320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Cm Eesti liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

    a kust ma selle eesti patchi saan ja mis aasta managerile see läheb

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

      vaata umbes 10 teemat alla poole. no võiks ikka silmad lahti teha!!!

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

        oskab keegi mulle öelda, palju üle maailma CM mängijaid üldse on?

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

          Originally posted by cool004


          a kust ma selle eesti patchi saan ja mis aasta managerile see läheb
          Vaata seda teemat. Samuti soovitan selle topicu läbi lugeda, seal on käsitletud ka võimalikke probleeme, mis võivad esile kerkida.

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

            aasta on 2007 ja lõpuks sain tahetud miinimumi kätte, FC Flora tuli UEFA Cupi võitjaks !!!! Skalidis lõi kuldse värava 119 minutil ManU vastu ning me olime alates 59minutist 10!!! mehega nyyd tuleb Champions League

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

              Sain vahepeal oma mängu Floraga taas tööle ning aasta 2007 ja UEFA Cupi karikas kotis Finaalis oli vastaseks Parma, võidu tõi Tor Hennig Hamre löök peale seda kui Konstantin Vassiljevi tsenderduse Richard Ackon peaga talle söötis. Võidule aitas kaasa ka Parma ründetuus Adriano, kes sai 10. minutil punase kuna tõukas Daniel van Buytenit Eurohooaeg algas muide Meistrite Liiga 3. kvalifikatsiooni ringiga, kus Slovan Bratislava sai kahemängu kokkuvõtte 5:0 kotti pandud :P Alagarupiturniiril tulid vastasteks Celtic, Real Madrid ning Eesti koondise ühe suurima staari Dmitri Girishini koduklubi Newcastle. (Muide Newcastle\'is mängib ka üks tore 20. aastane vasakkaitsja nimega David Beckham ) Alagrupis sain 3. koha nelja punktiga (kõik punktid Celticu vastu) UEFA Cupi 4. ringis tuli vastaseks Utrecht, peale suurt madistamist saime võõrsil löödud väravatega edasi 5:5. Veerandfinaalis vastaske taas üks Hollandi klubi Heerenveen, kahemängu kokkuvõttes edasi 2:1, poolfinaalis vastaseks Tottenham, kahemängu kokkuvõttes edais 4:3 ning finaal Parma vastu siis 1:0. Sel hooajal loodan Meistrite Liigas jõuda teise alagrupi ringi Vastasteks Hertha, PAO ja Milan.

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                Originally posted by Epic
                Alagrupis sain 4. koha nelja punktiga (kõik punktid Celticu vastu) UEFA Cupi 4. ringis tuli vastaseks Utrecht, peale suurt madistamist saime võõrsil löödud väravatega edasi 5:5.
                tõesti kvalifitseerus grupis 4-nda koha saanu UEFA sarja? sellist bug\'i nagu CMis ei mäletakski.

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                  Nii, vahepeal on taas midagi esmakordset juhtunud

                  Egypt have offered Tallinna FC Flora\'s coach Aleksei Meier the positsion of manager.

                  He will make a decision concerning the job offer in the near future

                  Nüüd ta ongi Egiptuse manager ja samal ajal ka minu treener

                  Ise juhin Ghana koondist

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                    ma tõmbasin selle, aga zip seda ei ava

                    miks?
                    ½121½

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                      Originally posted by Hughes


                      ma tõmbasin selle, aga zip seda ei ava

                      miks?
                      Proovi igaks juhuks uuesti, sest selle zipiga peaks kõik OK olema.

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                        mul yks rumal kysimus,nimelt mis aadressi alt seda mängu mängida saab,kõik räägivad küll et hea mäng ja sooviks ise ka sellest osa võtta.ette tänadse mongool.
                        kui eesti olümpia mängudelt ühtegi medalit ei saa,ei tulegi ma enam eestisse tagasi vaid lähen hakkan mongoolias ränd jalgpalli treeneriks ja esimene keda oma meeskonda soovin on puujalg ott reinumäe ja marko kristal ning kohalik talent shingis khan ja tema tädi poeg oliver khan.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                          Originally posted by fc mongoolia


                          mul yks rumal kysimus,nimelt mis aadressi alt seda mängu mängida saab,kõik räägivad küll et hea mäng ja sooviks ise ka sellest osa võtta.ette tänadse mongool.

                          CM pole mingi internetis mängitav manager. Uusim neist on hetkel CM 03/04.
                          ½121½

                          Kommentaar

                          Working...
                          X