320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
    misasi on "fotograafika" ?
    See selline asi et graafika on nagu foto! Selline asi peaks ilmuma umbes 3,4 aasta pärast

    Kommentaar


      Kuidas PES 10 patch peale panna ja kuskohast ma patchi leian, mis kõik nimed muudab õigeks ja logod jne? Abi paluks.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Kuidas PES 10 patch peale panna ja kuskohast ma patchi leian, mis kõik nimed muudab õigeks ja logod jne? Abi paluks.

        Kommentaar


          Ma panin uue patchi peale. Muidugi tore, et klubid on nüüd õiged ja värki.
          AGA
          nüüd muutus mäng nagu kiiremaks. Ehk mehed jooksevad nagu kõik kiiremini, pall liigub kiiremini. Kokkuvõtvalt kõik on kiirem, kõik peale mänguaja.
          Mänguaeg 10 min pandud ja mängisin ühte mängu 30 minutit...
          Suht imelik ja ka väga häiriv on tegelt selline muutus.

          Kommentaar


            pes 2010 on ikka superhea soundtrack
            ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

            Kommentaar


              Oskab keegi öelda äkki, Kuidas saab Becoma a Legendis Strenghteni punkte koguda? See help räägib midagi trennist. PES 09 pelan siis.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                neid ongi ettemääratud arv ja jagad neid vastavalt sellele, mida treenida tahad. juurde neid ei saa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas aandres Vaata postitust
                  neid ongi ettemääratud arv ja jagad neid vastavalt sellele, mida treenida tahad. juurde neid ei saa.
                  Põhimõtteliselt, kui jaotada kõik võrdselt ära, on 2 lagi? Tänud seletuse eest
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    jah, ise alguses jaotasin speedi ja dribblingu vahel võrldselt, imo on neid alguses kõige rohkem vaja.

                    Kommentaar


                      Ma tahtsin seda öelda, et kui uue demo oli hea, siis täisversioon on veel parem.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Yep, mina mängisin FIFA-sid 2006-2010, viimast nii kaua kuni PES 2010 välja tuli ja sain Master League ka enam-vähem selgeks ( FIFA Manager Mode'ga olin nii harjunud, et algul ei saanud millegile pihta ML-is )ja võin kyll öelda, et kui FIFA oli varem parem, siis PES läheb preagu kõvasti mööda arengult. Become A Legend ainult tyytab ära kui mingi paar hooaega toksitud palli ..

                        Kommentaar


                          Ma mängisin FIFA 2000-2004 siis korraks PES 4, aga kuna ma olin sellel ajal nii väike, et patchidega jännata ei osanud, siis läksin FIFA peale tagasi, siis, PES8 ajal tulin PESi peale uuesti üle. Muidu on PES arvutil vist alati üle olnud. Uue PESi kohta nii palju, et raskemaks tegemine oli hea mõte. Top Player on täiesti korralik, nii, et Superstar taset ei hakkagi tõmbama

                          Kommentaar


                            tra, kui bugine see pes10 on.Halb hakkab nah....tra iga aastaga peaks ikka mäng reaalsemaks minema, aga sittagi!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas K2sn Vaata postitust
                              tra, kui bugine see pes10 on.Halb hakkab nah....tra iga aastaga peaks ikka mäng reaalsemaks minema, aga sittagi!
                              Mine vingu mujal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                                Mine vingu mujal.
                                suu kinni koera!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X