320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hattrick vs. Managerzone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

    Algselt postitas Devil


    Originally posted by Sergeyyoud


    Miks nüüd siis ei oska, aga see sobib väga hästi siia teemasse.
    Hmmz, sa võrdled lõbusat jalgpallilahingut kiviloopimisega?
    Naljakas sa kahjuks polnud.
    ma võrdlen kogu seda erinevate mängude võrdlemist ja teise mängu mängija IQ kallale minemist kiviloopimisega. Täpselt sama asi, kui mõnele meeldivad blondid, teisele jälle brünetid.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

      Algselt postitas Sergeyyoud


      Algselt postitas Devil


      Originally posted by Sergeyyoud


      Miks nüüd siis ei oska, aga see sobib väga hästi siia teemasse.
      Hmmz, sa võrdled lõbusat jalgpallilahingut kiviloopimisega?
      Naljakas sa kahjuks polnud.
      ma võrdlen kogu seda erinevate mängude võrdlemist ja teise mängu mängija IQ kallale minemist kiviloopimisega. Täpselt sama asi, kui mõnele meeldivad blondid, teisele jälle brünetid.
      Kle.. nii sarnased nad küll ei ole.. blond on HT supporteriga ning brünett ilma.. Kuid MZ käib minumeelest kiilaspäisuse alla..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone

        nojah aga tegelt on ikkagi probleem, mängud pole nii erinevad nagu blondiin ja brünett
        ja meie pakkusime neile mõnusat jalgpalli lahingut, mitte lolli juudi kommet
        aikjuu vadever
        kiviloopimine on nõme
        ja juuksevärvist on mul kah suht savi

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

          aga point jääb ikkagi samaks, ega selle jalgpalli lahingu võitjate mängitav mäng siis sellepärast parem pole, kõigil on erinev maitse ja tegelevad endale meelepäraste asjadega. Mõlemal mängul on omad plussid ja miinused.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

            Algselt postitas Sergeyyoud


            aga point jääb ikkagi samaks, ega selle jalgpalli lahingu võitjate mängitav mäng siis sellepärast parem pole, kõigil on erinev maitse ja tegelevad endale meelepäraste asjadega. Mõlemal mängul on omad plussid ja miinused.
            eh, ega jalka lahingut sellepärast ei pakutud, et selgitada kumb on parem mäng.

            maitsed on erinevad ... vadever teada jutt ning loll vabandus selles teemas

            eniveinagu ka pollist näha on paremini õnnestunud HT ja ei viitsi sel teemal enam vaielda.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

              Minu arust on ht lihtsalt kauem Eestis olnud ja on rohkem mängijaid. Kuid päriselus peetav mäng küll ei näita kumb mäng parem on igatahes mulle meeldib MZ rohkem, juba mängijate hindamise süsteem on HT täielik EI. No kumb on halvem kas halb või puudulik:P Algaja ju aru sellest ei saa, pallidega hindamine on palju lihtsam

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                See MZ sitt on ju tasuline kah veel.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                  täpselt sama palju tasuline kui hattrick

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                    Algselt postitas eston#21
                    täpselt sama palju tasuline kui hattrick
                    Siiski, siiski!

                    To activate your team and take full advantage of all functions on ManagerZone please follow the steps below. Using MZ Account: To activate your team using your MZ Account, simply click the buy button in the red window below. If you dont have any money on your account you will be taken to a page which shows you information on how you can deposit money.

                    Team activation
                    Activate now to take full advantage of all MZ features. Click buy button below.
                    Your balance 0 EUR
                    Cost 2 EUR
                    Buy

                    Aitähh, ei taha maksta. Ja tänu sellele ei saa mitte sittagi teha enam.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                      See enda probleem, kui ei taha maksta. Kes tahab mängida, see ka maksab.
                      ...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                        mina küll ei mäleta et ma midagi sellist tegema oleks pidanud..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                          Algselt postitas eston#21
                          mina küll ei mäleta et ma midagi sellist tegema oleks pidanud..
                          Ei saa jätta ütlemata: siiski, siiski!

                          Ja vaidlus pask-sitt kohta. Parem tasuta pask kui raha eest sitt. :P
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                            Algselt postitas Martin


                            Algselt postitas eston#21
                            täpselt sama palju tasuline kui hattrick
                            Siiski, siiski!

                            To activate your team and take full advantage of all functions on ManagerZone please follow the steps below. Using MZ Account: To activate your team using your MZ Account, simply click the buy button in the red window below. If you dont have any money on your account you will be taken to a page which shows you information on how you can deposit money.

                            Team activation
                            Activate now to take full advantage of all MZ features. Click buy button below.
                            Your balance 0 EUR
                            Cost 2 EUR
                            Buy

                            Aitähh, ei taha maksta. Ja tänu sellele ei saa mitte sittagi teha enam.
                            See on tehtud sellepärast, et chiiteritest lahti saada, keegi ju ei hakka kümne meeskonna eest maksma. Ja kui sa tahad ikka ausalt seda mängida, ei tohiks 30 krooni midagi tähendada.
                            To eston: See tehti alles sel suvel.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone\'

                              pean lihtsalt tegema selle postituse

                              krt ma kaotasin...lasin puuri täis peksta....1-7

                              kuigi kuulun 5.liiga favoriitide hulka, hoian 4.kohta
                              ½121½

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hattrick vs. Managerzone

                                Mis mängust sa, Hughes, räägid?
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X