320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Ma pelan ka juba pikemat aega PES 2009-at. Peamiselt teen ikka itaalia liigat ja olen proovinud ka kõiki tippliigasid-kuna uued patchid on asja teinud talutavaks. Ma ei tea alguses tundus Top Player hullult raske, kuid nüüdseks nagu ei paku enam pinget- ei valmista probleeme enam liigade võitmine.Mulle näiteks see be a pro ei istu eriti ma ei tea miks, tahaks ikka kogu meeskonda juhtida. Oleks pes norm litsentsidega siis isegi oleks proovinud seda, kuid Pes võiks korraliku manageri värgi teha, siis oleks asjal veel rohkem jumet.
    Eriti närvi ajavad Rotid mida pes pakub- ja need tulevad just Top Playeri peal.Eriti loll on asja juures see, et Pesi väravaolukorrad on kõik nii sarnased ja neid on kohati pea võimatu ära hoida- kui rotikas on tulemas siis nii, on.Viimane eriti vihale ajama panev kogemus oli selline,kus PES lihtsalt viis minu kaitsed eemale- haige oli vaadata replayd, 2 keskkaitset lihtsalt panid keskvälja poole plagama ilma mingi põhjuseta ja 2 vastast lihtsalt jooksid täiesti vabalt mu väravaalla, kuhu tuli loomulikult sööt ja ma olin täiesti võimetu.Eriti haiged on ülesöödud ja väravavahi koperdamised ja see, et peaaegu enamikke mehi ei saa kasutada 2 pela järjest.Siis kui mehel mott on sitt, ehk nool all(sinine,lilla) siis on mees pea mõtetu kasutada koperdab ja liigub nagu tigu ja kaotab palle pidevalt- nagu polekski mehe oskustest midagi järel- seda võiks nagu natsa parandada- midagi paremat välja mõelda. Samuti vastaste rünnakud ja väravate võimalused võiksid olla mängitud läbi rohkemate kombinatsioonide, mitte, et tekitatakse mingi auk sinu kaitsesse kunstlikult või mingi muu idiootlik olukord ja ongi jälle värav- see on nagu liiga amatöörlik PES-i meeste poolt. Lisaks see, et vastased muudkui sõidavad jalgadesse aga ei viga ega miskit -see on tavaline...Muidu hea mäng- arvuti peal kahtlemata parim vuti simu ja graafika, liikumine ja meeste näod väga head ja poel mõtetuid sopaliigasid
    Tõmba endale Ga patch 2.5

    Kommentaar


      Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
      FIFA omab PES'i reaalsuse poolest ikka täiega ära.
      FIFA's on enamus asju paremad.
      Selles sa poiss nüüd küll eksid.
      Fan of Manchester United and FC Barcelona.

      Kommentaar


        Algselt postitas c.ronaldo123 Vaata postitust
        Selles sa poiss nüüd küll eksid.
        Duubeldan!
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          ründes söödad hoo peale kellegile ja pall vaevalt liigub, kunagi ei jõua meheni välja

          Kommentaar


            Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
            ründes söödad hoo peale kellegile ja pall vaevalt liigub, kunagi ei jõua meheni välja
            Mul just vastupidi ,ma annan hoopeale ja läheb alati liiga kõvasti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jose Vaata postitust
              Mul just vastupidi ,ma annan hoopeale ja läheb alati liiga kõvasti.
              Vot mul ka pigem nii, et läheb liiga tugevasti ja tihtipeale kas läheb outi või siis mees ei jõua pallini ja tagumine kaitse jaol
              Mul muidu on see uuem patch mingi jõhkralt suur- minu probleemid pigem kaitses- ründes nagu kyll midagi hullu pole seal ma ei heida väga PES-ile midagi ette!
              Muidu aga see, et see mott pes-is tra ei ole ju päriselus nii, et kui mehel mott sitt- siis on ta nagu viies ratas vankriall seal väljakul, et koperdab kingib palli ära; lööb palli omale liiga ;ette triblada ei suuda enam kõik liigutused on aeglased! Saan aru, et kui see energia väheneb, et ei jõua joosta- aga see motti süsteem on kyll ajulage- see peaks ehk ainult natuke mõjutama!
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                Vot mul ka pigem nii, et läheb liiga tugevasti ja tihtipeale kas läheb outi või siis mees ei jõua pallini ja tagumine kaitse jaol
                Mul muidu on see uuem patch mingi jõhkralt suur- minu probleemid pigem kaitses- ründes nagu kyll midagi hullu pole seal ma ei heida väga PES-ile midagi ette!
                Muidu aga see, et see mott pes-is tra ei ole ju päriselus nii, et kui mehel mott sitt- siis on ta nagu viies ratas vankriall seal väljakul, et koperdab kingib palli ära; lööb palli omale liiga ;ette triblada ei suuda enam kõik liigutused on aeglased! Saan aru, et kui see energia väheneb, et ei jõua joosta- aga see motti süsteem on kyll ajulage- see peaks ehk ainult natuke mõjutama!
                Hmm....kui ma panin Proffesionali peale ,siis hakkas mul see jama pihta,et söödab liiga tugevast hoo peale ja vastase kaitse/poolik saab kätte.Mul endal on ka kõige uuem 3.0 patch.Mis see mott on üldiselt,pole eriti arusaanud.

                Kommentaar


                  Nu jh kõrgematel tasemetel pole enam nii lihtne see läbi ja ette sööt saan aru aga jh eks sealt professionali pealt need piirangud tulevadki, et muuta su elu raskemaks. Aga nu Top Playeril see mott annab tunda kyll kui sa mehi vahetad või kasutad ühtesid samasid mis sa ei tunne, et mõni mäng mees mängib ja triblab jummala hästi ei kaota palli suudab hoida seda- samas teine mäng on nagu sitahäda! Mott nagu motivatsioon we midagi.Vaata need nooled seal nime taga, enne pela kui mehi vahetad, kui on punane ülesse siis nagu mees oma võimete tipul pelab, oranzh on ka veel hea, tippmeestega annab ka rohelisega pelada- aga sitad motid on juba sinine nool allapoole ja lilla nool päris all! Muidugi neid omakorda mõjutab veel energia hulk, kui väsinud mees on ennemängu, et punane nool aga energiat ainult natuke rohelist siis poel ka parim valik!
                  Ehk said natuke sotti!
                  Aga jh PES-is neid buge ikka jagub nad võiksid need ära parandada 2010-ks!
                  Minu jaoks kõige värdjam bug on see kui põhjuseta viimane kaitse sõidab jalgadesse kastis ja on pennel, ja nagu eelnevalt rääkisin need vead, vastased pidevlat tulevad jalgadesse ja ei midagi.Värdjas on ka see, kui ründes või nurgakast tagasipõrkunud palli- minu lähim mees kui pall liigub tema poole eirab, PES ei lase ka meest valida sel hetkel, just sellest pausist piisab, et PESi mees jõuaks ilusti pallini.
                  Aga nujh mis ma ikka kurdan-see midagi paremaks ei tee.
                  Tahtsin lihtsalt öelda, et minu jaoks see patch nagu suurt midagi ei muutnud!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    F.Totti, Sa oled päriselt ka olemas vä?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      F.Totti, Sa oled päriselt ka olemas vä?
                      Alles nüüd said aru we
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                        Nu jh kõrgematel tasemetel pole enam nii lihtne see läbi ja ette sööt saan aru aga jh eks sealt professionali pealt need piirangud tulevadki, et muuta su elu raskemaks. Aga nu Top Playeril see mott annab tunda kyll kui sa mehi vahetad või kasutad ühtesid samasid mis sa ei tunne, et mõni mäng mees mängib ja triblab jummala hästi ei kaota palli suudab hoida seda- samas teine mäng on nagu sitahäda! Mott nagu motivatsioon we midagi.Vaata need nooled seal nime taga, enne pela kui mehi vahetad, kui on punane ülesse siis nagu mees oma võimete tipul pelab, oranzh on ka veel hea, tippmeestega annab ka rohelisega pelada- aga sitad motid on juba sinine nool allapoole ja lilla nool päris all! Muidugi neid omakorda mõjutab veel energia hulk, kui väsinud mees on ennemängu, et punane nool aga energiat ainult natuke rohelist siis poel ka parim valik!
                        Ehk said natuke sotti!
                        Aga jh PES-is neid buge ikka jagub nad võiksid need ära parandada 2010-ks!
                        Minu jaoks kõige värdjam bug on see kui põhjuseta viimane kaitse sõidab jalgadesse kastis ja on pennel, ja nagu eelnevalt rääkisin need vead, vastased pidevlat tulevad jalgadesse ja ei midagi.Värdjas on ka see, kui ründes või nurgakast tagasipõrkunud palli- minu lähim mees kui pall liigub tema poole eirab, PES ei lase ka meest valida sel hetkel, just sellest pausist piisab, et PESi mees jõuaks ilusti pallini.
                        Aga nujh mis ma ikka kurdan-see midagi paremaks ei tee.
                        Tahtsin lihtsalt öelda, et minu jaoks see patch nagu suurt midagi ei muutnud!
                        OKei,tänks et said öelda mis see nool tähendab.Mulle ka ei see bug,kus minu kaitse võtab selja tagant maha ja saab punase või teenib pennu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jose Vaata postitust
                          selja tagant maha ja saab punase või teenib pennu.
                          Sa oletki amatöör?
                          Punane ja Pennu

                          ****

                          Barca's olen nr 17 ning CF,CMF,AMF,DMF
                          Nii hooaeg läbi ma Top scorer,MVP,Top 11.
                          Eropean Player Of the Year,European Team of the year,World Team Of The Year.
                          Villa tuli Barca'sse siis kui ma olin 18(mängus)ja nüüd lahkus ka barca'st niiet ma jälle 7.
                          Olen veel 2 hooaega hispaanias:
                          1,5 hooaega Barca ja kui pakumine tuleb siis tahaks poole hooaja pealt real'i minna ja siis vaatan Seria A klubisi
                          You need people who score goals, that's how you win games.

                          Kommentaar


                            Sain ka pes'i täna lõpuks .. keegi oskab ehk selle patchi lingi anda (see inglise liiga jms ära parandab)?

                            Tänud,
                            Mart

                            Kommentaar


                              Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                              Sa oletki amatöör?
                              Punane ja Pennu

                              ****

                              Barca's olen nr 17 ning CF,CMF,AMF,DMF
                              Nii hooaeg läbi ma Top scorer,MVP,Top 11.
                              Eropean Player Of the Year,European Team of the year,World Team Of The Year.
                              Villa tuli Barca'sse siis kui ma olin 18(mängus)ja nüüd lahkus ka barca'st niiet ma jälle 7.
                              Olen veel 2 hooaega hispaanias:
                              1,5 hooaega Barca ja kui pakumine tuleb siis tahaks poole hooaja pealt real'i minna ja siis vaatan Seria A klubisi
                              MIs mõttes amatöör?Ei saanu aru

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                                Sain ka pes'i täna lõpuks .. keegi oskab ehk selle patchi lingi anda (see inglise liiga jms ära parandab)?

                                Tänud,
                                Mart
                                Pane Youtobe otsingusse PES 2009 Patch pc ja sealt vaata endale mõni hea(endale sobiv)
                                You need people who score goals, that's how you win games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X