab, mis seda põhjustada võiks?

                      Kommentaar


                        Piraatversioon ehk?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                          Proovin ka legendaarse mängu ära. Viitsib keegi öelda, miks just see 01-02 kõige parem on?
                          Täh
                          Sest see on vähemalt minu jaoks esimene ja viimane manageri mäng, kus viimastel minutitel on võimalik võita taktikaga, kus sa mängid 5 ründava poolkaitsja ja 5 ründajaga ja väravavaht takkajärgi noolega ette tõmmatud.

                          Been there, done that!

                          Kommentaar




                            5 aastase tulemusena on selline meeskond koos
                            kandideerin saksa klubide peatreenriks, kuid pole veel saanud.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Piraatversioon ehk?
                              On küll jah. Aga asi korras juba E

                              Kommentaar


                                Emm mäng on vabavara ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X