320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'


    Aga mis on olnud teie kõige kallim müügitehing? Minul on seni olnud Arsenaliga mängides Vieira - Barca ostis ta 67 miljoni poundi eest. pärast seda lubas mul klubi teha oste kuni 120 miljoni eest.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Ma pean praegu pedro munitisele maxma 250.000£ nädalas (omaarust pole saanud elu sees nii palju palka kellelegi pakkuda ja nüüd olen 4 milliga miinustes, uut lepingut ka vend ei taha nii et tuleb maha müüa (kusjuuras mu 8 parimat meest saavad sama palju palka kokku ja munitis mul vahetusmees


      kõige kallim tehing on mul vaid 32,5mln ja seda Buffon\'i eest
      ok nüüd nesta 34,5 aga sinu 68milline see ei küündi

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Mingi eri kummaline asi juhtus praegu.
        Mängisin rahulikul CM 01/02-te siis nagu mäng kadus ära aga kui uuest tahan hakkata mängima siis ütleb, et CM 01/02 is alredy running on this machine! JAMA VÄRK!!!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Pole asjas suurem profi, nii et äkki oskab keegi õelda kuidas ma saaksin kohe algusest peale Eesti koondist juhtida?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'


            Minu teada peab koondise treeneriks siiski kandideerima. Aga võimalik et ma ise ka lihtsalt ei tea nippi.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Eesti koondise treeneriks ei saagi!!!
              Aga kui tahad mõnd teist koondist alguset peale juhtida siis lihtsal valid klubi asemel koondise.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Eesti koondise managerix saab juhul kui eestist on mängus vähemalt 1500 (vist ei mäleta täpselt ,kui keegi teab võib täpsustada) mängijat ma tegin näitex eesti liiga klubid ja pnain eestlased ikka mängima ka kuigi mõni mängija jäi siiski puudud aga cm lõi teisel aastal ise mõned mängijad juurde (nt 15 erinevat jäägerit )

                Sõber jäi just eesti koondisega napilt em2004st välja playoff rumeenias jäi 2-2 aga kodus tuli kaotus vastu võtta kusjuures oli ühes alagruppis türgi venemaa horvaatia ja slovakkiaga , türgi jäi viimasex ja venemaa võitis ära (eesti venemaa 4-1 võõrsil) horvaatia jäi 1 punktiga eestist maha.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Originally posted by Swifty2002


                  Eesti koondise managerix saab juhul kui eestist on mängus vähemalt 1500
                  1500?

                  äkki 250?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    On algamas hooaeg 20016/17 ja Meistrite Liigasse pääses selline meeskond nagu Braintree, kes ei mängi isegi conferense\'is ja polegi nende aastate jooksul ühtegi mängu pidanud Väga kahtlane

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Lõpuks juhtus see mis juhtuma pidi peale Felipao, Mario Sergio, Oswaldo de Oliveira, Paolo Autuori ja Celso Rothi sain lõpuks Brasiilia koondise etteotsa

                      Kuupäev on : 24.11.16 ehk siis 16. hooaja keskel on mul võimalus maailma parimat koondist juhendada

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Originally posted by ethan


                        Originally posted by Swifty2002


                        Eesti koondise managerix saab juhul kui eestist on mängus vähemalt 1500
                        1500?

                        äkki 250?
                        maa ei tea ma ei mäletaa ma tegin päris ammu selle editori värgi siis lugesin palju mehi vajaa ja nii palju tegin ka.

                        tegelt 1500 tundub külll suur agaa ma ei tea

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Esimest korda nägid siukest asja, et mõni manager nimetab mingit meeskonda igavaks:P

                          Nimelt siis siuke tekst tuli :

                          Boring Ipswich

                          Crystal Palace manager Bryan Robson has claimed that Ipswich\'s current side are one of the least adventurous sides in the Premier Division this season.

                          Ega jah hea on öelda kui ise oled teine ja Ipswich on üheksas:P

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Tegemist on anomaaliaga. Teisel kohal - 1) Palace 2) treener Bryan Robson.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              Kahju, et ei mäleta mehe nime, aga kord Iirimaa koondist juhtides kutsusin koondisse mingi 16- aastase tüübi. Panin ta platsile ja mees lõi debüüt mängus 5 väravat...Vahel joppab

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Originally posted by überalles


                                Kahju, et ei mäleta mehe nime, aga kord Iirimaa koondist juhtides kutsusin koondisse mingi 16- aastase tüübi. Panin ta platsile ja mees lõi debüüt mängus 5 väravat...Vahel joppab
                                nja aga palju see nimi ikka loeb niikuinii mees igaks mängux uuesti genereeritaxe suure tõenäolisusega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X