320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas sellise video kaardiga ka seda mängida saab? Intel(R) 82845G/GL/GE/PE/GV Graphis controller ??

    Kommentaar


      Kahtlen, pes nõuab ikka korralikku videokat, aga alati võib ju järele proovida.

      Kommentaar


        kust saada pes6?
        I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

        Kommentaar


          Algselt postitas metsaline Vaata postitust
          kust saada pes6?
          Osta. PES 2008 ei jookse?
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            ei usu eriti, et väga hästi jookseks. Tahtsin täpsemalt teada kus müüakse või kust saaks tõmmata?
            I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

            Kommentaar


              mul on olemas, originaalplaat ja serial key ka, kui avaldad soovi, anna teada.

              Kommentaar


                Kuidas teile siis üldiselt PES 2008 meeldib võrreldes FIFA 08'ga?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Pole küll FIFA 08't mänginud, aga PES 2008 on puhas pask...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                    Kuidas teile siis üldiselt PES 2008 meeldib võrreldes FIFA 08'ga?
                    Pole ka FIFA 08´t mänginud, kuid kui panna üldiselt PES ja FIFA kõrvuti, siis PES on ikka kõvasti üle. Mäng on mitukorda reaalsem ja loogilisem. Mehed tulevad alla ja abistama nagu päriselt. Gameplay koha pealt väga hea. Nüüd on ka Master League PES´is võrreldes eelmisega ikka sittakanti paremaks tehtud. PES on üleprah, IMO. Kunagi mängisin ka FIFA´t, aga kohe peale PES´i mängimist lendas Fifa metsa. Mulle meeldib PES.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Pole ka FIFA 08´t mänginud, kuid kui panna üldiselt PES ja FIFA kõrvuti, siis PES on ikka kõvasti üle. Mäng on mitukorda reaalsem ja loogilisem. Mehed tulevad alla ja abistama nagu päriselt. Gameplay koha pealt väga hea. Nüüd on ka Master League PES´is võrreldes eelmisega ikka sittakanti paremaks tehtud. PES on üleprah, IMO. Kunagi mängisin ka FIFA´t, aga kohe peale PES´i mängimist lendas Fifa metsa. Mulle meeldib PES.
                      Just! PES-s on graafika ka viimase reliisiga täiega hea juba. FIFAga võrreldes nagu öö ja päev. Mängitas ja replaysüsteem kõva.

                      Kommentaar


                        Aga FIFA-s on see reaalsem ,et kui saad palliga pihta, siis karjud....

                        On ikka nii?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                          Aga FIFA-s on see reaalsem ,et kui saad palliga pihta, siis karjud....

                          On ikka nii?
                          Pesis kukub pikali ka, Fifas karjumist pole märganud, aga seda küll olen, et kui saad carlose pommiga vastu kuppu, siis ei juhtu midagi... oleks küll päris elus nii..

                          Kommentaar


                            pes8 päris sajebiiis ju. ainult heli pool jätab natsa soovida.. muidu parim jalkasimulaator, mida ma mänginud olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                              Pesis kukub pikali ka, Fifas karjumist pole märganud, aga seda küll olen, et kui saad carlose pommiga vastu kuppu, siis ei juhtu midagi... oleks küll päris elus nii..
                              Carlos on oma löögi ära ka kaotanud, aga PES´is kui ikka Villa oma pommi kaitsjale vastu nägu sirab, siis mees kukub ikka pikali ka.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                pes-is karjuvad mõnikord siis kui maha niidad vastase

                                Kommentaar

                                Working...
                                X