320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MA tahtsin seda 3.3 all in one tõmmata, aga ei leidnud all in one linki(olid ainult mingit part 1 ja part 2 jne), aga see offical patch on tõmmatud.

    Kas keegi ütleb siis kuhu kausta ma pean selle edit patchi rar file panema.
    Näeme Santiago Bernabeul.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Mis sa tahad öelda, et sa ei tea kuhu kausta sa installisid PES'i ?

      Otsi see kaust üles ja installi edit patch sinna (ennem siis ka see konami patch nagu salajane33 ütles).

      Ega ma ei ostnud seda mängu. Aga ma installisin mängu sellisesse kausta nagu D:/PES2010, aga kui ma faili sinna tõstan ja mängu käima panen, siis ei ole mingit muutust.
      Näeme Santiago Bernabeul.

      Kommentaar


        Algselt postitas RealMadrid15 Vaata postitust
        MA tahtsin seda 3.3 all in one tõmmata, aga ei leidnud all in one linki(olid ainult mingit part 1 ja part 2 jne), aga see offical patch on tõmmatud.

        Kas keegi ütleb siis kuhu kausta ma pean selle edit patchi rar file panema.
        Sa tiri kõik need 6 parti ära(2 või 3 parti saad uploaded.to lehelt alla laadida siis mingi 50 mintsa pead ootama). Kõik partid käes siis avad esimese ja hakkad extractima, siis küsib sult juba teist, kolmandat jne.. lõpuks saad yhe installika faili. Edasi toimid nagu readme's kirjas. Suht jebimine on, aga no peaks seda ka väärt olema.

        Kommentaar


          Ma vaatan, kas viitsin.
          Näeme Santiago Bernabeul.

          Kommentaar


            sa ei peagi faile lihtsalt sinna tõstma, vaid failid unrarima ja siis installima sinna mängukausta

            Kommentaar


              Kuhu kausta ma pean installima. Kas sinna kausta kuhu ma torrentiga tõmbasin(D:-PES) või sinna kuhu ma lõpuks installisin(My documents-......)
              Näeme Santiago Bernabeul.

              Kommentaar


                Sinna kuhu sa installisid mängu.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Aga seal pole sellist kausta nagu save, vaid seal on ainult paar faili.
                  Näeme Santiago Bernabeul.

                  Kommentaar


                    kule sa ei pea seda save kausta installima, vaid sinna, KUHU SA INSTALLISID OMA MÄNGU!!!
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Sorry, nüüd ma panin patchi laadima, aga see laeb umbes tund aega. Ega ma nii loll ei ole, kui paistab. Kuna ma olen muidu FIFAt mänginud siis on nüüd harjumatu. Aga kuna fifa on nõmedaks tehtud, siis mängin edasi PES-i.
                      Näeme Santiago Bernabeul.

                      Kommentaar


                        Nüüd siis sain korda. Tõmbasin exe failis patchi, kus polnud midagi vaja paigutada ega mitte midagi muud teha, kui lihtsalt vajutada install ja next next next...etc. Nüüd on mul nimed ja logod õiged,bundesliiga juures,Eesti koondis ka.

                        Kui keegi teab patchi kust saada coca cola championship ja muid esiliigasid siis andke.
                        Näeme Santiago Bernabeul.

                        Kommentaar


                          Vabandust, et spämmin, aga kuna käib CL-i finaal , siis pean kähku kirjutama ja pole aega muuda postitust vajutada.
                          Küsimus selles, et kui ma juba olen installinud patchid 3.0 ja 3.1 kas ma siis ei tohi 3.2 tõmmata?
                          Näeme Santiago Bernabeul.

                          Kommentaar


                            Tohid muidugi.

                            Kui sa installisid õigesti ära kõik, siis mängu kausta ilmus sul raudselt ka PESEdit-Selector.exe ikoon.
                            Klikka selle peale ja saad valida mis liiga 1. div'i sa tahad.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Ega PES-ile pole tehtud Staadionite patche? Suht nõme on master leagues mängida Chelseaga, ning kõik su kodumängud on FC porto kodustaadionil.

                              MA ei tea kas ma üldse jään PES-i mängima, sest ma saan sealt settingutest mängu graafika low panna, kui tahan valida medium või high, siis ütleb, et videokaart on ajast maas jne.

                              Aga ma tahtsin küsida, et mis keegi oma mängu pikkuseks on pannud settingutes?
                              Näeme Santiago Bernabeul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealMadrid15 Vaata postitust
                                Aga ma tahtsin küsida, et mis keegi oma mängu pikkuseks on pannud settingutes?
                                10 minutit
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X