320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FIFA 06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    a siis siuke probleem ka, et kui ma manager mode-is mõne tiimi eest mängin siis vahetpidamata kõik tiimid vallandavad mu,ehhki tulemused on head, milles probleem?
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas eriklt Vaata postitust
      a siis siuke probleem ka, et kui ma manager mode-is mõne tiimi eest mängin siis vahetpidamata kõik tiimid vallandavad mu,ehhki tulemused on head, milles probleem?
      jälgi oma klubi finantsseisu, see muutub üpriski lihtsalt negatiivseks
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas TheGunners Vaata postitust
        jälgi oma klubi finantsseisu, see muutub üpriski lihtsalt negatiivseks
        a jah, on küll kogu aeg miinustes, aga kuidas seda muuta saab, ühtegi mängijat ostnud pole, mängijate palka olen väiksemaks teinud...
        Koondise põhimängija

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas eriklt Vaata postitust
          a jah, on küll kogu aeg miinustes, aga kuidas seda muuta saab, ühtegi mängijat ostnud pole, mängijate palka olen väiksemaks teinud...
          vaata paremaid sponsoreid
          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas eriklt Vaata postitust
            a jah, on küll kogu aeg miinustes, aga kuidas seda muuta saab, ühtegi mängijat ostnud pole, mängijate palka olen väiksemaks teinud...
            Kui kõik muu alt veab siis tuleks proovida mängijate müümist...

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas -Silver- Vaata postitust
              Kui kõik muu alt veab siis tuleks proovida mängijate müümist...
              kah õige, pane oma need mängijad, kes ei ole 18 parema seas müüki, saad lisaraha ja hooaja lõikes säästad kõvasti raha palkade pealt
              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



              Ken Lee tulibu dibu douchoo

              Kommentaar


                #82
                Bah, osta vabaagente(paku niipalju palka kui võimalik, et kindlalt kätte saada) ja siis müü koheselt maha, easy money.
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  #83
                  tänud teile
                  Koondise põhimängija

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                    Bah, osta vabaagente(paku niipalju palka kui võimalik, et kindlalt kätte saada) ja siis müü koheselt maha, easy money.
                    See on jh väga rahapesu võimalus, kuid tegelt vist illegaalne reaalses elus...Olen kuulnud, et mingid vuti transfer-reeglid on sätestanud, et ostes mängija ei tohi teda kohe edasi müüa...aga vb pole see ka nii.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Homie Vaata postitust
                      See on jh väga rahapesu võimalus, kuid tegelt vist illegaalne reaalses elus...Olen kuulnud, et mingid vuti transfer-reeglid on sätestanud, et ostes mängija ei tohi teda kohe edasi müüa...aga vb pole see ka nii.
                      Eino, daaaaaaaaaa .....

                      Aga fifa manager modes on see sisseleamine väga raskeks tehtud, kui oled mingi 3 hooaega mänginud on Arsenal Coca-Colas, Rooney Chelseas ja ManU kükitab kuskil tabeli keskel + suured klubid on kõik oma tulevikutähed maha müünud (Mikel, Dos Santos jne).
                      Lisaks noortesüsteemist tulevad ka CDM'id kes on Clinical-Strikerid ja ST'd kes on Ball-Winnerid, tegijad pühendavad 1/100000 oma ajast manager-mode peale.
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Homie Vaata postitust
                        See on jh väga rahapesu võimalus, kuid tegelt vist illegaalne reaalses elus...Olen kuulnud, et mingid vuti transfer-reeglid on sätestanud, et ostes mängija ei tohi teda kohe edasi müüa...aga vb pole see ka nii.
                        kui mängijaid liiga vähe et osta tuleb osta odava raha eest inglise neljanda liiga mängijaid

                        Kommentaar

                        Working...
                        X