320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris väike demo võrreldes FIFA omaga.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      ja umbes 4 korda parem

      Kommentaar


        Just tahtsingi küsida, on üldse normaalne või ei. Lähiajal tõmban ja vaatan kah üle.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Mina seda katsetada ei saa, kuna setup üritab seda E: kettale pressida, kus vaid 1 GB vaba ruumi on.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Just tahtsingi küsida, on üldse normaalne või ei. Lähiajal tõmban ja vaatan kah üle.
            On kindlasti mõtet, väike samm on edasi astutud, demo on kõvem kui fifal igatahes ja mäng tuleb ka arvatavasti parem. meeskonnad on siis barca, liverpool, itaalia, hispaania, saksamaa ja prantsusmaa demos. ainuke asi on see et kuidagi kerge tundub

            Kommentaar


              Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
              On kindlasti mõtet, väike samm on edasi astutud, demo on kõvem kui fifal igatahes ja mäng tuleb ka arvatavasti parem. meeskonnad on siis barca, liverpool, itaalia, hispaania, saksamaa ja prantsusmaa demos. ainuke asi on see et kuidagi kerge tundub
              päris hea on vist jah kui mees jookseb ühe sammuga veerand väljakust , mäng on hullem kui eelmine aasta
              MAKE US CREAM

              Kommentaar


                Algselt postitas FizZ Vaata postitust
                päris hea on vist jah kui mees jookseb ühe sammuga veerand väljakust , mäng on hullem kui eelmine aasta
                Täpselt nõustun sinuga...esimesed muljed demost on suht koledad...tundub, et kõik mehed on baptistad, kes lükkavad omal esimese sammu peal palli mitu meetrit ettepoole...mehed jooksevad ka küürus nagu fifas...liikumine on üldse kuidagi veniv ja vastik üldse pole reaalne...ei tea kas nad püüavad iga hinna eest FIFA-lt eeskuju võtta...
                minu arvates on nad suht valel teel, mulle kohe üldse ei meeldinud see 2010 demo-ihukarvad tõusid püsti, loodetavasti Pes nüüd asja pirukaks ei keera.
                2009 on igatepidi nauditavam eriti selle gamingacessi patchiga!Mehed liiguvad vähemalt normaalselt ja pall püsib jala küljes ka-2010 demos jääb selline tunne, et meest on lausa võimatu pidurdada.
                Hakka või nutma, vist tuleb see aasta jääda 2009 peale ja loota, et ülejärgmine aasta midagi paremat toob-või suudab fifa üllatada.Esialgu ootaks täismängu ära, kuid vaevalt seal suurt midagi teistmoodi on, see mis on välja töötatud koostöös Messiga andis siis sellise räpase tulemuse.
                sigpic

                Kommentaar


                  Mulle alguses ka 2009 ei meeldinud aga peale gamingaccessi pätsi on asi väga OK. Ilmselt sama juhtub ka uuega. Viimasel on master league 10x parem kui eelkäijal.. youth teamid, reaalne raha jne..





                  Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                  Parim laul

                  Kommentaar


                    No ma ei tea, mulle meeldib küll uus PES vähemalt demo põhjal väga. Eriti äge on see, kui hästi saab sättida seda, kui palju pressingut teha ja kui kompaktselt mängida jne. Ja võrreldes uut PES-i uue FIFA-ga, siis esimene on ikka nii kordades parem, et ei oskagi midagi rohkem öelda.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Duubeldaks eelkäia juttu.
                      See nädal mõlemad demod ära proovinud ja täiesit OK, aga eelistaks PESsi hetkel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        No ma ei tea, mulle meeldib küll uus PES vähemalt demo põhjal väga. Eriti äge on see, kui hästi saab sättida seda, kui palju pressingut teha ja kui kompaktselt mängida jne. Ja võrreldes uut PES-i uue FIFA-ga, siis esimene on ikka nii kordades parem, et ei oskagi midagi rohkem öelda.
                        Seda kyll, et näppimist ja muud nänni on kõvasti paremaks muudetud, kuid oleks võinud siiski mängitavuse jätta sarnaseks 2009-ga.Minu silmis siiski nö. mängitavus on läinud tase allapoole!Minu jaoks igatahes see esimene puude ei ole normaalne!
                        Ülejäänud osas nõustun Jasperi poeg Kasperiga
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Mängisin kah täna demot. Häiris, et kommentaatoreid polnud. pealtvaatajad laulsid üht ja sama laulu mis lõpuks kope ette viskas. Aga muidu päris hea mäng paistab tulevat, võiks natke paremaks liikumise teha ning väravavahid olid väga jubedad.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                            Seda kyll, et näppimist ja muud nänni on kõvasti paremaks muudetud, kuid oleks võinud siiski mängitavuse jätta sarnaseks 2009-ga.Minu silmis siiski nö. mängitavus on läinud tase allapoole!Minu jaoks igatahes see esimene puude ei ole normaalne!
                            Ülejäänud osas nõustun Jasperi poeg Kasperiga
                            See esimene puude oleneb mängijast ja mehe asendist ja kõigest muust. Esimeses mängus häiris alguses ka mind, kuid mida edasi, seda loogilisem ja reaalsem tundub PES olema. Seega minu arust ikka väga vinks-vonks!
                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Mängisin kah täna demot. Häiris, et kommentaatoreid polnud. pealtvaatajad laulsid üht ja sama laulu mis lõpuks kope ette viskas.
                            No arvutikasutajad olid ju kõik kindlasti huvitatud, et demo võimalikult väike oleks ja teatavasti audio võtab ikka päris palju mahtu.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Midagi väga suurt ja põrutavat pole. PES ja FIFA võiksid ühe aasta vahele jätta ja siis teha korraliku arenduse, niimoodi iga aasta paar uut asja juurde teha ei tee väga huvitavaks. PES11 jääb vahele vaid annavad lihtsalt PES10'le mõeldud patchi milles on siis uue hooaja mängijad jne.. Ja siis tuleb suure arenguhüppe teinud PES12

                              Kommentaar

                              Working...
                              X