320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    olin reali treener ja aasta oli vist miskine 2007 vms siis võeti nigeeria treeneriks, võitsin nigeeriaga african cupi, confederation cupi, viisin nigeeria world cupile, võitsin ka selle (natuke cheatides) ja mis imestus pärast world cupi öeldakse et see fa is very dissapointed ja next day olingi lahti tehtud - see on tänu siis? viin pisikesed väledad neegri m*nnid mm\'i võitjateks ja nemad lasevad mu lahti...
    miks ei saa - alati saab kui vaja

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Mõtlesin ,et teen endale Ajaxiga ka ühe mängu.Euroopas läheb üli hästi suurte skooridega mängud on Euroopas olnud : 3:1 (võitsin ,Steaua)2:0(võit,Steaua)5:5(Kiievi Dinamo)8:0!!! (võit, Spartaki üle)1:2 (kaotus,võõrsil Realile).Koduses liigassujub üle kivide ja kändude hooaega alustasin 6:2 võiduga siis ei saand mingi 3 mängu võitu nüüd läheb jälle hästi võidulainel tagasi!!!!
      Ostud:
      Raio Piiroja (flora) 2,4 milli (ma ostan alati nata kalli võitu)
      Kim Källström (häcken) 3 milli
      Joel Lindpere (valga) 600 tuhat
      Bernardo Romeo (san Lorenzo) 10 milli (väravaid ikka lööb piisavalt)
      Taribo West (free)
      Alonso Solis (free) (soovitan ,vähemalt mul mängib küll hästi)
      Uwe Gospodarek (free)
      Kiko (free) (väga norm mängija)
      Hugo Pinheiro (Marinhense) 220 tuhat

      Müügid:
      Jussi Kujala (Willem II) 600 tuhat
      Kiran Bechan(eindhoven) 525 tuhat
      ja osad mehed veel free transferi

      Mul juhtus üks väga tobe asi kõigepealt sai väravavaht punase töin teise VV T.Westi asemel sisse siis 10 minuti pärast oli VV vigastatud ja panin Piiroja väravasuule.
      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Kas keegi oskaks öelda kuidas ma pilte saan teha(CM 01\\02)???
        sigpic

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Kui mõtled \'screenshoti\' tegemist, siis vajuta \'print\' klahvi (window mode\'i puhul alt+print), seejärel ava mõni pildiprogramm (bmp, jpg) ning vajuta \'copy\'.

          Selleks, et aga mängu sisse pilte lisada, kasuta piced.exe programmi, mis cm-iga kaasas on.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Mul on jõudnud mäng vahepeal tuksi minna ja olen uuesti sisse installinud.Nüüd mängin Interiga.Noh lõpetasin esimese hooaja jäin Serie A`s teiseks Roma võitis 88 punniga mul oli 79 punni kolmas oli Atalanta kellel oli 71 punni.Parim väravakütt oli minu Fausto Rossini tänu sellele et ostsin ta Atalantast ,aga mul kuju lõi ka 21 mängus 21 kolli imeline.Italian Cupi suutsin 4-3 vahega Juve ees võita.Uefas sain juba 3-ndas ringis itaaliasse jääda kuna tuli kokkuvõtes alluda Milanile 5-3.Toldoga olen tõsiselt hädas mees suudab ikka punaseid saada.Aga hooaeg möödus suurepäraselt lootsin ,et saan sinna neljanda koha juurda ,et tagada pääs meistrite liigasse ,aga sain medalid ka.Ootan nüüd parimate mängijate loosimist vaatan mitu minu mängijat siis on.Järgmisest hooajast niipalju ,et looda Serie A võita ja CLis jõuda vähemalt veerand finaali ju suvel tuleb paar suur ostu ka teha ma ikka tavaliselt ostan Battikolli.Muidu olen ostnud A.Nesta,F.Rossini,Edu,Hugo Pinheiro,Kiko,Solis,West ja palju noori ,vanad keda ei kasuta viskasin välja.Müükidest olid suuremad Seedorf dortmundi ja paar suurt müüki tuleb veel Sergio Conneciao,Sükur,emre tal koguaeg see viga ,et ei suuda itaalia eluga kohaneda.Mängin sellise taktigaga:
            GK

            D D D D
            DM
            M
            AM
            F F F
            sigpic

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Noh just lõpetasin oma teise hooaja täielik ebaõnnestumine Serie A`s alles 6-es CL`is sain esimesest gruppi faasist edasi ,siis sain surmagruppi Liverpool,Barcelona ja ManU.Jäin gruppis tänu kõikuvale mängule viimaseks tegelikult nii oli kogu hooaeg lõpus leidsin oma mängu üles ja uppitasin kuidagi ennast kuuendale kohale noh väike võimalus oli tulla nelja parema hulka aga ,siis tuli alistada võõrsil Bologna kes oli neljas kodus Atalanta kes oli kolmas ja liider Roma võõrsil ja paar tagumise otsa tiimi ka aga Bolgnalt sain lutti ,Atalanta ja Romaga viiki ja tagumised võitsin ära kokkusain 60 punni 3 punna CLi kohast ja seal oli Milan.Siin Tabeli esiots kuni minuni 1.roma 2.Lazio 3.Atalanta 4.Milan 5.Bologna 6.INTER. Serie A parim väravakütt oli teist aastat järjest minu Fausto Rossini 21 väravaga ostsin sisse suvel Coco ja Boa Morte kes jäi mulle Portugali koondises silma ja palju palju noori mängijaid.Italian Cup ebaõnnestus kõige rohkem kaotasin kohe teises ringis ehk kohe kui alustasin ja ise kaitsin tiitlit,Kui tiitlite peale jutt läks siis ilma tiitlita ei jäänud ikkagi võitsime Italian Super Cupi.Mida teha kas suur uuendus teha ,et saada tiitlile järgmine hooaeg näeb ma arvan ,et suvel vahetan välja mõned kaitsjad nt Ivan Cordoba ja keskele tahaks ka Materazzisist tugevamat.Ootusetele hooaeg ei vastanud.
              sigpic

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                MIs patche tee downloadisite kui hakkasite mängima? Updated? Patches?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  ise olen praegu real madridiga 2005.-ndas aastas.
                  1. hooaeg
                  hispaani liigas teine(barcelona järel)
                  meistrite liigas langesin teises grupis välja
                  spanish cupi võitja
                  2.hooaeg
                  hispaania liiga teine(barcelona järel)
                  meistrite liiga langesin välja veerandfinaalis kaotusega bayerile
                  spanish cupi võitja
                  3.hooaeg
                  hispaania liiga võitja(barca teine)
                  meistrite liiga võitja---finaalis võitsin 3-2 roma (9\' zidane 30\' morientes 90\' pen vieri---6\' montella 62\' candela)
                  spanish cupi võitja
                  4.hooaeg
                  hispaania liiga võitja(barca teine)
                  meistrite liiga võitja---finaal juventuse vastu, võitsin 3-1 (8\' raul 23\' vieri 27\' munitis---80\' rivaldo
                  transferid(inglise naelades)
                  ostud:
                  30 mil. christian vieri
                  20 mil. alessandro nesta
                  8.25 mil. taribo west
                  19. mil fabio cannavaro
                  2 mil. lago(tuleviku jaox (tal tehnika ja triblamine 20)
                  5.6 mil. gabriel milito
                  edgar davidsi saan ka kohe varsti kätte 12 milliga

                  myygid:
                  11 mil. taribo west (ei meeldind teistele mängijatele ja klubi juhtkonnale)
                  15. mil. steve mcmanaman
                  7. mil santiagi hernan solari
                  12. mil ivan campo
                  10. mil albert celades
                  8.mil aitor karanka

                  koosseis on siuke:
                  --------------------------casillas-----------------------
                  ------------nesta------cannavaro-------milito--------
                  salgado------------------------------------------carlos
                  ---------------makelele-------zidane-----------------
                  ---------------------------figo--------------------------
                  -----------------vieri--------------raul

                  veel nii palju, et vieri on olnud kax korda maailma parim jalgpallur

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    MIs patche tee downloadisite kui hakkasite mängima? Updated? Patches?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Originally posted by eestimees


                      MIs patche tee downloadisite kui hakkasite mängima? Updated? Patches?
                      Mnjah, kordamine on tarkuse ema:P .
                      It\\\'s always better on holiday...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Mul on 3.9.60.Kolmas hooaeg kah lõpetatud ja sain hooaja lõppus rõõmu tunda värske Serie A meister ,Uefa cupi võitja ja Italian Cup sai ikka ka kinni pandud.Nüüd räägin natuke lähemalt Suvel lubasin välja vahetada Materazzi ja Cordoba seda ma ka tegin ja Cordoba müüdin maha ja asemele tuli Luciano Zauri Atalantast ning Materazzi asemele Chivu Ajaxist.Kahjuks pidin suvel Vieri maha müüma kuna ta ei tahtnud uut lepingut sõlmida.Aga tema asemele ma sain Bosmaniga Tamudo Espanyolist.Serie A algus oli konarlik kuid alates üheteistkümmnendat vooru oli mäng üli võimas ja õnne oli paras jagu ,sest kui ma poleks viis mängu enne liiga lõppu Romat võitnud oleksin jäänud teiseks nagu esimesel hooajal lõpuks kärises vahe seitsmele punnile kuna Romal läks peale kaotust vorm käest.Uefa Cup möödus lihtsalt ainukesed rasked vastased olid finaalis ja veerand finaalis.Veerand finaalis olin peale esimest mängu juba lootuse kaotanud sest kaotasin kodus 3:1 eduseisult Schalkele 3:5.Mpenza lõi Schalke kasuks kübara trikki ,aga võõrsil endagi üllatuseks võitsin 5:1 ja kokkuvõtteks vahe 8:6 minule .Finaal oli endalegi ülatuseks Rosenborgiga kes näitas ülitugevat vastupanu lõppuks võitsin pennudega.Italian Cup möödus üli lihtsalt võitsin ükskõik mis vastast kodus või võõrsil.Ostsin nagu ikka endale noorimängijaid.Müüke peale Vieri oma ei toimund.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          kas cm 01-02 on ka eesti liiga patch?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Inimesed tehke vahelduseks silmad lahti!

                            CM01/02 Eesti liiga kohta saad teada siit

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              vahepeal jõudnud aastasse 2007 ja mängijad on ikka päris nimekad sest ma sain neid peale kauba nad vanad Zidane ronaldo nedved thuram.Aga ega keegi peale Nedvedi eriti mängida ei saa.Aga tekkis mul vaikselt üx mängija ehk Marcelo kes sai tuleviku jaoks Barcast ostetud ja lasin tal nati mängida jäi silma viiest mängust kaheksa keskmine ja nüüd on põhimees ja brasiilia koondislane ning liskaks praktiliselt iiga suur klubi vaateväljas ,aga ma ei lase teda ära pakumisi juba tulnud Dortmundilt,barcalt,romalt.Muidu tiilti sain vahepeal ühe korra.Laia maailma olen paar noort saatnud nt Joao Paralta,Carlos tevez CL pole veel võitnud küll see hooaeg jõuan.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                veel üks hooaeg läbi ja panin lõpuks tiitli kinni.mängijad on marud Sheva,bommel.CL sai ka kinni pandud Roma oli koba nagu oioi.Ja meie mehed täitsa proffid mäng hakkas täielikult sobima.Võitsin kõik mis sai.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X