320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Yahoo fantasy NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

    Algselt postitas skint
    Eks me vaatame jaah, aga põhimõtteliselt mulle tundub, et sinul on esialgu olnud õnn olnud kohtuda vaid selliste tiimidega, kus eriti usinalt vahetustega ei tegelda ja mõne koha peal on ilusasti ees IL-vennad. Aga samas ega mehe, kes toob igas mängus teatud suure hulga punkte, suure hulga laudu, sööte ja blokke ära, vastu on ebastabiilsemate vennikestega päris raske. Aga no ehk hakkab mul mõni seni varjus olnud mees siis särama näiteks

    Aga kõigepealt vaatan, kas need udused poisid on ikka tõesti nii nõrgukesed :P ja võib-olla toob hoopis üks Barca fänn su enne maa peale tagasi Või siiski, seda teen mina ikka
    selles suhtes on sul küll õigus - epic\'ut võitsime mõlemad ka vasaku käega mängides. no ja treixi ka. otse loomulikult. teisalt turistide head esimesed nädalad - hughes, wade, ilgauskas, korver, mohammed on kõik mänginud oma karjääri parimad mängud just neil nädalatel. järgmiseks nädalaks on mul muide esimene 10-0 võit planeeritud. muud muret ei ole kui, et tee ainult palju pallikaotusi. selles kategoorias mul veel võitu pole.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

      Algselt postitas SleepWalking
      no ja treixi ka.
      Treix andis teile lihtsalt edu natuke. Asusin nüüd asja kallale. Juba eelmisel nädalal panin terve lineupi paika :P
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

        Algselt postitas Martin
        Asusin nüüd asja kallale. Juba eelmisel nädalal panin terve lineupi paika :P
        Just nüüd kui ma lootsin kerget jalutuskäiku :P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

          Ausalt öeldes ununes see liiga ära, sest draft oli rahaliigaga samal ajal. Kuid eks teeme nüüd sitast saia.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

            1 olympiaturistid 39-11-0
            2 Heaterz 34-16-0
            3 Super Seagulls 34-16-0
            4 JKP Pirita 33-17-0
            5 Mazziivsed hundid 30-20-0
            6 Kohila Kolvid 28-21-1
            7 Juta Jass 28-22-0
            8 ghosts 26-23-1
            9 Udused Linavistrikud 26-23-1
            10 BC DHT 26-23-1
            11 Rashaun 25-24-1
            12 BC Lemps United 25-24-1
            13 FCB 25-25-0
            14 keila kuradid 21-29-0
            15 KK T rva 18-29-3
            16 MuurseppNBAsse 19-31-0
            17 V6ru Dinamo 18-30-2
            18 BC Tabiita 14-36-0
            19 Kuressaare Lakers 13-37-0
            20 Treix United 12-37-1

            5 nädal lõppes siis isiklikult Martini seljatamisega ning uus nädal algab trade`i tulemusel kohale jõudnud Shaqiga!!! Bye-Bye Boozer, loodetavasti tegid sa selle hooaja parimad mängud minujuures olles juba ära

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

              Rahaliiga liidri Treixi koht siin liigas näitab ilmekalt miks asjal väike raha taga peaks olema.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

                Algselt postitas jutajass


                Rahaliiga liidri Treixi koht siin liigas näitab ilmekalt miks asjal väike raha taga peaks olema.
                No olgem ausad, et kõik jäi siiski suuresti Drafti taha. See oli ju rahaliigaga samal ajal. Ei olnud lihtsalt võimalik osaleda. Sellest ka see saast. Kuid eks üritan end kiirkorras parandada.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

                  Algselt postitas jutajass


                  Rahaliiga liidri Treixi koht siin liigas näitab ilmekalt miks asjal väike raha taga peaks olema.
                  BS! BS! BS!
                  Punk on põhiline, mitte raha. Raha ei lisa oskusi

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

                    Algselt postitas Martin


                    Algselt postitas jutajass


                    Rahaliiga liidri Treixi koht siin liigas näitab ilmekalt miks asjal väike raha taga peaks olema.
                    No olgem ausad, et kõik jäi siiski suuresti Drafti taha. See oli ju rahaliigaga samal ajal. Ei olnud lihtsalt võimalik osaleda. Sellest ka see saast. Kuid eks üritan end kiirkorras parandada.

                    Tegelt ikka sai osaleda küll ühel ajal, natuke kiireks läks vahepeal,aga parem kui mitteosalemine.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

                      Ei olnd õnne...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

                        1 olympiaturistid 63-17-0
                        2 Heaterz 52-26-2
                        3 ghosts 48-31-1
                        4 Kohila Kolvid 47-32-1
                        5 Udused Linavistrikud 44-35-1
                        6 JKP Pirita 44-35-1
                        7 FCB 43-35-2
                        8 Super Seagulls 43-36-1
                        9 Juta Jass 43-37-0
                        10 Mazziivsed hundid 40-40-0
                        11 BC DHT 39-39-2
                        12 V6ru Dinamo 38-39-3
                        13 Rashaun 37-41-2
                        14 keila kuradid 35-44-1
                        15 BC Lemps United 33-43-4
                        16 KK T rva 30-47-3
                        17 MuurseppNBAsse 29-50-1
                        18 Treix United 26-52-2
                        19 Kuressaare Lakers 26-53-1
                        20 BC Tabiita 26-54-0
                        Siinkohal võib ju tekkida küsimus, et kas on tõepoolest võimalik läbida kogu hooaeg kaotuseta?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

                          Algselt postitas SleepWalking
                          Siinkohal võib ju tekkida küsimus, et kas on tõepoolest võimalik läbida kogu hooaeg kaotuseta?
                          Krt. küll need viigid ming ikka hukutavad
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

                            Küsimus! Või mitu...

                            Ühesõnaga oleks vaja teada, et kuna trade deadline on 24. veebruar ja sellega seoses on sama asi ka yahoo fantasys, siis kas ma vabaagentide turul veel pärast seda kuupäeva saan asju ajada või on kõik lukus seks ajaks?

                            Teiseks, kuidas on lood nende playoffidega? Nagu ma aru saan, pääseb Championshipi 8 meeskonda ja Consolationisse ka 8... aga mis asjad need Byed seal veel on?

                            Kolmandaks, Martin - oleks suht vajalik, et sa vähemalt 18. nädalal oma tiimi korralikult teeksid ja oma selle nädala vastasele liiga kerget võitu ei kingiks... onjääää!?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

                              kas mitte ei pääse play-offi 6 esimest? \'bye\' peaks tähendama siis seda, et 1. ja 2. koha meeskonnad on selles voorus mänguvabad ning on otse 4 parema hulgas.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Yahoo fantasy NBA\'

                                bye-d on kaks esimest põhihoojal, ehk siis sleepy ja mina , kellel on esimene ring po-s vaba ja po desse pääseb jah 6+6. FA-de pealt ei oska kommenteerida, loogiline oleks, et see ka kinni pandaks.

                                ja üle-üldse sleepy palun tagasta mu Childress, kellest ma napsusega peaga liig kergelt loobusin

                                Kommentaar

                                Working...
                                X