320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Originally posted by zoolazorts
    Maru tark tegu oli see screenshot *.bmp formaadis ära salvestada (minu super-dial-up\'il kulus selle avamiseks ca 7-8 minutit ).
    Heh, anna andeks. Paint`i default on .bmp Ma ei taibanud teda millekski muuks teha. Aga küll ma selle vea hiljem ära parandan.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Niih alustasin mängimist Boltoniga ja algus oli palju lubav kui võitisin 7 mängu järjest siis tulid kaotused ja viigid ning peale 23 mängu juhtisin ikka veel premierit .Siis tuli väike mõõn sisse ja langesin 4 ndaks Kahju oli Ricardo Gardner ist kelle ma olin sunnitud hooaja keskel maha müüma Aston Villa sse kuna ei pannud lepingus minimum fee release clause tähele Summaks oli 6,5 millionit naela , maha sai müüdud ka Okocha (5m) kes ei mahtunud põhirivistusse ning ka Pedersen (2m) hiljem sai veel müüdud N´Gott (1,3m) Akin(1m) Banks(1,5m) Charlton(600k)
      Hooaja algul sai sisse ostetud Kanoute(1,8m) kes ka hooaja algul super mänge tegi ja palju kolle laksis kuigi hooaja lõpus vajus vend ära Sisse sai ostetud ka Piiroja kes ennast tublisti põhikooseisu pressis ja Ivan Campo välja lükkas , tasuta tuli sisse Taribo West ,siis veel superhea kaitse Riggotti(6,5m) ja mingi noore taanlase Jesper Hakansson(1,5)
      Neli mängu enne hooaja lõppu olin veel esimene aga siis tuli neli järjestikust kaotus ja lõpetasin hooaja 5 kohaga.Järgmise hooaja sihiks on CL i jõudmine ja meeskonna täiendamine Taktikaks oli 3-5-2 ja põhikooseis selline
      ------------------------------Jääskeläinen----------------------------------

      ----------------------Piiroja--Riggott--West-----------------------------

      -Giannakopoulus-Nolan-Hakansson-Tofting-Djorkaeff-

      -----------------Jardel-------------------Kanoute--------------------------
      Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
      When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


      Koss on lahe

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Originally posted by K1ly


        Niih alustasin mängimist Boltoniga ja algus oli palju lubav kui võitisin 7 mängu järjest siis tulid kaotused ja viigid ning peale 23 mängu juhtisin ikka veel premierit .Siis tuli väike mõõn sisse ja langesin 4 ndaks Kahju oli Ricardo Gardner ist kelle ma olin sunnitud hooaja keskel maha müüma Aston Villa sse kuna ei pannud lepingus minimum fee release clause tähele Summaks oli 6,5 millionit naela , maha sai müüdud ka Okocha (5m) kes ei mahtunud põhirivistusse ning ka Pedersen (2m) hiljem sai veel müüdud N´Gott (1,3m) Akin(1m) Banks(1,5m) Charlton(600k)
        Hooaja algul sai sisse ostetud Kanoute(1,8m) kes ka hooaja algul super mänge tegi ja palju kolle laksis kuigi hooaja lõpus vajus vend ära Sisse sai ostetud ka Piiroja kes ennast tublisti põhikooseisu pressis ja Ivan Campo välja lükkas , tasuta tuli sisse Taribo West ,siis veel superhea kaitse Riggotti(6,5m) ja mingi noore taanlase Jesper Hakansson(1,5)
        Neli mängu enne hooaja lõppu olin veel esimene aga siis tuli neli järjestikust kaotus ja lõpetasin hooaja 5 kohaga.Järgmise hooaja sihiks on CL i jõudmine ja meeskonna täiendamine Taktikaks oli 3-5-2 ja põhikooseis selline
        ------------------------------Jääskeläinen----------------------------------

        ----------------------Piiroja--Riggott--West-----------------------------

        -Giannakopoulus-Nolan-Hakansson-Tofting-Djorkaeff-

        -----------------Jardel-------------------Kanoute--------------------------
        Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
        When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


        Koss on lahe

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Mängisin kunagi Oxfordiga.Jõudsin premieri 5 aastaga.Premieri võitsin 3 korda 4 aasta jooksul.2 fa kuppi.1 liiga kupp.
          Ahhjaa 1 cl karikas (finaal ac Milaniga 3 :1)

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            maderfakk!! just siis, kui ma olen enda kohta superhea alguse teinud - fc twentega hollandi liigas 11-st mängust vaid 4 kaotust - ei kavatsenud save\'tud mäng enam lahti minna: ytleb et tal pole tempfaile kuhugi kirjutada ja et mul kas kõvaketas täis või kuskil badsectorid... my asss!!!! miks oh miks mind saatus nõnna nöögib?

            muide, edu taga olid mul suurelt jaolt kolm free transferiga tulnud meest: vanameistrid Patrick Mboma ja Asprilla ja noor talent Andrea di Napoli. Mboma lõi kaks hattricki järjest ja kõik olid sillas...mina niisamuti.

            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              23 aastasena teeb Real Madridis tegusid Javier Garcia Portillo . Täitsa lõpp, kuidas Portigoal rokib. Ronaldo vahib pingilt pealt praegu, kuidas Porti Rauli kõrval meeletult väravaid kõksib.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Link läks veits metsa eelmises postis ja muuta ei saa, siis lisan uue postitusena lingi: http://www.hot.ee/robert100/portillo.jpg

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  saaga jätkub... seekord võtsin meelega liiga, kust relegatsiooni saab vaid üks tiim :P - ehk siis shoti - ja meeskonna, mille board on sigarahul, kui me selleks yheks tiimiks ei osutu - Glasgow Motherwell. esimene hooaeg läks ilusti, võite ja viike jäi vaid pisut vähem, kui kaotusi ja 9. positsioon tähendas, et board oli \'extremely delighted\'. Shoti u21 puurilukk connolly oli selles üks peamisi \'süüdlasi\'. aga järgmine sesoon.... see algas lausa fantastiliselt - 20 kaotust, 1 viik.. ja board ikka satisfied. Põhiline proble oli selles, et pall ei läind võrku - mängus keskmiselt üle 10 pealelöögi, aga mitte väravatki! ei aidand ükski treeningprogramm, taktika või uute meeste soetamine. Nyt on selge, et välja ma kukun, ent lootus on mitte kinga saada ja proovida esimesest divarist tõusta.

                  samal ajal teeb noor eesti staar mehetegusid - vaata skriinsotti..
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Motherwell ei ole Glasgow linna klubi.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      ei ole tõesti. ma ei tea, kust võtsin eksiarvamuse, et fir park glasgows asub.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        minu preston ei lähegi enam tööle aga selle eest on nyyd JK Tulevik

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          kas keegi oskaks aidata!?
                          küsimus sellest,et tahaks tausta pilti vahetada,kuna see praegune on siibri ette visanud kas ja kuidas on see teostatav??
                          tänades
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Kui sa mängu installimisel ka pildid kaasasid, siis peaks sul neid seal hulgi olema.

                            game settings -> change backrounds -> on

                            Tõenäoliselt pead sa selle ühe pildi all silmas seda default pilti, kui backrounde ei kasuta. Selle faili nimi on default_pic.rgn ning ta asub cmi data folderis. Pics editoriga saad seda ka muuta, kui isu on.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              Originally posted by Kaarel


                              Kui sa mängu installimisel ka pildid kaasasid, siis peaks sul neid seal hulgi olema.

                              game settings -> change backrounds -> on

                              Tõenäoliselt pead sa selle ühe pildi all silmas seda default pilti, kui backrounde ei kasuta. Selle faili nimi on default_pic.rgn ning ta asub cmi data folderis. Pics editoriga saad seda ka muuta, kui isu on.
                              ole sa tuhandes tänatud!asun kohe asja kallale
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                ok mul siis prestoniga 2 hooaeg läbi suutsin liigas saada esikoha ja nüüd siis meistriliigas.

                                ok see tehtud paar mängu enne hooaja lõppu vist ja siis ma kartsin isegi et äkki ei suuda 1 kohta säilitada

                                veel oli see hooaeg mul suur tegelane Finnan kes on pildi hetkeks juba laenu lõpetanud

                                siis põhiline asetus oli selline

                                ---Papadopoulos--Skalidis

                                Skora--------Alvaro-----Healey

                                Klavan-----McKenna-----Finnan

                                ------Tobros-------Piiroja

                                --------------Wiland

                                praegu alustan siis esimet premieri hooaega

                                suvised üleminekud siis
                                Sisse
                                Jorge Lopez 1,4milli Villarealist
                                Djalminha 1,7milli Deporist
                                Stuart Lowell Bos. Livingstonist
                                Brynjar Gunnarson Free Stoke\'st
                                Richard Lee Loan Watfordist

                                Välja
                                Paul McKenna 750k Bradfordi
                                Graham Alexander 250k Coventrysse
                                Eddie Lewis 100k Triestinasse


                                Praeguseks Premieris mängitud 2 mängu Blackburni võitsin 1:0(Jorge Lopez 4.)MOM R.Klavan
                                ja Southamtonile kaotasin 5:3 (Ormerod 7. 63. Wellens 22. Delgado 53 Thome 59. - Gunnarson 38. 86. Jorge Lopez 82.) MOM Brett Ormerod

                                järgnevad nüüd mängud Manu,West Brom. ja Newcastlega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X