320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    Midagi väga suurt ja põrutavat pole. PES ja FIFA võiksid ühe aasta vahele jätta ja siis teha korraliku arenduse, niimoodi iga aasta paar uut asja juurde teha ei tee väga huvitavaks. PES11 jääb vahele vaid annavad lihtsalt PES10'le mõeldud patchi milles on siis uue hooaja mängijad jne.. Ja siis tuleb suure arenguhüppe teinud PES12
    Mõnes mõttes on sul õigus küll jh-idee on hea.Kuid siiski vaadates kuidas IT maailmas asjad arenevad(minutite ja tundidega) , siis peaks aasta olema piisavalt pikk aeg, et midagi head või uut välja mõelda.
    Samas siis oleks pettumus ka jälle suurem, kui saadakse mingi sitaga maha ja siis oota jälle 2 aastat.
    sigpic

    Kommentaar


      Kellel neist chantidest kopp ees siis tõmmake korralikum : PES 2010 Demo Chantspack
      PES.PLANET

      Kommentaar


        Keegi weel PES 09-t ka mängib ? Become A Legendit ?

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
          Keegi weel PES 09-t ka mängib ? Become A Legendit ?
          Mina mängin, kuid mitte Legendit.

          Kommentaar


            Praegu just sain omale 09 pc'le. Become a Legend on võrreldes ps2 kuidagi teistsugune. Kaamera ja meeskondade valik nt.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              PS3-l täna pes2010 demo proovisin ära.....parim jalka üldse senini...ja see alles demo (Y)

              Kommentaar


                minu meelest on pes teinud võrreldes 09 tagasimineku. Bundesliga on ära kaotatud ja prantsuse liiga ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Bayern1989 Vaata postitust
                  minu meelest on pes teinud võrreldes 09 tagasimineku. Bundesliga on ära kaotatud ja prantsuse liiga ka.
                  see on viimane asi millepärast muretseda. pes on tuntud just sellepoolest, et tehakse väga korralikke patche kus on kõik võimalik olemas...
                  PES.PLANET

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Heku Vaata postitust
                    see on viimane asi millepärast muretseda. pes on tuntud just sellepoolest, et tehakse väga korralikke patche kus on kõik võimalik olemas...
                    No seda küll

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Bayern1989 Vaata postitust
                      Bundesliga on ära kaotatud
                      Budesligat ei olnud eelmises PESis kah. Prantsuse liiga on 10-s ka olemas.

                      Kommentaar


                        Poisid tegelevad vaikselt juba fotograafikaga!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas CmartinC Vaata postitust
                          Poisid tegelevad vaikselt juba fotograafikaga!!
                          misasi on "fotograafika" ?

                          Kommentaar


                            Demo täitsa muhe!
                            Millal siis orginaal tuleb?(ple vaja aju mängida ja öelda:kas ette poole oli raske vaadata?Ren küll raske
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Homme.

                              1010

                              Kommentaar


                                mul mäng peal juba ja tõesti lootsin paremat.. :/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X