320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    njah ma ka alustasin updateud versiooniga mängimist derby-ga,alguses 1 divar ja 27 milli klubivõlg kaa.alguse sain kohe westi sainida. 1 divari lõpetasin 1 punktise kaotusega liidrile ja läksin premerisse,tegin paar ostu kaa,sest uus board tuli ja võlg kadus ära.1 hooaeg jäin 12 kohale.Siis sain gudjonnsoni ja hasselbainki ja abreu ja juninho ja blaco(mõned juba esimesel hooajal premeris soetatud).Kaitset tugevdasin dirkx-i näol.2 hooaeg premeris läx juba paremini ja lõpetasin 3 kohaga.cl-i sain kaa,tugevduseks ostsin veel valenciast rufete,baraja,kily,samuti soetasin marco ferrera.1 grupist cl-is pääsesin edasi,aga teisest grupist langesin napilt välja,võrdsed punktid real madridiga.aga realil parem väravate vahe ja omavahelised mängud ka tema kasuks.aga liiga suutsin võita ja samuti fa cupi.nüüd on plaanis osta morientes kes ei ole realis rahul ja steven gerrard,kes samuti on transfer listi pandud.vot selline seis siis.vaatan mis uus hooaeg toob.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      khmmm....... ma tean küll et Hollanid ja Inglise liigal on suur vahe aga ikkagi toon näite.......... PSV-ga võidsin esimene hooaeg kohe 28 mängu järjest........ kuna minusugune 0 vend cmis võis esimesel hooajal kohe siukse asjaga Hollandis hakkama saada siis võis ka tema kui ta on teadjam vend Inglismaal sellega 5-6 hooajal hakkama saada nii et väga võimatu pole.... ma nii palju ostsin PSVsse (west,chiotis, tsigalko, N\'Dyaei, Jönsson)
      fc pohmell

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Originally posted by zoolazorts


        Originally posted by mad_fm


        Mida iganes, mida su screenshotid siis lõppude lõpuks tõestavad? Hea tahtmise juures saaks seda saavutada iga 1. liiga meeskonnaga-jumal kui piisavalt aega on iga non divisionis asuva meeskonnaga. Kui on viitsimist ei pea ju kõike mänge ära salvestama, ja ctrl-alt-del aitavad alati. Persse inglise liigas sa ei võida ausalt 30 järjest, raudselt tuleb mõni lambi viik charltoni või W.B.A.-ga või siis kelle kuradiga. Siis teine võimalus kui kaotusi ja viike ei salli teed väikese tsiki-prikiga nii, et neid ei tule ja oled jälle võidu lainel-Milleks keksida?
        Pea seda nii absurdseks kui tahes, aga ma ei kasuta selliseid võtteid. Mille järgi sa otsustad et see võimatu on? Et kuna sina ei suuda, siis ei suuda teised ka.... Kui see nii ei ole, siis what\'s the point of argueing

        Ok.

        ...ja muideks, eputada pole mul plaanis olnud
        IRW

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Originally posted by zoolazorts


            Originally posted by Devil

            IRW
            lihtsalt naljakas on ytlus, et eputada pole mul plaanis olnud kuigi viskad siia omastarust tasemel saavutusi ... millega võin isegi mina hakkama saada:P .... vaata kui sul mängija keskmiseks tuleb yle 9,88 vat siis on juba tase 8,43 vms on täiesti normaalne nähtus ja siukse tulemuse peale pole tõesti midagi öelda kuna see on nii TAVALINE

            PS. loomulikult 9,88 pole reaalne ehk siis võibolla mõnel ronaldol meie õlleliigas

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              nendes ronaldinho screenides nüüd küll tõesti midaghi erilist ei olnud. mul on tunduvalt sitemad mehed saanud samasuguse hooaja keskmise reitingu

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                :P Zoolazortz mis puutub Shoti liigasse, siis vaata eespool kuskil teemas on selline vend nagu Darren väikeseid screenshotse lasknud :P Vot need on tasemel ja lausa ilus silmale. Nii, et Madalam div madalamaks, aga kôik on vôimalik!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Mõned screenid mängijatest, kes noorteakadeemiast on sirgunud. Ma mäleta, et mul CM3-seerias kunagi nii andekaid oma kasvandikke oleks olnud.

                  Barry Boyle
                  Boyle promotedBoyle\'s factfile

                  Chris Woodley
                  Woodley promoted
                  Woodley\'s factfile

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Originally posted by zoolazorts


                    Originally posted by mad_fm

                    jah saada mulle sav game faile.... iseasi kui mitu korda sa nende saamiseks loadima pidid.
                    Issand mihuke frukt...


                    ahjaa... siin on veel mõned screenshotid, kui kedagi huvitab...
                    Huvitav, mida sa suudaks teha Liverpooliga siis, kui sa mängida oskaksid......
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      niih.. ma lõpetaisn oma esimese hooaja Wolvesiga.. võitsin divvari ja liigakarika.. fa cupis kaotasin finaalis manule... nüüd premmis olen peale 7-t mängu neljas
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        keegi võiks Ajaxile taktikat pakkuda ,et van der Vaart hakkaks hästi mängima mitte koguaeg rating 6 oleks.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Milles probleem?
                          Pane 11 meest platsile ja 5 vahetusse.
                          Sobib Ajaxi taktikaks?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Originally posted by Epic


                            keegi võiks Ajaxile taktikat pakkuda ,et van der Vaart hakkaks hästi mängima mitte koguaeg rating 6 oleks.
                            Kui sa ei suuda taktikaid ise panna on suht mäda küll...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              Siuke imelik asi juhtus ,et Michael Owen kadus järsku 2003. aastal mängust ära
                              sai surma või läks pensionile jube imelik

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Ma olen jõudnud aastasse 2033. kogu aeg olen mänginud Chelsea-ga. Naelu on kogunenud 1,35 miljardit ja karikate võitmine pole mingi probleem. Negatiivne on mängijate vähesus, umbes aastast 2020 pole euroopa tippklubidel täis komplekti mängijaid(va. inglismaal). Kas keegi on kaugemale viitsinud mängida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X