320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Dugout-Online

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas manpe Vaata postitust
    Nagu ma aru saan, see tuleb tasuline ?
    Jah seda küll, aga noh, tuleb pubis 2 õlut kuus vähem lihtsalt juua.
    asi on seda väärt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Jah seda küll, aga noh, tuleb pubis 2 õlut kuus vähem lihtsalt juua.
      asi on seda väärt.
      Kuidas sa tead, mäng pole väljaski veel. Ma siiski eelistan mänge mis pole omakasupüüdlikud, taoliste mängude jaoks on tähtis vaid bisnes.

      Jääme DO piiridesse.

      @kuramusevaim - ma mängin footstari ka Mis user oled ? Ma olen Omar Paju, Eesti koondise keskkaitsja. Hattrick imeb samas, võid sealt quittida

      Kommentaar


        Algselt postitas manpe Vaata postitust
        Kuidas sa tead, mäng pole väljaski veel. Ma siiski eelistan mänge mis pole omakasupüüdlikud, taoliste mängude jaoks on tähtis vaid bisnes.
        ma testin FMLi, seeps ka tean.

        Kõik mängud on bznz, reklaami näed ju igal pool mõttetult hulpimas.
        DOs ja HTs reklaamib ennast nii läbi gogli sitaks reklaame

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          ma testin FMLi, seeps ka tean.

          Kõik mängud on bznz, reklaami näed ju igal pool mõttetult hulpimas.
          DOs ja HTs reklaamib ennast nii läbi gogli sitaks reklaame
          DO on hetkel liiga väike, et normaalsele kasumile mõelda. Need reklaamid on vaid selleks, et serverit ülal pidada ning kes tahab, see toetab mängu ning saab selle eest paar lisavõimalust juurde (mis ei anna mingisugust mängulist eelist). Korraliku kommertsi pole veel välja kujunenud, mistõttu internetis pole reklaame DO kohta või on mõnes kohas (enamasti Sloveenia saitidel). Kui oleks, siis ma ei peaks ise seda mängu reklaamima :P

          Aga see kõik ei oma tähtsust. Jääme mängu sisu ja arutelu juurde. FML ei puutu siia.

          Kas on siin kedagi kes seda mängib või liitus ?

          Kommentaar


            ma ütlesin, et ma mängin, JK piraaja 1.2 siis, meistriliiga sats Hyders lylitas mind karikast 0:1 välja

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              ma ütlesin, et ma mängin, JK piraaja 1.2 siis, meistriliiga sats Hyders lylitas mind karikast 0:1 välja
              Aa Piraaja jah Ma olen sinuga vist isegi mänginud. Btw, sul on osad väga head mängijad, maailmatasemel. On kavas ML-i ka tulla ? :P

              Kommentaar


                ma olen pigem poolkõva tiksuja, nii et esialgu jään divarisse :P, ründajad veel liiga noored et ära lüüa.

                Kommentaar


                  Mäng on nüüd eesti keeles ka saadaval !

                  Kommentaar


                    Keegi mängib ka seda veel?

                    ise alustasin eelmise hooaja keskel ja teise liigasse ei jõudnud tõusta. enne uut hooaega, mis algab täna, olen ostnud mõned mängijad et meeskonda tugevdada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                      Keegi mängib ka seda veel?

                      ise alustasin eelmise hooaja keskel ja teise liigasse ei jõudnud tõusta. enne uut hooaega, mis algab täna, olen ostnud mõned mängijad et meeskonda tugevdada.
                      Just tegin endale sinna teami paar päeva tagasi ning üritan sellest aru saada.Lihtsalt tahaks peale HT veel midagi pelada

                      Kommentaar


                        Mängu ähvardas vahepeal sulgemine, kuid mängijate kogukonna tugeval survel tuldi sellest välja. Probleem oli selles, et mäng töötas kahjumiga.

                        Nüüdseks on DugOut-Online omanikke vahetanud ning mänguga tegeleb ka selle esialgne looja, kes vahepeal selle juurest eemal oli. Mängu polnud põhimõtteliselt arendatud vähemalt 4 aastat, oli enam vähem selline nagu ta loodi. Asjad on nüüd muutunud, mäng soovitakse viia sellisele tasemele, et ta end ära teeniks ning samas tooks juurde ka uusi kasutajaid. Esimesed vihjed arendustööst on juba esilehel väljas ning näha.

                        Eesti kogukond mängus on kahjuks trastiliselt kokku kuivanud. Meid on alles umbes 25 ning Aktiivsed mängijad on Meistri ning esiliigades. Hoolimata sellest, et meid nii vähe on, suudavad meistriliiga tipud vastu astuda ka teiste riikide tippudele, kus aktiivseid kasutajaid on lausa 400+ või enamgi. Pole väga nende mängijate arvudega kursis. Kokku peaks mängima seda veel kindlasti 14 000 inimest.

                        Igatahes võiks ju arvata, et Eestil ja eestlastel pole koondisega selles mängus enam midagi teha, kuid asi on vastupidine. Need umbes 25 inimest, kes alles on toodavad siiski täiesti rahuldaval tasemel uusi mängijaid. Seekordsel MM kvalifikatsioonil said edasi lausa kõik koondised U-17, U-19, U-21 ja NT. Samuti on meie koondisel MM'ilt ette näidata üks võit ja kolmas koht, mis võrreldes teiste maadega on saavutus omaette. Mõelge, türklasi, rumeenlasi, bosniahertsegoviinlasi(vms) on mängus tuhandeid ja meid ainult 25 ja suudame neid võita ning nendega mängida nagu võrdne võrdsega.

                        Igatahes need, kes alles on jäänud, on hingega asja juures. Teame täpselt mida teeme ning eesmärk on alati olla parem kui varem. Eesti on tõesti arvestatav jõud seal mängus .


                        Seega ootame UUSI JA AKTIIVSEID mängijaid, sest tegelikult see on üks parimaid jalgpallimanagere internetiavarustes ning lisaks sellele on selle arendamisega uuesti algust tehtud!

                        Ise olen Meistriliiga klub BV Boestonia Viljandi ning U-17 coach. Viisin selle koondise täieliku autsaiderina esimest korda maailmameistrivõistlustele.
                        https://www.facebook.com/FellinJK

                        Kommentaar


                          mängul foorumit ei olegi? Võimatu on seda leida.

                          Kommentaar


                            Mängu foorum on sisseloginud kasutajatele "DO Community" nime all.
                            https://www.facebook.com/FellinJK

                            Kommentaar

                            Working...
                            X