320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mäng eilsest peal , aga pole jõudnud proovida

    Kommentaar


      Kust see lekkis siis?

      Kommentaar


        Algselt postitas Lambiahv Vaata postitust
        Kust see lekkis siis?
        Ahvi seest lekkis
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          Nt. FIFA 10 oli piraadina 5 päeva enne official release date'i piraadina väljas. whatever.
          Jällegi sama mis FIFA 10-gagi , kaamerad yldse ei meeldi .. graafika see-eest kõvasti parem

          Kommentaar


            väga hea asjaga on hakkama saadud.

            Kommentaar


              Üks ütleb, et on väga hea aga teisele jällegi ei meeldi. Kumba siis uskuda?

              Kommentaar


                proovi ise ära ja usu siis ennast

                Kommentaar


                  Üks küsimus, et mis nupuga become legendis söötu küsib?

                  Kommentaar


                    klaviatuuril C tähega

                    Kommentaar


                      Tra see gameplay on uues PES-is nii ära nussitud ikka. Eelmises versioonis sai Top Playeri vastu eriliste probleemideta mängida, uues aga olen 4 mängu mängunud ja 0 väravat löönud, samas pole ma ka ühtegi väravat enda võrku lasknud. Ainult mingi söödumäng käib. Pallivaldamine on kehv ning see võtab selle mängu mängimise mõnu ära. Ma tõsiselt loodan et see on harjumise asi ainult mul, muidu pean 2009 edasi pelama

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                        Tra see gameplay on uues PES-is nii ära nussitud ikka. Eelmises versioonis sai Top Playeri vastu eriliste probleemideta mängida, uues aga olen 4 mängu mängunud ja 0 väravat löönud, samas pole ma ka ühtegi väravat enda võrku lasknud. Ainult mingi söödumäng käib. Pallivaldamine on kehv ning see võtab selle mängu mängimise mõnu ära. Ma tõsiselt loodan et see on harjumise asi ainult mul, muidu pean 2009 edasi pelama
                        No tase liiga kõva siis su jaoks ju lihtsalt. Milles probleem? Mängi nõrgema tasemega ning küll lõpuks sinagi taas Top Playeri tasemeni küündid...
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          No tase liiga kõva siis su jaoks ju lihtsalt. Milles probleem? Mängi nõrgema tasemega ning küll lõpuks sinagi taas Top Playeri tasemeni küündid...
                          Mina kui varem FIFA-de mängijana võin ainult unistada nt BAL-is Top Playeriga midagi saavutamast .. Mängiks pool hooaega treeninguid ja siis iga viie mängu tagant ka 85min platsile vb
                          Tglt harjub mänguga ära ja kõik võimalik. Igatahes kui ma enne mingit jama mängu kohta ajasin , siis nyyd enam-vähem juba ära harjunud ja ei ytleks midagi paha enam ..

                          Kommentaar


                            Nii, esimene õhtu selja taga ja sai kahekesi arvuti vastu mängitud põhiliselt ja alguses professionali ja siis top playeriga. Ja no , tõsiseid probleeme ei ole, aga pingutama peab. Eks kuiraskeks äheb saab Saksamaa aemel Soomega mängima hakata. Eks endiselt sama seis, et ainuke miinus on Bundesliga puudumine ni liigana kui Meistrite Liiga koosseisust. Plusse aga on juba kognenud - uusi lukordi on tekkinud ja graafika on veel sammu edasi läinud.

                            Kommentaar


                              Peab tunnistama et viga oligi minus. Ma olin PES 2009-ga nii ära harjunud lihtsalt . Pole see mäng nii raske midagi. Eile hakkasin Master League mängima ning peale 9 liigamängu olen 7 võidu ja 2 viigiga Barcaga tabeli tipus. Väravate löömisega on veel pisut probleeme, aga noh eks see ka pikkamööda kohale jõuab.

                              Kommentaar


                                Become A Legend.
                                Mis seal mu mängijal kogu aeg viga on, et ykskõik kus nurga alt või kuidas löök on , lööb ta vasaku jalaga, kuigi ise on paremjalgne .. Ja minu väravate realiseerimine on ikka suur suur nali .. aga enamus mööda löögid siiski selle sama jama pärast .. Andke siis nõu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X