320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Sind aitab kas see, kui sa fullscreeni peal ei mängi või siis näpi viirusekaitse seadeid.
    proovin homme seda fullscreeni värki, aga mida täpsemalt sealt viirusetõrjest näppima peaks?

    Kommentaar


      Algselt postitas krzz Vaata postitust
      Mul oleks küsimus, nimelt mul save'b mängu sees jube kaua, nt kui teed mängu ära ja sis tahad menüüsse, sis tuleb ette saving ja see passib seal ees oma mitu minutit, et milles võib probleem olla, sest ei viitsi oodata ja vaadata musta ekraani kirjaga saving oma 3min. Tegu sis PES 2009-ga.
      Aitäh abistajatele!!!
      mul oli ka see sama probleem , tuli mingi patchiga , aga jah pane windowsi nuppu ja siis laeb ära ,kiiresti.

      Kommentaar


        Algselt postitas krzz Vaata postitust
        proovin homme seda fullscreeni värki, aga mida täpsemalt sealt viirusetõrjest näppima peaks?
        Disable ära niikauaks kui mängid..

        Ma ise ka nüüd mõned hooajad teinud.. Tasemeks on see üks tase enne suurimat (mille nimi hetkel meelde ei tule), kahetsen et selle panin, aga nüüd ei viitsi enam otsast ka alata. Alguses sain mängima Sunderlandi, kuna ma alguses harjusin alles mänguga siis läks vist 7-8 nädalat, et pingile saada. Ja kui esimest korda pingilt sekkusin, tegin sellise unelmate alguse, et lõin nurga löögist eespostist peaga taganurka Stoke'le 2-0 värava. Siis oli mõne mänguline mõõn ja hakkasin taaskord skoorima, kuni lõpus hakkasin regulaarselt koos Cisse'ga startima. Meil läks hästi, ja varsti avastasin et olime liigas päris kõrgel.. koguni kolmandad, ManU ja Chelsea olid ainult eespool. Hooaja keskel mingeid ahvatlevaid pakkumisi veel ei tulnud, jätkasin edukalt Sunderlandis. Hooaja lõpus võitsime ja värki, aga ManU oli ikkagi oma kindlalt kuue punktiga ees, kui kaks mängu jäi mängida, saime raske võidu Tottenhami üle, ja üllatus-üllatus ManU oli kaotanud.. kas vist Stoke'le 2-1. Niiet meil oli teoreetiline võimalus tulla meistriks, kui ManU kaotaks järgmises mängus kodus Hullile mingi 2-3 väravaga ja me võidaks Middlesbrough'd ka mingi 2-3 väravaga. Esimesel poolajal oli meil mitu head võimalust, kaasaarvatud mul, aga ainukese värava lõi Tainio minu söödust.. Poolajal vaatasin hinge kinni hoides Other Match Resultsi... midagi rõõmustavat ei olnud, ManU juhtis Stoke' vastu juba 3-0. Tiitli lootused olid läinud, aga mängisime väärikalt lõpuni ja võitsime 1-0, teine koht, koht euroopas, ma olin 14 väravaga Goal Scorer'ite edetabelis Anelka ja Rooney järel kolmas. Suve parim pakkumine tuli Aston Villa'lt, aga pärast edukat hooaega ma veel lahkuda ei soovinud.

        Jätkub ..

        Kommentaar


          Nonii, season 2. Olin saanud Sunderlandi põhiliseks ründejõuks.. Cisse'ga mäng ees klappis.. Siiski see hooaeg nii säravalt ei alanud. Olime enne euromänge vist 8. või 9., siis tulid Champions League mängud. Alagrupis olid rivaalid Manchesterist (mõlemad United ja City (City kohta veel seda, et nad olid teinud palju huvitavaid oste vahepeal.. Väravas seisis neil nüüd Buffon, platsil olid veel Owen, Tevez, Robben jms.)) ja Lyon. Unitediga mängisime võõrsil 1-1 viiki. Ma lõin alguses värava ja hiljem Vidic viigistas. City'ga läks paremini, võitsime 2-0, jällegi lõin ma värava. Lyoni võitsime samuti. Teises ringis kaotasime ManU'le ja teisi võitsime, ma olin igas mängus löönud ühe värava ja juhtisin CL'i top scorerite edetabelit. Hooaja keskel tuli muuhulgas pakkumine ka Liverpoolilt, aga otsustasin selle hooaja lõpuni Sunderlandis olla. Liigas endiselt midagi üleliia rõõmustavat ei olnud, olime tabeli keskel. Playoffides läksime kokku PSG'ga. Suuri probleeme ei tekkinud, võitsime kahe mängu kokkuvõttes vist 2-0 või 3-0. Kuna vähemalt minu mängus 1/8 finaale ei tunta () siis läksime poolfinaalis kokku Chelseaga.. esimese mängu kodus tegime 1-1 viiki. Võõrsil oli mängu algus sitt ja jäime 1-0 taha, 60. minutil tekkis minu ümber see punane ring, et mees on väsinud. Teadsin, et kohe mind ka välja vahetatakse. Pall püsis suht kaua platsil ja ma olin endiselt platsil.. Kuni lõin reboundi sisse ja tõin tabloole viiginumbrid. Seejärel vahetati mind välja ja Malbranque eksitud penaltist me finaali ei pääsenud. Hooaeg möödus lõpuks siiski ülesmäge, jäime liigas viiendaks, ma sain CL'i topscoreri karika ja hooaja lõpus tuli taaskord pakkumine Liverpoolilt, seekord otsustasin ma minna. Minu esimene MM, kui tegin ka debüüdi koondise eest möödus nutuselt. 0 punkti, 0 väravat.

          Jätkub..

          Kommentaar


            Mul oli mure sellega, et mul save's mängus kaua, kas pole muud rohtu sellele, kui window all mängida, mitte fullscreen. See ei ole eriti meeldiv. Kas miskine patch ei aitaks??

            Kommentaar


              mul on become a legendis koguaeg nõnda et mäng läheb kinni, aga ainult CL ja koondise mängudes. aga koondise mänge skippida ei saa ja siis ei pääse sealt edasi :S

              Kommentaar


                Mine.......
                Kaotasin Plaadi ära ja üles ka ei leia
                You need people who score goals, that's how you win games.

                Kommentaar


                  Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                  Mine.......
                  Kaotasin Plaadi ära ja üles ka ei leia
                  Tee kodus suurpuhastus ja küll ta välja tuleb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                    Mine.......
                    Kaotasin Plaadi ära ja üles ka ei leia
                    Kui sa enne installimist ei kaotanud siis on poh ju Google aitab

                    Kommentaar


                      Oskab keegi seletada, et miks ei ole ma kordagi põhis platsile saanud kui mul ranking pideval oma meeskonna parim, isegi vahetusest sekkudes. Klubi on mul Aston Villa ja olen ründaja, klubi ründajates saab põhis alatasa platsile Agbonlahor, kelle ranking on mängudes 6.0 vahest isegi 5.5. Mul on rankingud jäänud 6.5 ja 8.0 vahele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                        Kui sa enne installimist ei kaotanud siis on poh ju Google aitab
                        Ütle lollile,mida ma tegema pean?
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
                          Oskab keegi seletada, et miks ei ole ma kordagi põhis platsile saanud kui mul ranking pideval oma meeskonna parim, isegi vahetusest sekkudes. Klubi on mul Aston Villa ja olen ründaja, klubi ründajates saab põhis alatasa platsile Agbonlahor, kelle ranking on mängudes 6.0 vahest isegi 5.5. Mul on rankingud jäänud 6.5 ja 8.0 vahele.
                          Vaheta klubi
                          You need people who score goals, that's how you win games.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
                            Oskab keegi seletada, et miks ei ole ma kordagi põhis platsile saanud kui mul ranking pideval oma meeskonna parim, isegi vahetusest sekkudes. Klubi on mul Aston Villa ja olen ründaja, klubi ründajates saab põhis alatasa platsile Agbonlahor, kelle ranking on mängudes 6.0 vahest isegi 5.5. Mul on rankingud jäänud 6.5 ja 8.0 vahele.
                            Väravaid lööd ikka? Muidu jah klubivahetus võib ka aidata, vaata mõni klubi kus on vähe ründajaid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                              Väravaid lööd ikka? Muidu jah klubivahetus võib ka aidata, vaata mõni klubi kus on vähe ründajaid.
                              Pole vaja klubi vahetada... kahes mängus järjest kõmmutasin värava ja tõusin 11 mängija hulka.

                              Kommentaar


                                krdi nõme, et pes09 nõuab 1GB RAM'i.
                                Mul on 512mb RAM'i
                                tahaks ka täiega seda mängida...
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X