320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    settings.exe on sul pesi kaustas, muudad ära ja töötab nagu kulda.

    Kommentaar


      aga seal vajutan delete aga ta ei eemalda valet nuppu ja uut ka ei saa kirjutada
      Algselt postitas Maekas
      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

      Kommentaar


        Hmm...Võtan International Challenge, valin Saksamaa meeskonna ja alagurppide loosimisel näen, et Eesti koondis on ka. Panen siis niikaua randomit kuni Eesti minu alagrupis on. Ja esimene mäng ka kohe nende vastu. Ise Eestiga mängida ei saa, aga meeskond täitsa olemas. Huvitavad nimed ka: Terehov on Terekov, Piiroja on mingi Pljaara, aga Oper on millegi pärast Oleg

        Kommentaar


          Kogu Eesti.

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Kogu Eesti.

            Julgen väita, et see pole kogu Eesti koondis, näiteks minu mängus tegi nr. 9 skoori.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Et põhimõtteliselt kas KONAMI on päris segi läinud? Milleks luua meeskond panna ta mängu aga teha nii et sellega ise mängida ei saa??? Kindlasti on seal veel selliseid meekondi peale Eesti.
                The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                If you're good at something, never do it for free - See above.
                I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                  Et põhimõtteliselt kas KONAMI on päris segi läinud? Milleks luua meeskond panna ta mängu aga teha nii et sellega ise mängida ei saa??? Kindlasti on seal veel selliseid meekondi peale Eesti.
                  Lisaks Eestile on veel umbes kaks sellist meeskonda. Bosnia & Herzogovina ning Iisrael. Vähemalt Euroopas, mujal pole uurinud.

                  Kommentaar


                    väga lahe, sest eesti koondis on tehtud sinna loogiliselt üpris, kuna kui ma läksin neid alahindama, siis skooris mulle oleg viimastel minutitel viigivärava, aga kui ikka tõsiselt võtta, siis ikka suudad võita.
                    {9}

                    Kommentaar


                      Mul sõber tegi kogemata Marseille rulettei ära
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                        Mul sõber tegi kogemata Marseille rulettei ära
                        Ma võin selle iga kell ära teha

                        Kommentaar


                          Mis nupuga see käib
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            Tee kasvõi klaveriga. Pane directorial buttoniteks vms. näiteks RTYU, mängu ajal pressi neid ning voilaa.

                            Kommentaar


                              Miks Ashburton Grove'i pole? Arsenali staadion on ikka Highbury.

                              Kommentaar


                                hei!

                                mure. oskab keegi mulle veebiavarustest leida PES6-e soundtracki? on see üldse võimalik ehk on see üldse olemas? või on loodud ainult selle jaoks originaalmuusika? ma ei taha seda allalaadimiseks, vaid tahaks teada, kelle muusika seal on kasutatud. esitaja nimi ja loo nimi oleks väga head

                                Tänud ette, kes saavad aidata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X