320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

    Küsimus:Milles SiGames süüdi on

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

      Vastus:Mäng on mõnusalt ebareaalne
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

        Algselt postitas 2cool4school


        Vastus:Mäng on mõnusalt ebareaalne
        Pall on ümmargune...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

          Dida lööb pallist möödaNo jah põhimõtteliselt tulid just sellistel tähtsatel mängudel libastumine
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

            Algselt postitas 2cool4school


            Dida lööb pallist möödaNo jah põhimõtteliselt tulid just sellistel tähtsatel mängudel libastumine
            Ikka juhtub ju

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

              Seda jutu olen mina ka tavaliselt iga mängu alguses rääkinud, kuid tegelikult tuleneb see sellest, et olen \"koba\" ning pole veel mängu õieti tundma õpinud.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                Algselt postitas gamer


                Algselt postitas 2cool4school


                Dida lööb pallist möödaNo jah põhimõtteliselt tulid just sellistel tähtsatel mängudel libastumine
                Ikka juhtub ju
                Tegijal juhtub nii mõndagi
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                  Nagu 2cool.. ütles võitsin mina liiga ära juvega. läksin interist juvesse. ja liig kapi võitsin kaa ära. nüüd oleme mõlemad mm\'il. mina itaalia, tema venkudega.
                  alagrupist sain ma edasi 9 punniga. kusjuutes viimases mängus panin mängu varumehed ja need paugutasid 6-0 togole. venkud eesotsas 2cooliga saig tänu võidule tšehhi üle, suurelt, 5-0(vic oli) edasi. minu vastaseks on portugal siis veerandfinaalis ja tema vastaseks on kreeka. brasiilia on FMis väga kahtlane(niikaua kui mina mängind seda olen).kukkus alagrupist juba välja. ja sama juhtus ka siis kui ma inglismaaga mmil olin. niiet kummaline. aga totti lõi igas alagrupimängus 2 väravat niiet mees on hoos. buffon on 4 kuud väljas niiet see on 1 suur tagasilöök rsk, aga usun, et mm\'i võidan ikka ära

                  juvesse tuleb 1.juulil 2 meest: Hleb ja Pauleta. ning nüüd on weel 37 milli kulutada. vaja oleks kindlasti paremkaitset, kele ma ka vb saan(Belletti) ja 1 keskkaitsegi poleks paha.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                    Algselt postitas riks12


                    Nagu 2cool.. ütles võitsin mina liiga ära juvega. läksin interist juvesse. ja liig kapi võitsin kaa ära. nüüd oleme mõlemad mm\'il. mina itaalia, tema venkudega.
                    alagrupist sain ma edasi 9 punniga. kusjuutes viimases mängus panin mängu varumehed ja need paugutasid 6-0 togole. venkud eesotsas 2cooliga saig tänu võidule tšehhi üle, suurelt, 5-0(vic oli) edasi. minu vastaseks on portugal siis veerandfinaalis ja tema vastaseks on kreeka. brasiilia on FMis väga kahtlane(niikaua kui mina mängind seda olen).kukkus alagrupist juba välja. ja sama juhtus ka siis kui ma inglismaaga mmil olin. niiet kummaline. aga totti lõi igas alagrupimängus 2 väravat niiet mees on hoos. buffon on 4 kuud väljas niiet see on 1 suur tagasilöök rsk, aga usun, et mm\'i võidan ikka ära

                    juvesse tuleb 1.juulil 2 meest: Hleb ja Pauleta. ning nüüd on weel 37 milli kulutada. vaja oleks kindlasti paremkaitset, kele ma ka vb saan(Belletti) ja 1 keskkaitsegi poleks paha.
                    Venemaa on tore!!!Minu jaoks tundmatud mehed siiski...räägin lähemalt siis enda mängudest..


                    Venemaa 1-2 Kolumbia

                    esimene mäng üldse venelastega...jättis suht kauni mulje, see mäng näitas vähemalt meestel on potensiaali..

                    Venemaa 2-1 Lõuna Korea

                    Ka see oli hea mäng, mingi korea mees sai kobinal sisse...

                    Venemaa 5-0 Tsehhi....

                    täitasa lõpp mäng..ise lootsin viigi välja venitada ja siis vaadata kas saan edasi..tänu sellele 5-0 le jäigi tsehhi välja knockout ringidest...teisena sai edasi kolumbia...
                    Kreekale loodan ära teha...Venemaa jalkpalli liit lootis näha alagruppi turniiril ilusat mängu kuid edasi pääsemine oli ainult boonus!!!
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                      Ma panin vahepeal U21 EM-i kinni Inglismaaga, nüüd täiskasvanute MM ees ootamas ja sealgi ootused kõrged.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                        Sooviks ka seda mängu niiväga
                        Kellegi seda müüa ei ole:P?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                          Ja võitsin kreekat..2-2 läks lisaajale...120 mintil võitsin...nüüd rootsi vastas
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                            rootsiga läks kahjuks kehvasti
                            Rootsi lõi nurgalöögist värava...minule päästis viigi sychev...

                            Penadel kaotasin 2-3...
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                              4x Eestiga Hispaania vastu juhtima minna pole häbiasi, mis sest et lõpuks 4:4 viik ja Jäägeri punane Viimane viis meid penaltist 3:4 juhtima. Teised väravad siis 2 Neemelolt ja 1 Konsalt.

                              http://www.soccernet.ee/img/uudised/2.JPG

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                                Täiskasvanute MM kinni pandud ja Inglise FA minuga väga rahul, finaalis võitsin Paraguaid 2-1, Kolmanda koha medalid pälvis Brasiilia. Nüüd Leedsi kallale tagasi ja seda hooajaks komplekteerima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X