320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sokker.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Sokker.org\'

    Algselt postitas arvaja


    Algselt postitas Swifty2002


    Algselt postitas svennus


    Täpselt! Teksti on suht nõme vaadata, kui mängu 2d-s vaatad siis näed kohe ära mis valesti tegid ja kui head su mehed tegelikult on.
    Sellesk peaks natuke mootorit vast parandama...praegusest 2d\'st küll suurt aru ei saa, ainuke millest aru saab et mehed on idioodid.
    Kui su mehed natuke paremad oleksid ega nad siis nii sitasti ei mängiks
    No ma ei tea skillide järgi nagu peaks oskama...aga vahel teevad nagu selliseid lollusi mida migni 8a teeks.

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Sokker.org\'

      Algselt postitas arvaja


      Algselt postitas Drogba


      Algselt postitas TrevoR


      Ma olin teises liigas, siis lõpetasin ära. Mulle ei meeldi.
      Mulle tundub see küll vähe usutav
      Mis su enda meeskonna nimi oN?
      Q.P.R

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Sokker.org\'

        Algselt postitas Swifty2002


        Algselt postitas arvaja


        Algselt postitas Swifty2002


        Algselt postitas svennus


        Täpselt! Teksti on suht nõme vaadata, kui mängu 2d-s vaatad siis näed kohe ära mis valesti tegid ja kui head su mehed tegelikult on.
        Sellesk peaks natuke mootorit vast parandama...praegusest 2d\'st küll suurt aru ei saa, ainuke millest aru saab et mehed on idioodid.
        Kui su mehed natuke paremad oleksid ega nad siis nii sitasti ei mängiks
        No ma ei tea skillide järgi nagu peaks oskama...aga vahel teevad nagu selliseid lollusi mida migni 8a teeks.

        Sokker ei olegi päriselu

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Sokker.org\'

          Ikka see \"mul on pikem kui sul\" teema. Kas selline võimalus puudub, et mõlemad mängud on head või halvad? Kas üks peab alati teisestparem olema???

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Sokker.org\'

            Muidugi peab yks teisest parem olema :P

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Sokker.org\'

              Algselt postitas Bobik


              Ikka see \"mul on pikem kui sul\" teema. Kas selline võimalus puudub, et mõlemad mängud on head või halvad? Kas üks peab alati teisestparem olema???
              et nagu on keegi praegu sokkerit millegagi võrrelnud? et mis on parem???

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Sokker.org\'

                Vapšee hull mäng. Pallihoidmisprotsent oli esimesel minul 40 % ja teisel poolajal 37 % ning ikka lõi mõlemal poolel värava ja võitsin.

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Sokker.org\'

                  Algselt postitas Saarlane


                  Vapšee hull mäng. Pallihoidmisprotsent oli esimesel minul 40 % ja teisel poolajal 37 % ning ikka lõi mõlemal poolel värava ja võitsin.
                  Kontrad:P

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Sokker.org\'

                    Kas sokker.org-il on ka mingi spets proge, millega saab parima koosseisu panna nagu hattrickil neid on.??

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Sokker.org\'

                      Algselt postitas Swifty2002


                      Algselt postitas Bobik


                      Ikka see \"mul on pikem kui sul\" teema. Kas selline võimalus puudub, et mõlemad mängud on head või halvad? Kas üks peab alati teisestparem olema???
                      et nagu on keegi praegu sokkerit millegagi võrrelnud? et mis on parem???
                      loe postitusi hoolikamalt.

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Sokker.org\'

                        Algselt postitas sdude


                        Kas sokker.org-il on ka mingi spets proge, millega saab parima koosseisu panna nagu hattrickil neid on.??

                        Kas mõtled selliseid progresid nagu ht buddy jne?Kui nii siis mingi progre on ka sokkeril olemas nimega sokkermon.

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Sokker.org\'

                          mul kahjuks sokkermon ei tööta
                          Vb ei oska liccalt käima panna

                          Kommentaar


                            #58
                            Tõstaks siis seda teemat natuke.

                            Uudiseks niipalju, et sokkeri scriptisüsteem on täielikult ümber tehtud ja mõne kuu jooksul tutvustatakse lõpuks sokkeri uut disaini, mis ideaalis peaks siis palju atraktiivsem olema ja kasutajaid juurde meelitama .

                            Kommentaar


                              #59
                              Hakkasin Sokkerit just teist korda mängima. Kunagi, kui oli liiga suur HT sõber, siis SK ei istunud. Praegu millegi pärast meeldib rohkem, samas ka HT ikkagi huvitab. Uus väljanägemine isegi olemas, pole küll ideaalne, kuid kõlbab küll. Mängimast see mind ei sega.
                              Korralik noortesüsteem - lemmikuks on põnevam treening ja kindlasti meeldib mänge vaadata. Nüüdseks on ka U21 meeskonnad olemas.

                              Igatahes, kellele manager mängu meeldivad, siis proovige järgi. Kohe on uus hooaeg algamas. Esmaspäeval ,kui õigesti meeles on boonused tulemas, st. praegused regajad saaks kerge boosti alustuseks. Aadress kah, loodan, et on lubatud, kui mitte, siis andke tead - http://www.sokker.org/?lang=ee

                              Kommentaar


                                #60
                                Teeme teemale upituse.

                                Ja lisaks kõigile vastuolijatele veel, et sokker.org on ikkagi reaalelulisem kui HT. Minu jaoks on just põnev vaadata oma mänge, mitte lugeda teksti, kus vähe sellest, et lüüakse enne lõppu absurdne hulk väravaid, vaid saadakse ka kahe minut jooksul kaks penaltit... jne
                                Ja sokker.org vähemalt löövad väravaid ründajad (tavaliselt), HT's aga teevad seda randomi alusel kõik meeskonna liikmed.
                                Pealegi on sokkeris tulemas hulgi uuendusi, mis teeb tolle mängu veel põnevamaks. Ainuke mure, mille võib välja tuua sokkeri mängimisel, ongi just temast aru saamise. Kuna meeskonna treenimine ja manageerimine ei ole mitte lihtsad asjad, siis tuleb endale kõigepealt reeglid selgeks teha, siis foorumist lahkesti abi küsida ja alles siis väitma hakata, et sokker.org on igav ja nõme!
                                Või noh, kui ei meeldi sellised mängud, siis võib ka doomi mängida

                                Igaljuhul uutele lugejatele paar näidet ka:

                                South African national team scoring nice goal on manager game !



                                Kohtume
                                Football manager game online 3D - soccer manager with live animated 3D matches. Register and become manager of your own football club!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X