320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    kas keegi teab, kuidas saab scoutida tervet meeskonda?olen netis aint pilte näind, aga ei ole õrna aimugi, kuidas seda tehakse

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      ok, oleks pidand tähelepanelikum olema, leidsin siit ka selle üles

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Kas keegi võiks seletada mulle täpselt kuidas savegame editoriga saaks Eesti koondise manageeritavaks teha. Olen igatepidi proovinud aga millegi pärast ei saa

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Originally posted by Epic


          Kas keegi võiks seletada mulle täpselt kuidas savegame editoriga saaks Eesti koondise manageeritavaks teha. Olen igatepidi proovinud aga millegi pärast ei saa
          kui sul on save game editor v.3.9, siis seal võta mõni eesti mängija ja sealt kus on nation, pane edit nation.uues aknas võta squads ja sealt allow management.update, ok jne ja mine mängu.mul läks see õnneks igaljuhul

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            hmm...huvitav, mul on v4.0 ja nii nagu sa kirjeldasid asi ei funkanud

            edit: tõmbasin selle vanema versiooni ning sain tööle Tänud!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Originally posted by Epic


              hmm...huvitav, mul on v4.0 ja nii nagu sa kirjeldasid asi ei funkanud

              edit: tõmbasin selle vanema versiooni ning sain tööle Tänud!
              ma proovisin ka seda alles täna tegelikult:P pärast sinu postitust, kus sa kysisid, kuidas seda teha

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                sai siis üle pika aja jälle mängitud.alusastin realiga uuesti.üldiselt võib öelda, et hooaeg läks vigastuste küüsi
                kõigepealt võitsin super cupis zaragozat kahe mängu kokkuvõttes 6:2(mõlemad mängud 3:1)
                meistrite liiga alagrupis olid vastased leverkusen, pao ja boavista.võitsin alagrupi leverkuseni ees kolme punktiga.
                järgmised vastased olid dortmund, psv ja liverpool.seekord võitsin grupi nelja punktiga dortmundi ees.
                veerandfinaalis tuli vastaseks manchester united võitsin kodus 4:1 ja võõrsil kaotasin 1:0.
                järgmine vastane oli lazio.võõrsil tegin 2:2 viigi ja olin juba mõtetega finaalis aga kodus tuli mulle suur üllatus.kaotasin mendieta viimase minuti penaltist 1:0 ja ei pääsend finaali.peale oli see penalti valesti antud
                finnalis võitis lazio romat 2:1
                hispaania liigas läks alguses päris hästi.juhtisin enamuse hooajast ja siis hakkasid need vigastused tekkima, barca jõudis järgi ja võitis tiitli kuue punktiga minu ees
                järjekorras mängud, võidud, viigid, kaotused, punktid
                barcelona 38-31-2-5-95
                real madrid 38-27-8-3-89
                athletic bilbao 38-20-6-12-66
                võitsin ära spanish cupi, finaali vastane oli athletico ja võitsin 4:0
                transferid:
                in
                andriy shevchenko---milan---30mil
                taribo west---free
                landon donovan---san jose earthquakes---6mil
                daniele bonera---brescia---13mil
                maxim tsigalko---dinamo minsk---2,5mil
                wayne rooney---everton---325k
                kokku:52mil
                out:
                flavio conciecao---vasco---6,75mil
                albert celades---fenerbache---5mil
                santiago hernan solari---fenerbache---10mil
                claude makelele---sporting---13,5mil
                aitor karanka---deportivo---10mil
                elvir balijc---strum graz---2,5mil
                savio---liverpool---10mil
                guti---celtic---10mil
                kokku:68 mil

                kooseis oli siuke
                ---------------shevchenko-------morientes-----------------
                ---------------------------figo--------------------------------
                ---------munitis------mcmanaman-----zidane-------------
                carlos------------west-----------------hierro--------salgado
                ---------------------------casillas----------------------------
                hispaania liiga suurim väravakütt oli kluivert 28, tristan 25, urzaiz 20, morientes 18, shechenko, zidane, figo 14
                tegin väikse sohiga ka ennast eesti koondise peatreeneriks(eelnevalt kirjeltatud)mängisin kaks sõprusmängu:
                eesti---albaania---0:1
                küpros---eesti---1:1
                em-valiktsüklis sattusin ühte gruppi, itaalia, ukraina, venemaa ja slovakiaga...raske

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Zidane_5, kus sa Rauli panid?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    raul oli vahtusmees ta ei mängind üldse hästi.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Originally posted by zidane_5


                      raul oli vahtusmees ta ei mängind üldse hästi.
                      Sa siis ei osanud Raulitot mängima panna!:P

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        noh, ma proovin veel, panen talle free role\'i, äkki hakkab mängima

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          esialgu on aidanud.panin raulile free role\'i ja kahesta mängust kaks väravat

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Kui keegi network game\'i viitsib, siis paluks sellest märku anda kas private message\'ga, #soccernetis või #manageri jututoas. Kõik pakkumised teretulnud.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              teine hooaeg ka siis läbi ja tulin hispaania liiga võitjaks meistrite liigast ei saand teisest vahegrupist edasi(bayern, roma, ajax).spanish cupis sain üllatuskaoutse salamancalt 2. ringis.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Originally posted by zidane_5


                                teine hooaeg ka siis läbi ja tulin hispaania liiga võitjaks meistrite liigast ei saand teisest vahegrupist edasi(bayern, roma, ajax).spanish cupis sain üllatuskaoutse salamancalt 2. ringis.
                                Issand kui tore.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X