320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Total Club Manager 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

    Originally posted by 3rk1


    Ok, teema juurde tagasi! Kas keegi teab siis lõpux, et kas Eesti liiga ka tuleb? Ei v2si seda kysimast :P
    ei ole veel teada

    PS!Soovitan ülevaadata selle video

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

      Lahe video see, aint et mingid teised klubid võiks olla

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

        arvutimaailma alati viimaste uudistega kursis olev päätoimetaja kõneles mulle usalduslikus vestluses järgmist (tsitaadid msn-vestlusest):


        \"tead, et Sports Interactive ja Eidos on lõpetanud koostöö?
        ilmselt Sports ütles, et nahui te nii palju kasumit endale võtate ja Eidos ütles, et leidke siis ise eelarveks raha
        see tähendab, et viimane ChampMan as you know it on Season 03/04
        Eidosele jääb kaubamärk ja Sportsile nende andmebaas
        edasi saab ilmselt nii, et Eidos teeb Season 04/5 soojenduseks ja proovib siis ChampMan5-ga õnne
        Sports ilmselt püüab konkureeriva toote teha või keskendub oma hokimajandamisele\"

        vat sedasi. minu peakeses tekkis kyss, et kas siis TCM saabki olema suurte manageerihulkade ainsaks lohutajaks ja päästjaks?
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

          Originally posted by Roberto Carlos


          3rk1, kui sa arvad, et Fifa 2003 esinevad nii paljud probleemid, siis mina hakkan igatahes kahtlustama, et sa ei ole suuteline nii \"rasket\" mängu lihtsalt mängima.Kust otsast tõrjub mingi x väravavaht paremini kui Kahn?Võibolla siis kui mängid mingi Amateuri vei Semi Proga, aga tugevamate astete juures on ikka õiged tippkollkiiprid kõvasti paremad kui näiteks a la Wessels vms.Ja veel kuidas sa ei suuda u 20 meetri pealt raamidesse lüüa?Tõesti peab tunnistama, et FIFA 2003 ei ole kerge kaugelt peale lüüa, aga 20 meetri pealt üle noh ma kohe ei oskagi midagi selle kohta kirjutada.....Aga igatahes


          Peace
          kle ma m2ngin World Classiga ja ikka on sama jama, et võidan CL-is 8:0 ja BL-s kaotan 2:0 raamidesse lüüa 20 m pealt ma võin ju, aga see tuleb ju nii nõrgalt, kui tugevalt kasvõi lööd siis kindlalt tõrjub v2ravavaht ära. Kui ta just värava teises otsas pole. Aga see on ju absurd, et CL-is on vastaste ülemängimine lihtsamast lihtsam, kuid mingite nõrkate vastastega ei saa kaitseliinist üldse läbi.
          Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

          http://lisaaeg.wordpress.com

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

            Head uudised - Suuretõenäosusega saab TCM 2004-s hakata juhtima ükskõik millist Lõuna-Ameerika ja Euroopa (EESTI!!! ) koondist.Samas Aafrika ja Põhja-Ameerika, Aasia ja Okeaania koondiseid manageerida ei saa....but who cares?right?

            2-3 nädala pärast on ootata demo ilmumist

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

              liigade list

              Eesti liigat ei tule nagu ka tegelikult arvata oli

              Tuleks see demo juba välja!!!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

                Originally posted by Epic


                liigade list

                Eesti liigat ei tule nagu ka tegelikult arvata oli

                Tuleks see demo juba välja!!!
                Siia paneks oma kirjutise, mis ilmus TCM 2003 teema all. Kui sa Epic oleks aktiivsem olnud, siis oleks ka eesti liiga tulnud. Ega keegi selle väikese riigi eestei liiguta, kui ainult meie ise.

                Electronic Arts are looking for football enthusiasts, who are interested in doing volunteer research work on a new football database which is currently being developed. This database will provide the data for their current range of football products.

                If you wish to become involved, please email us with the following details:


                täpsem info www.totalclubmanager.com

                Seega, kui keegi asja ära teek oleks TCM 2004 ka äkki eesti liigaga?

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

                  Originally posted by Lapeteus


                  Ega keegi selle väikese riigi eestei liiguta, kui ainult meie ise.

                  Electronic Arts are looking for football enthusiasts, who are interested in doing volunteer research work on a new football database which is currently being developed. This database will provide the data for their current range of football products.

                  If you wish to become involved, please email us with the following details:


                  täpsem info www.totalclubmanager.com

                  Seega, kui keegi asja ära teek oleks TCM 2004 ka äkki eesti liigaga?
                  Ei tuleks siis kah kui keegi neile pakuks, sest nad ei hakka oma databasei mingi Eesti Liigaga ylekoormama. Ma juba Codemastersiga olen rääkind et nad võtavad siis yhendust kui yldse kunagi tekib neil sellinegi mõte et Batli riikide kohta teha ka midagi. Nii et Eesti liigat ei näee kyll lähimate aastate jooksul kuskil jalka mängus.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

                    Ma ei oleks selles nii kindel. Mõnes osas töö käib ja ka foorumis osalejate hulgas on inimesi, kes teavad kähemalt rääkida.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

                      Soovitan neid screenshote uurida.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

                        Osadele inimestele meeldivad mängud, kus saad võistkonna sokke disainida ja otsustada palju maksab kapsapirukas külalismeeskonna toetajate jaoks. Mulle ei meeldi. Samas tundub see treeningvärk seal küllaltki põhjalik olevat.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

                          jah, eriti noortega paistab, et saab kõvasti möllata. eriti meeldivad mulle atribuudid \'progress\' (graafikuna,mmmm!) ja \'candidates for promotion\'. Pluss veel nt see, et kui on mingi vähetähtis mäng, saad kasutada \'quick line\'upi\'. põnevamaks läheb igaljuhul..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

                            Originally posted by Epic


                            Soovitan neid screenshote uurida.
                            need ju FIFA 2004 võetud näod

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

                              Editorist on ka esimesed screenid ilmunud.

                              Eestile tehakse ka varjatud reklaami

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Total Club Manager 2004\'

                                Pisut ManUga mängitud, ja juba hunnik buge silma jäänud.

                                *Managerid suurelt jaolt on suvaliste nimedega tyybid, ainult NUFCil oli Robson nagu peab.
                                *Mäng läks pennaldele, aga kommentaatoriid rääkisid extra time\'st ja iga sisselöödud pennalt kommenteerisid: what a time to score a goal või it\'s the golden goal! Kuigi kaotasin, hyplesid ekraanil rõõmujoovastuses just minu mehed..
                                *mängujärgne tekst \'ajalehes\' on nt. võidu puhul praktiliselt sama, vahetuvad ainult meeskondade ja väravalööjate nimed. Muide, preview Manu-\'pooli mängule sedastas, et olen ilma yhe oma keyplayeri, Bellionita. höhöhhöhööö
                                *Korra kirjutati, et võitsin vastaseid kodus lihtsalt. Järgmine lause oli, et home side osutus kehvaks kaotajaks ja politsei pidi mitmed vägivallatsejad arreteerima
                                *transferid on täiesti ebaloogilised, umbes nii et kaladze boltonisse, guti villareali ja hyypiä AIK-sse, rääkimata sellest, et ükskõik kellele pakkumise teed, on mees sul enamvähem järgmisel päeval mansas olemas. Muide, alan smithi ületulek hinnati premieri edukaimaks, \'sensatsiooniliseks\' ostuks!
                                *kuigi mängija iseloomustuses on kirjas, et näitab väsimuse märke ja jaksab mängida vaid 45 min, ei juhtu ka midagi, kui teda järgmised 3 mängu 90min mängitada - lööb väravaid ja jookseb nagu noor põder.

                                ainus tõesti tore asi on pressile intekate andmine, kus kysimusele vastamiseks on 3 varianti, antud vastusest sõltub, kas mängijate või fännide moraal tõuseb või langeb paar punkti.

                                Lisaks meeldis see, et aegajalt on sul poolteisetunnine training session, kus saad niiöelda live\'s mängijatele harjutusi anda. Tavaliselt juhtub siis ka igasugu põnevaid asju, nt kui ma vihmaga trenni ei katkestanud, rääkis djemba-djemba minu kohta rumala nalja ja ma pidin talle 5000naela trahvi tegema. Või kui ole gunnar libises ja minu ette porri kukkus, sain valida, kas aitan ta püsti või ignoreerin juhtunut. Valisin aitamise kasuks ja kukkusin ise sinnasamma mutta...teistel mängijatel oli raske tõsiseks jääda, väidetavalt..

                                aru ma ei saa, milleks on mängus \'private life\' funktsioon: otsin omale girlfriendi, ostan auto, jahi ja aktsiaid...päris tobe.

                                Ilmselt selleks, et asjast ka pisut rõõmu saaks tunda, tuleb hakata mõne conference\'i klubiga career mode\'i mängima. Või installida FIFA\'04 ja arvuti eeest ise väravaid hakata lööma.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X