320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    olgu.... siis selline küss... äki on siis varem läbi käinud see teema... aga keegi teab, kuidas premier league meeskondade nimed õigeks saaks. ons mingi lisa jublakas kuskil allalaadimiseks olemas või nii.. tänud kui viitsite aidata

    ( Jutt siis PES6 ikka )

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      olgu.... siis selline küss... äki on siis varem läbi käinud see teema... aga keegi teab, kuidas premier league meeskondade nimed õigeks saaks. ons mingi lisa jublakas kuskil allalaadimiseks olemas või nii.. tänud kui viitsite aidata

      ( Jutt siis PES6 ikka )
      Ära ole nii laisk, tee ise editor lahti.

      Kommentaar


        mhmh... aga kommentaaride ja logode osas ei aita see mõhkugi.. ma nimed juba ammu ise ära vahetand tahaks nagu õigeid logosi ja kraami

        suitsu tahaks ka peaks poodi minema tegelt...

        Kommentaar


          Selleks on eraldi optionfiled muuseas, guugelda.

          Kommentaar


            davai raisk

            Kommentaar


              aga kuidas ma saaks nagu enda tehtud tiimile teha või copyda kuidagi õige logo? seda ka et kas see üldse võimalik?

              Kommentaar


                Mis teil Master liigas hooaja lõpus mängija suurim point rank on olnud ,mul regulariga 7,40

                Kommentaar


                  PES-is on joonekohtunikud üldiselt üsna helded ja pall peab ikka väga selgelt üle joone minema, et kohtunik vilistaks, aga see on ikka üle mõistuse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    PES-is on joonekohtunikud üldiselt üsna helded ja pall peab ikka väga selgelt üle joone minema, et kohtunik vilistaks, aga see on ikka üle mõistuse.
                    Vahest on seal jah mingid imelikud bugid sees. Mul on ka paar korda olnud, et pall läheb üle äärejoone, kuid vile vaikib. Teine suurem bug on seal suluseisudega. Vahest võetakse juuksekarva jämedune seis suluks, teinekord ole pea meeter ja vile vaikib.

                    Kommentaar


                      Welcome to real life.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        PES-is on joonekohtunikud üldiselt üsna helded ja pall peab ikka väga selgelt üle joone minema, et kohtunik vilistaks, aga see on ikka üle mõistuse.
                        Oot, kas sa suudad sealt öelda 100% kindlusega, et pall läks 100% ulatuses üle joone?

                        Kommentaar


                          Kui sa vaatad, siis pall põrkab ju võrgu ülemise osa pealt edasi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Oot, kas sa suudad sealt öelda 100% kindlusega, et pall läks 100% ulatuses üle joone?
                            Pall põrkas võrgu peal, päriselus vilistataks see 100% juhtudest audiks.

                            Kommentaar


                              pes 2008 demo on parim

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tuku11 Vaata postitust
                                pes 2008 demo on parim
                                ma arvan, et PES täis mäng on parem

                                Kommentaar

                                Working...
                                X