320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.spordiennustus.ee

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'www.spordiennustus.ee\'

    Räägiks ühe juhtumi, mis mul spordiennustusega oli. Panin üks õhtu NBA boston-orlando mängus Orlando peale 100 eek. tagasi oleks saand 200 ringis. Järgmine hommik läksin siis spordiennustuse lk. ja näe imet, mul kontol 200 eek. ja märgitud on, et Orlando võitis. Otsustasin selle 200 eek. välja võtta. Päeval vaadand tagasi SE-se ja mul kontol -200 eek. ja võitjaks märgitud Boston. Saatsin siis kirja neile, et selline juhus oli ja, et kuna neil on reegltes kirjas, et tehtut ei saa muuta ei mängija ega ka SE, siis miks mul kontol -200 eek. on? Mulle vastati, et jah nende viga oli see, et ma ei oleks pidand 200 eek. üldse võitma ja sellepärast mu kontojääk seal selline on. Ma proovisin seletada, et sellist asja nende vea tõttu ei tohiks muuta ja kust ma üldse kindel saan olla, et kui ma midagi võidan, ma selle võidu kätte saan ja et lihtsalt enam ei mängi SE. Nad ei ole mulle suvatsenud siiamaani vastu kirjutada. Sellest on möödas üle nädala. Kõige kurvem asi on, et see 200 eek. mille ma oma panga kontole üle kandsin sealt ei ole mu kontole jõudnudki. Vot nii on lood. Eks ma nüüd pea telefoni kätte võtma ja arveid edasi õiendama.

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'www.spordiennustus.ee\'

      Ära alla igatahes anna !!! Nad sead riisuvad jubedalt seal. Nendepoolsed käkid on viimasel ajal väga tihedad külalised. Kui vea avastavad, teevad siuh-säuh nagu miskit poleks olnd, nii ikka ei saa...

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'www.spordiennustus.ee\'

        Peale nädalat siis tuli täna üllatuslikult mu ebaausal moel saadud 200 eek. üle minu panga kontole. Aga jah SE konto on ikka -200 ja kas ma seda tagasi maksan.... ei teagi.

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'www.spordiennustus.ee\'

          Algselt postitas Lasnaman


          Peale nädalat siis tuli täna üllatuslikult mu ebaausal moel saadud 200 eek. üle minu panga kontole. Aga jah SE konto on ikka -200 ja kas ma seda tagasi maksan.... ei teagi.
          Kurat valusad paugud on nood SE vennad ikka. Et kui Kuusmaale teevad tünga siis on vaja kohe kinni mätsida ja vabandama hakata. Aga tavakodanikele võib edasi sittuda. Lasnaman, sa pead Spordifookusesse minema!
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'www.spordiennustus.ee\'

            Mulle meeldib see ka tegelt, et homme peab Stoke ühel ajal 2 mängu, päris hea...

            16.55 Wolverhampton - Stoke
            16.55 Gillingham - Stoke

            Oleks äärepealt juba raha pand mõlema peale

            Kommentaar

            Working...
            X