320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

    No miks vaikus nüüd?

    Ma panin Interiga Juvele 4-0 ja Milanile 5-1 ära. Esimene hooaeg siis(võrgus). Aga samas mingite nõrgemate klubidega ei lähe just kõige paremini . . .
    Tabelis olen u. 10 mängu järel 1 (jagan Milaniga). Adriano on jubedalt hoos prääga. Iga mäng teob enamus kollid tema Martins 3 kuud vig

    Põhikooseis:

    Toldo

    Zanetti-Samuel-Cordoba-Wome

    Stancovic-C.Pizarro-Figo/Solari

    Martins-Adriano-Drogba

    VAHETUSED:
    César
    Mihailovic
    Zé Maria
    C.Zanetti
    Figo/Solari (vahetan neid koguaeg)
    Recoba
    Cruz

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

      Alustain otsast jälle CCC-st ja Leedsiga, hetkel paneb Cresswell hullu ja on klubi Top Scorer. Samuti olen ka Inglise koondise posti otsas ja ka Hulse nihverdaisn koondisse, kus ta löönud 3-st 3. Championshipis võitlen Cardiffiga esikoha pärast hetkel.

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

        Kurat no ikka närvi ajab kui 95% mängudest lüüakse lõpus viigivärav

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

          Algselt postitas Zaeka


          Kurat no ikka närvi ajab kui 95% mängudest lüüakse lõpus viigivärav
          no kurat..pane kaitsvamaks siis
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

            se ei aita, aninult siis kui oled rohkem kui 1 väravaga ees

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

              Algselt postitas Zaeka


              se ei aita, aninult siis kui oled rohkem kui 1 väravaga ees
              mul sellist probla viimasel ajal pole, sest maksimum mis vastane suudab 4-0 pealt on 4-3 tagasi tulla.

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                Ma ei tea ma olen igal juhul peaaegu jaanuaris ja siiamaani 1 kaotus kui ma ei eksi.
                ja see mingilt haledalt meeskonnalt.
                adriano ikka ainult skoorib. 23 mängust 24 kolli. pole paha
                aga martinsil veel 2 kuud vigastus ja kõik näitajad on mingi 1.5 kuuga u 4 palli võrra maha läind

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                  eriti mõru oli champions league\'i kolmandas voorus liverpooli kaotus skontole 0-5
                  Mäng kalab ikka pisut

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                    teen Newcastle´ga, hullult ajab närvi, et sinu juhitava meeskonna ründajad sellised kotikud on. mängisin Boltoniga, esimesel poolajal 15-0 pealelöökide vahe minu kasuks...skoor 2-0. teine poolaeg: pealelöögid 3-0 vastaste kasuks....seis 3-2
                    ½121½

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                      Algselt postitas Hughes


                      teen Newcastle´ga, hullult ajab närvi, et sinu juhitava meeskonna ründajad sellised kotikud on. mängisin Boltoniga, esimesel poolajal 15-0 pealelöökide vahe minu kasuks...skoor 2-0. teine poolaeg: pealelöögid 3-0 vastaste kasuks....seis 3-2
                      kõik oleneb kuidas sa neile söötu mängid, kui ikka inglise stiilis siis finishing, heading, jumping, strength kõik võimalikult kõrgele 17-20. zigic oli vist selline hea mees kes palju skooris.

                      hetkel mu ründajad ei ole nagu kotikud, 40 mängu ja 108 väravat üleüldse kogu hooaja peale kokku.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                        Keegi networki ei viitsi w?
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                          Algselt postitas 2cool4school


                          Keegi networki ei viitsi w?
                          Pole kooliajal selliseks asjaks aega, ehk talvevahejal kui leiab kellegi väga hea ühendusega hostija.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                            sain ka eile lõpuks mängu kätte, enamik õhtust kulus uuendustega tutvumiseks (treeningsüsteem nt on päris harjumatu) - aga mis juhtme ikka päris kokku keeras, oli - mängides Hull Cityga viiest sõprusmängust ja kolmest liigakohtumisest mitte ainukestki väravat! Pealelööke samas üldiselt vastasega võrdselt või koguni rohkem. Proovisin siis üles kaalu lisada ja Shotimaalt paar noort ründajat majja tuua - niipea kui olin oma suht hää pakkumise teinud, hakkasid omakorda bidima premieri klubid ja mis mul enam nendega siis kaasa rääkida. Doh. Õnneks on mul täna nii tõbine olla, et õnnestub ehk töölt põgeneda ja asi tõsiselt käsile võtta.

                            Kuidas muidu see team talk pikemas perspektiivis meeste mängule mõju avaldab - kui järjepanu kehvasid esitusi teinud mehele iga vaheajal ja mängu lõpus angry olla, kas võtab end kätte ja hakkab mängima ka lõpuks?
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                              Algselt postitas fitti


                              Kuidas muidu see team talk pikemas perspektiivis meeste mängule mõju avaldab - kui järjepanu kehvasid esitusi teinud mehele iga vaheajal ja mängu lõpus angry olla, kas võtab end kätte ja hakkab mängima ka lõpuks?

                              Mul oli mäng poolajal vist kas 1-2 taga ja poolajal ütlesin meestele, et juu kän tuu it ja võitsin 4-2 lõpuks. Peale mängu uudistes keskkaitse pasundas, et võit tuli tänu treenerile, kes poolajal oma mölaga mehed mängima pani....nii palju siis TT\'st.

                              Ja kui äängri olla, siis mul keskkaitse meedia vahendusel jälle pasundab, et valasin oma viha välja. Muidu tore poiss on, mängib hästi, aga kipub liiga palju seletama...peaks teipi hakkama kasutama treeningvahendina.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                                FM 2006 on nii toretaks tehtud...juhtisin 75% hooajast kuid siis võitis selle juve...Italian Cupi Finaalis on Juve ja Inter..Ise tegin teistele 5-0 ja siis Fiorentiina arvas et teeb mulle lihtsalt 2-0..CLis oli ka tore...Bayerni võitsin kokkuvütes 4-0 ja Manule kaotasin 4-2..poolfinaalis...SUURED TÄNUD SIGAMESILE
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X