320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

    Jaah...hilja juba minu jaoks...juba läks:P Oma viie mängu jagu läks laupäe Ja arvake mis mul eile oli...vihjeks võin öelda, et tegemist oli alkoholi liigpruukimse tõttu tekkiva nö. \"haigusega\" Aga egas sellepärast osalemata ei jää:P
    KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

      Algselt postitas SundanceKid


      Sellest oli juba juttu jah, et Aramis on commish see aasta.
      Aga raha peaks ruttu ära jah maksma, sest muidu läheb ta lihtsalt kõrist alla...
      Samas kui me liiga kiiresti maksame läheb see jälle Aramise kõrist alla... Raske leida kompromissi
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

        Algselt postitas vello99


        Algselt postitas SundanceKid


        Sellest oli juba juttu jah, et Aramis on commish see aasta.
        Aga raha peaks ruttu ära jah maksma, sest muidu läheb ta lihtsalt kõrist alla...
        Samas kui me liiga kiiresti maksame läheb see jälle Aramise kõrist alla... Raske leida kompromissi
        Krt jah, Aramise sõltuvuse alkoholist unustasin täiesti... Mis siis nüüd teha? Paneks talle ampulli?

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

          Seltsimehed - ma näen noorusele iseloomuliku aktiivsust, mis on tore, aga see, et minu alkoholiprobleem jutuks tuli on küll kohatu. Ma ei tea küll mis eesmärgiga siin sellist laimu levitatakse, aga kui ma ükskord commishiks hakkan, siis hakkavad valusad laksud tulema teatud meestel

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

            Hakkasin siin vaikselt pre-ranki koostama ja jäin 342. koha peal jänni... Aidake! Pange aga julgelt oma pre-rankid siia üles, et saaksime võrrelda...

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

              ei julge ise veel väga tõsist edetabelit teha, kuna veel vist pole lõpikult selge FA de saatus. Ja üldsegi peab nati isekeskis aru pidama juba toimunud transfer ide asjus, võta või näituseks va McGrady, kes nüüd ju pelab Mingi varjus(loe: suure mehe selja taga) või mitte?

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                Teie õnn, et mulle kohta ei jätkunud. Muidu teeks tele kindlalt ära!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                  Algselt postitas Martin


                  Teie õnn, et mulle kohta ei jätkunud. Muidu teeks tele kindlalt ära!
                  ma arvan ka nii

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                    Kas A-liiga on täis ?Kas B-liiga tuleb?342? Palju mehi rosteris on?Mul on 342. Mikki Moore.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                      No mina veel pre-rankingutega ei tegele. Rohkem tegelen niisama võimalike sleeperite väljanuhkimisega. Aga üldiselt võiks osalejate nimekirja hakata vaikselt üles panema ja raha koguma. Muuseas, ega keegi ei oska juhatada, kas eelmise hooaja A-liiga drafti tulemusi saaks veel kuskilt kätte? Tuli selline väike kihk möödunud aegu meenutada.
                      Mul on liiv ja sul on savi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                        Aramis lubas veel täna peale jalkat konto nr-i üles panna. Kes esimesena makstud saab, saab 1. picki
                        Einoh, ärge pullige! Pange ikka oma pre-rankid siia üles ilusti kenasti... Nii ei saa ju rallit sõita...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                          Krdi SDK. Ei anna rahu üldse. Aga, OK! Hakkame koguma! See hooaeg, siis A liigas osalemise eest tuleb maksta välja 300 krooni ja see tuleb kanda allolevale arvele. Selgituseks pange siis oma kasutajanimi Yahoos või soccernetis:

                          1102217114
                          RAINER LIPAND

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                            Ja juttu on olnud rahaliigast järgmiste iniemstega:


                            Praeguseks on siin märku andnud soovist osaleda:

                            Raiaramis(mina)
                            SundanceKid
                            Silverman
                            Dreyd
                            Jaak20
                            Vello99
                            Fazz
                            lauri
                            Pao-Aok
                            Christian21
                            Jazzjanza
                            mazterdre
                            CapLoo
                            Martin - eks me ikka võtame su kampa
                            Jutajazz
                            ja tuletage mulle meelde veel inimesi. Esimesed kaheksa on eelmise hooaja põhjal kindlad tegijad. Ja seega võivad soovi korral raha üle kanda. Kui 1.oktoobriks pole ülejäänud A-liiga esi viieteistkümne tegelased näole andnud, siis ma võtaks raha ka teiste käest. Praegu ongi see komplekteeimise moment veel lahtina. Aga aega on ka - Yahoo isegi pole veel lahti läinud.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                              Profitrooli kohtea ei tea midagi keegi? B-Liiga võitja ikkagi! Kas Fazz-il ei ole profiti kohta mingisugust infot alles? Maili vms?
                              KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                                uukaa ehk Labas Rokas on kindel tegija., sellest andis ta ka siin ühes postituses märku.
                                Udupasunat ei näinud ka Aramise nimekirjas?
                                Ardo, BunchWhipperSnappersi GM võttis eile maili teel ühendust ja oli kindel tegija.
                                Martin Paas, kes on orkut-i kommuunis, on ka kindlasti tegija. Tema on küll algaja fantasy mängur, kuid päris pädev NBA alal. Kui A-liigasse ei mahu, on ta B-liigast kindel osavõtja.

                                Aramis, kui aega saad, siis võiksid tglt ka ülejäänutele need meeldetuletuse mailid laiali saata. Rimm ntx ja Y2K Viinaordu ja priity jne...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X